Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

usare

Kazandık, mutluyuz. İnşallah 5 galibiyet daha aldık mı bu iş bitecek.

Akyol

**55

taraftar grupları arasına hiç bir problem yok yazılan yorumlar tamamen uydurma karşılıklı yaparken iletişimde zorluk yaşanabiliyo tam karşılıklı yapacakken kaçan gollere verilen tapki veya rakip atağa kalkarken yapılan gürültüden dolayı olduğunu düşünüyorum..ayrıca stadımızdaki hoparlörler artık miladını doldurmuş hoparlör yanımzda olmasına rağmen maç öncesi çalan samsunyolu şarkısını bugün videolardan dinledim :D

kuzey55

aaa55

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2011, 16:57:46
Bu arada kaç yıldır şansımız tutmuyor diye hanımın memleketi oaln Giresun'a giderken ayağım çekmiyordu :) Ya da hanımla çocukları bırakıp hemen memlekete kaçıyordum. Hatta köyün imamı bizim kayınpedere "hocaya söyleyin, gelsin... Samsunspor çıkacak her türlü Süper Lige" diyormuş :) Bu sezon iki maçı da aldık, şimdi sıra Süper Lige dönmeye geldi.

Ah be kardeş biz hep burdayız. 4 sene ne çektim öğrencilerin dilinden. Şimdi derste mırıldanıyorum. Süper lige süper lige süper lige .. SAMSUNSPOR...  Çıt yok valla kimseden. Artık siz de düşmezsiniz diyorum. İnşallah da düşmezler.

cem

giresunlular kusura bakmasın ama mersinidman yurdu atkısı açılan bir tribüne bende kümeye diye bağırırım...herkes haddini bilsin...

kuzey55

Alıntı yapılan: cem - 21 Mart 2011, 23:09:05
giresunlular kusura bakmasın ama mersinidman yurdu atkısı açılan bir tribüne bende kümeye diye bağırırım...herkes haddini bilsin...

açılan atkı mersin atkısı mıydı? Samsunspor atkısı değilmiydi.

cem

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Mart 2011, 23:10:55
açılan atkı mersin atkısı mıydı? Samsunspor atkısı değilmiydi.
hayır kardeşim mersin atkısıydı bende onların yanındaki maratondaydım eminim...

Serkan

o atkıyı açıyor iseler küfürü haketmişler. keşke bende önceden farketseydim.

cem

orda olan giresunlular inkar edemez ben onların yanındaki maratondaydım o atkıyı görünce bende küfür ettim ,kümeye diye bağırdım...
yanılıyormuyum diye yaklaştım doğru oldunu gördüm arkadaşlar..

cem

kuzey 55 kardeşim tribün dergide sormuş ve doğruluğunu giresunlu arkadaşlar kabul etmiş..
maç topiçinde...

sercan5592

herkez onu Samsun atkısı zannetti mersin atkısı oldugunu anlasaydı millet daha da fazla söverdi bunlara

kuzey55

Alıntı yapılan: sercan5592 - 21 Mart 2011, 23:48:53
herkez onu Samsun atkısı zannetti mersin atkısı oldugunu anlasaydı millet daha da fazla söverdi bunlara

bizde öyle zannettik alkışladık bide..3. sınıf tribün diyodu bizim arkadaş tipik onlardan işte.

samsunspor.co.nr

FOTOMAÇ
Bank Asya 1. Lig'in lideri Samsunspor, Giresunspor'u tek golle devirip unvanını korudu: 1-0. Yaklaşık 18 bin taraftarının izlediği maça hızlı başlayan kırmızı-beyazlı ekip aradığı golü 43'te buldu. Bu dakikada kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Dilaver'in mükemmel şutu köşeden Giresunspor ağlarına gitti: 1-0. 51'de Turgay'ın kafa vuruşunda top kaleci Mehmet'te kaldı. 80'de Zenke, kaleci ile karşı karşıya kaldığı poziyonu gol yapamayınca maç Samsun'un 1-0 üstünlüğüyle bitti.