Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

holigan5565

61. dakika şovuna katılan herkesin ağzına sağlık süpersiniz

davidsavage

berusa55

Alıntıdayı horoz diyor ki;
21/03/2011, 12:48
Yiğidin hakkını yiğide vereceksin.Bir takım naklen yayına rağmen bu kadar seyirciyi toplayabiliyorsa,bu takım süper lige hakediyordur.

ajansspor

YaSeF55

AlıntıStadın tamamen dolması sonucunda yaklaşık bin kişinin dışarda kaldığı gözlendi.

Yok artık ciddimisiniz  :o

davidsavage

pitbul055

Gorkem

isyankar

bu büyük taraftara gerçekten şampiyonluk yakışır.

LisandroLopez

Takım süper lige oynayınca dışarıda kalanda oluyor tabi..
Ve ben sırf başarı sonrası maçlara gelenlerden nefret ediyorum  >:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 21 Mart 2011, 15:42:28
Takım süper lige oynayınca dışarıda kalanda oluyor tabi..
Ve ben sırf başarı sonrası maçlara gelenlerden nefret ediyorum  >:(

İşte bunu çok iyi biliyorduk kardeşim ama yapacak bir şey yok..
Hadi başarıda geliyorsunuz bide çıkıpta Benden büyük Samsunsporlu tanımam ben deyip ortada dolaşıp durmasınız bare..
ben asıl onlara ayar oluyorum  >:( >:( >:( >:(

LisandroLopez

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Mart 2011, 15:46:34
İşte bunu çok iyi biliyorduk kardeşim ama yapacak bir şey yok..
Hadi başarıda geliyorsunuz bide çıkıpta Benden büyük Samsunsporlu tanımam ben deyip ortada dolaşıp durmasınız bare..
ben asıl onlara ayar oluyorum  >:( >:( >:( >:(

Abi dün 60 yaşında adam vip tribününde Samsunsporun atakları sonrası hop oturup hop kalkıyor golde müthiş bi sevinç yaşıyor
Trabzonun mağlup olduğu anonsu yapılınca devre arasında oh iyi iyi ben Fenerliyim inşallah onlar olmaz Fener olur diyor.
Bunların üzerine birde Fener ile Samsun burda maç yapsa berabere bitsin isterim ikiside yenilmesin isterim diyebiliyor  :(
Bunlar gibi niceleri...

CurvaSs

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 21 Mart 2011, 15:51:08
Abi dün 60 yaşında adam vip tribününde Samsunsporun atakları sonrası hop oturup hop kalkıyor golde müthiş bi sevinç yaşıyor
Trabzon'un mağlup olduğu anonsu yapılınca devre arasında oh iyi iyi ben Fenerliyim inşallah onlar olmaz Fener olur diyor.
Bunların üzerine birde Fener ile Samsun burda maç yapsa berabere bitsin isterim ikiside yenilmesin isterim diyebiliyor  :(
Bunlar gibi niceleri...

değişecek değişecek.. biz de bunun için uğraşmıyor muyuz? hani şimdilerdeki atmosfer ne zamanlar vardı. ilerleyen günlerde onlar da düzelecek. fener'i, gs'yi, ts'yi, bjk'yi 19 mayıs'a gömünce onlar da anlayacaklar. deplasmanlarda sesimiz kesilinceye kadar bağırdığımız zaman onlar da kendilerine soracaklar. ben kimi seviyorum? hangi takımlıyım? taraftarıma, şehrime küfür eden fb'yi mi? yoksa, samsunspor'u mu? keşke böyle benimsetmeseydik ama benimseyecekler.! diğer takımları unutacaklar..

babasamsunlu

:( :( :(

İşte bunların yüzünden bu site çok daha değerli..
İşte bunların yüzünden sen ve senin gibi kardeşlerimiz çok daha değerli..
Onlar acınacak halde..Kimliksiz kişiliksiz adamlar..
Sizin gibi genç kardeşlerimiz ise hi bir başarı görmedikleri halde her maça gelerek hep peşinden koşarak yeterince kahramanlık yaptınız zaten..

O yüzden onların olması bizim gibilerin değerini artıracaktır her zaman..
Bir gün gelecek yok oalcaklar ya o da ayrı konu ;)

LisandroLopez

Samsunsporlu olduğum için her zaman gurur duydum ve duyacağım Samsunsporluluk herkese nasip olmaz bunu yürekten söylüyorum çok farklı bi duygu.
Allah izin verirse ilerde bende çocuklarıma bu duyguyu yaşatıcam ve sadece Samsunsporlu olacaklar..
Zaten böyle böyle bu çift kişilikliler de yok olacak inşallah.
Ama şunuda söylemeliyim çift takımlı taraftarım olacağına hiç olmasın daha iyi görüşünü benimseyenlerdenim.

berusa55

AlıntıLİDERLİK KEYFİ
[ 21.03.2011 ]

Kırmızı-Beyazlılar, müthiş çekişmeye sahne olan Giresunspor karşılaşmasını Dilaver Güçlü'nün muhteşem frikik golü ile 1-0 kazandı ve liderlik koltuğuna oturdu.Samsun 19 Mayıs Stadyumu, dün akşam muhteşem bir şölene sahne oldu. 26'ncı haftayı lider kapatmak için sahaya çıkan Kırmızı-Beyazlılar, Karadeniz derbisinde Giresunspor'a geçit vermedi. Maça hızlı başlayan Samsunspor, ilk dakikalardan itibaren rakip kalede gol aradı. Sağlı sollu ataklarla rakibini bunaltan Kırmızı-Beyazlılar, 10'uncu dakikada Ersin, 22'nci dakikada da Ufuk'la direğe takıldı. Dakikalar 43'ü gösterdiğinde ise sahneye Dilaver Güçlü çıktı. İlk kez 11'de şans bulduğu maçta öyle bir frikik golü attı ki, adeta şapka çıkartılacak cinstendi (1-0). Bu gol ilk yarının da skoru oldu.

AHMET ŞAHİN YİNE SAHNEDE
İkinci yarı Samsunspor için biraz daha zorlu geçti. Kümede kalmak için mücadele eden rakip Giresunspor, beraberlik golü için ataklar geliştirmeyle başladı. 65 ve 89'da Mesut, 72'de Ferdi, 85'de de Feridun'la gole çok yaklaşan Yeşil-Beyazlılar, karşısındaki en büyük engel olan kaleci Ahmet Şahin'i geçemedi. 51'inci dakikada Turgay, 80'inci dakikada ise Zenke ile farkı arttırma şansı yakalayan Samsunspor, fırsatları değerlendiremeyince karşılaşma 1-0 sona erdi. Bu golle puanını 44 yapan Kırmızı-Beyazlılar, 24'üncü haftada devrettiği liderlik koltuğunu yeniden geri aldı.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=76081