Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Şampiyonluk kutlamaları için sabırsızlanıyorum. Her hafta fark açılıyor rüya gibi :)

maço

Kurtuluyoruz ya galiba bu ligten :)

cembaba

Sezon bir an önce bitsin istiyorum. TFF 1. Lig'deki transferleri görmek, maçlarımızı tvde rahat rahat takip etmek, bilet sıkıntısı yaşamayacağımız deplasmanlara gitmek istiyorum. Şu ligden kurtulalım bir an önce.

forzasirin55

PTT 1.lig için şimdiden hazırlıklar yapılmalı. Şimdiden.

twitter

Bizim tribünden bir gıdım bir şey olmaz.Az önce forzanın diğer grupların pankartlarını yırttığı videoyu izledim. Şu gruplara da biri el atsa da tek çatı altında birleştirse ağırlığını koyup. O zaman başkasını barındırmasın o grup eyvallah.

AhmetDenizci

Cenk İşler kulüpte çalışıyor mu, bir ara antrenör ekibindeydi ?

kutsalforma

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 03 Mart 2020, 18:50:10Cenk İşler kulüpte çalışıyor mu, bir ara antrenör ekibindeydi ?

bildigim kadariyla son istifalar ile birlikte, o da kulüpten ayrildi.

Sadece Samsunspor

Burada tv corum trabzon macini ucretsiz veriyor bizim daha 1 macimiz ucrersiz olmadi sezon basindan beri oduyoruz

55_OrHaN_55

08 Mart 2020, 15:04:51 #48338 Son düzenlenme: 08 Mart 2020, 16:00:26 55_OrHaN_55
Afyon-Tarsus maçını Trtspor veriyor. İzlemenizi tavsiye ederim, çok zevkli bir maç oluyor. TİY deplasmanda 3-1 önde ve Alperen Pak birbirinden güzel 3 gol attı, çok da güzel oynuyor. Ayrıca bu Tarsus haftaya Manisa FK'yı çok rahat yener.

muzaffer4

Bence de Play off mücadelesi veren ve formda Tarsus haftaya evinde Manisa'yı yener diye düşünüyorum

evolution55

Play off potasından 1 puan uzakta tarsus, kazanmaları büyük olasılık

jean

Berabere dahi kalsa isimizi gorur

maço

Süperlige bakıyorum .
Göztepe kadrosu Halil, Serdar Gürler falan, forveti yok ortasaha vasat defans rezil.
Adamlar 5. liği kovalayabiliyor.

Çok gaza geldim :)

Hızlıca yükselmeliyiz hızlıca

eprianu

@maço hocama katılıyorum. Dört büyütülmüşlerin hali ortada. Önümüzdeki yıllarda Anadolu'dan yeni şampiyonlar çıkabilir. Başarı için pahalı bir takım kurmaya da gerek yok. Mesela Sivasspor, kısıtlı imkanlarla kurduğu kadrosu ile zirveyi zorluyor.

15 yıl boyunca, bir futbol takımının başına gelebilecek neredeyse her acıyı yaşadık. Allah, bundan sonra yüzümüzü güldürecek İnşallah.

_SoN_

Bundan sonra borcu olan takımlar ve aşırı borcu olan büyük takımların işi çok zor , her sene dahada zorlaşacak, arkadaşların dediği gibi ilerleyen zamanlarda önümüz çok açık, yeterki süper lige çıkalım, akıllıca çıkalım, bunuda hoca ve başkanla sağlayacağımıza inanıyorum.