Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

brigand

şu maratonun 3 kat olmasını isterdim be yea :) Stade Vélodrome misali :):) ne koreolar olur beaa

jean

sadece55

Engin severe vereceksin Nou Camp stadını birde sınırsız bütçe :)

mehmet yılmaz

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=1110983&title=bank-asya-1-lig-panorama-samsunspor-tek-basina-lider

[Bank Asya 1. Lig panorama] Samsunspor tek başına lider

Bank Asya Birinci Lig'de 25. hafta geride kalırken Samsunspor, maç eksiği de olmasına rağmen puan farkıyla lider olmayı başardı.

Evindeki zorlu maçta Giresunspor engelini Dilaver'in şahane golü ile aşmayı başaran Kırmızı-Beyazlılar genelde olduğu gibi yine dolu ve coşkulu tribünler önünde oynadı. Bu galibiyetle liderliği ele geçiren Samsunspor, rakibi Giresunspor'a ligde kalma yolunda çelme takmış oldu.

Akhisar deplasmanında 2-0 kazanan Ç.Rize, aylar sonra bir dış saha galibiyeti elde ederken 2. sıraya yükselmiş oldu. Evinde kaybeden Akhisar'da ise kritik bir puan kaybı yaşandı. Tavşanlı Linyitspor ise misafir ettiği rakibi Diyarbakırspor'u 4-0 ile geçerken pek de zorlanmadı ve ligdeki en farklı galibiyetine ulaşmış oldu. İkinci devrenin çıkıştaki takımı Mersin İdmanyurdu ise Güngören Belediyespor'u Fatih Şen'in golü ile geçerken zirve yürüyüşüne devam etmiş oldu. Alttaki takımlar arasında üsttekilerden puan alabilen tek takım ise Kartalspor oldu. 2-0 geriye düştüğü maçta Orduspor ile 2-2 berabere kaldı Kartal. Bu skor, Orduspor'da moralleri iyice bozdu. Haftaya lider giren Boluspor ise çıkış içindeki rakibi Erciyesspor'a evinde 1-0 mağlup olarak ağır bir hasar aldı ve rakibini de yarışa ortak etti. Altay ise Alsancak'taki maçta Gaziantep B.Bld. ile golsüz berabere kalarak 1 puanla yetindi. Haftayı bay geçen Denizlispor 9. sıraya kadar düşerken Karşıyaka, Adana deplasmanında Tiago'nun golleriyle 2-0 kazandı ve ilk 6 iddiasını az da olsa devam ettirmiş oldu.

HAFTANIN TAKIMI

Erciyesspor / Samsunspor

Kayseri Erciyesspor, haftanın kritik maçında Boluspor'u deplasmanda mağlup ederek önemli bir galibiyete imza atarken, haftanın kapanış maçında Samsunspor stres seviyesi yüksek müsabakada Giresunspor'u yendi ve liderliği ele geçirdi.

HAFTANIN FUTBOLCUSU

Bikoko (Erciyesspor)

Erciyes'teki üçüncü sezonunu yaşayan Kamerunlu forvet Bikoko, takımının Bolu deplasmanında kazandığı galibiyette hem attığı gol hem de oynadığı futbolla oldukça etkili oldu.

HAFTANIN TEKNİK DİREKTÖRÜ

Ergün Penbe

Lige Kartalspor teknik direktörü olarak başlayan ve açıkçası çok da parlak bir karne sergileyemeyen Ergün Penbe, yeni takımı Erciyes'te 3. maçındaki 3. galibiyetini elde etti.

HAFTANIN HAKEMİ

Zafer Demir

Her ne kadar stres seviyesi düşük bir maç olarak bir hakem için kolay gibi görünse de Linyit'in Diyarbakır'ı farklı yendiği müsabakada düdük çalan Zafer Demir, çok başarılı bir yönetime imza attı.

kumköylü ahmet

babasamsunlu

SAMSUNLU ORUMA 55

arkadaş totem yine tuttu ya :D ne yapıyoruz toteme devam ediyoruz  :D >l<

berusa55

AlıntıStada sığmadılar
[ 21.03.2011 ]

Samsunsporlu taraftarlar, Giresunspor karşısında takımlarını muhteşem destekledi. Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarların yanı sıra, çok sayıda taraftar da biletler tükendiği için içeri giremedi. Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, tribünlerdeki performansları ile şampiyonluğa ne kadar inandıklarını da gözler önüne serdi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=76088

EFE_28

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Mart 2011, 16:29:43
gerilecek gerginleşecek bir durum yok..

Mehmet Hocama  katılıyorum çünkü;
Büyük olmak büyüklük yapmak Samsunin dediği gibi birşey..
Affedeceksin ezilecekler..Bizde az küfür etmemişiz ordaki maçta..

Senin sinir olduğun kısmı çok iyi anlıyorum ama gerek yok abi..Onlar kim muhatap olalım..
Yenmişiz bitirmişiz işi.. Şampiyonluğa gidiyoruz..20 sene karşılaşmamışız...Bi 20 sene daha karşı karşıya gelmeyiz..

Öpüyorum abi  :-* :-*  Dilaver ne koydu be abi  :-* :-* :-*

Güzel kardeşim
Yazdıklarınla senin insanlar arası bir sınıf farkının olduğunu sezinliyorum.Acaba bizler insan olarak hepimiz anne babadan meydana gelmiyormuyuz ki sen onlar kim ki diyebiliyorsun ?Bizler çotanak taraftarı olarak sizin misafiriniz olmuşuz Şirinler denen taraftar gurubunuzun çiçekleriyle karşılanmışız ne güzel organize edilmiş diyoruz.Ama gel gör ki sizin yazdıklarınızı görünce içi başka dışı başka bir tavır sergileniyor demekten kendimi alamıyorum.Maç başladı sağdan ve soldan Giresuna küfürler edildi bizde çiçekle karşılanmanın ve ekilen dostluk tohumlarının hatırına epey karnımız şişti cevap vermedik ha verdiniz dersenizde 300 kişilik taraftarın küfürden karnı patlayan 50 kişilik kısmı cevap vermiştir.Bizim stadta giresunda açılan bayrağın anlamı gerçekten dost ve kardeş olan bir takım taraftarının karnını ağrıtması gerekir ki başka bir takımın bayrağı bu zamana kadar bırak açılmayı giresun sınırları içine dahi sokulmaya cesaret edilemez.Size bakıyor ve okuyorumda kendinizce ahkam kesiyorsunuz o bayrağın ismini bile ağzıma almayacağım güneye ait bir takıma aitmiş.Bırakın bu işleri bizim kendi sınırlarımız içinde Giresunda anlamı çok büyük olan Büyük BULANCAKSPORUMUZ yeniden 3.lige gelecektir.Onların taraftar gurubu artık GENÇ ÇOTANAKLARIN İÇİNDEDİR VE DE OLACAKTIR.Yalandan yere Giresunspor taraftarını bir yerlere sempatisi varmış gibi yazmak DELİKANLILIĞA SIĞMAZ.
Şunu belirteceğim sizin küfürlerinize alkışlarla cevap verdik...
Sizin maç çıkışında yağmurda ve çorakta dışarıda bir buçuk saat bekleyerek pusu kurarak taraftar otobüsümüzü taşlamanızın karşılığında da cevap vermedik...
Burada büyüklük kavramından bahsediyorsunuz anlamını bilmeseniz bile uygulamalı bir şekilde size anlattığımın farkına varabildiniz mi ?
Gönlüm herşeye rağmen süper lige çıkmanızdan yanadır...
Genç Çotanakların mabedine yine bekleriz...
Sizi sizden daha iyi ağırlayacağımızı biliyorsunuzdur umarım...
Bizim statta nasıl ağırlanırsanız o şakilde de gönderilirsiniz bunu da bilmenizi isterim...
TOPAL OSMAN AĞANIN TORUNLARINDAN SEVGİLERLE GENÇ ÇOTANAKLAR...

CurvaSs

kusura bakma da dostum, bizden herkes edilen küfürlerden rahatsız olduğunu söylemiş. hee birkaç arkadaşımız da farklı görüş belirtmiş. ama genel yapıya bakarsan, herkesin sevdiği bir ekipsiniz. şimdi burada genelleme yaparak konuşman yanlış olmuş. iki saattir anlatılmak istenenleri anlamıyorsan, benim yapabileceğim hiçbir şey kalmaz.  tribünde mersin atkısı açmak harbiden de yanlıştır. hee açılmış mıdır? açılmamış mıdır? bilemem. lakin arkadaşlarınıza sorduğumuzda "açıldı" demişlerdir. yine de bizim adam gibi cevap vermemiz gerektiğini düşünüyordum, düşünüyorum. gerek yok böyle mesajlara. ufak bi' grup yanlış işler yaptı diye..

EFE_28

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Mart 2011, 23:10:55
açılan atkı mersin atkısı mıydı? Samsunspor atkısı değilmiydi.

Güzel kardeşim sen ordulumusun
Bu kadar yanlı ve kör ancak morduspordan çıkar
Sizin maçınızda SAMSUNSPOR ATKISI AÇILDI .Çünkü çiçeklerle karşılandık bir jest yaptık.Bunu kabullenmek senin zoruna gidiyor olsa gerek.GENÇ ÇOTANAKLAR ASLA ASLA SİZİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ profilde olmamışlardır.Bunu hala öğrenememişsiniz...
Girin bizim sitemize oarada samsunspor atkısını net olatak okuman varsa okursun.Yalandan yazı yazamak ve aramıza nifak tohumları ekmek,ettiğiniz küfürlere kalıp aramak için bizlere çamur atmayı ben size yakıştıramıyorum.Tutmuşsunuz bir de büyüklükten bahsediyorsunuz.Sayısal değil beyinsel büyüklüğe davet ediyorum.

bu linkte hangi takımın atkısı var bakın
http://www.giresunspor.net/forum/showthread.php?tid=1626

CurvaSs

kardeşim, biz sorduk diyorum. açılan atkı mersin atkısı gibiymiş, ama karabük atkısı da olabilirmiş. tribündergi'de bizzat renktaşların diyor bunu. sitenin seviyesine göre yorum yaparsan seviniriz, lütfen.
not: her şey olsa bile edilen küfürler yanlış, tasvip etmiyorum. ayrıca, çotonaklar'ın bize hiçbir yanlışı olmamıştır. ama deplasman tribününün yanındaki uçbeyleri neler neler yapmıştır. bizim tribünlerde de, her tribünde olduğu gibi garip insanlar var. n'apalım yani, öldürelim mi onları?