Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Bafra55

Selamlar, yaklaşık 3-4 yıldır "son iletileri göster" sekmesinden takip ettiğim va bana kalırsa Samsunsporumuz hakkında en seviyeli ve en aklı başında yorumları okuduğum foruma en sonunda ben de kaydoldum. Gerçekten her şey bir yana buradaki yorumların kalitesi bir başka. Gerek maçlar ve oyuncular hakkında gerekse diğer konularda kırıp dökmeden, hajaret etmeden, hamaset yapmadan, gaza gelmeden yazıyor herkes. Emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım vakit buldukça benim de katkım olur bundan sonra.

_SoN_

Alıntı yapılan: Bafra55 - 21 Şubat 2020, 11:54:28Selamlar, yaklaşık 3-4 yıldır "son iletileri göster" sekmesinden takip ettiğim va bana kalırsa Samsunsporumuz hakkında en seviyeli ve en aklı başında yorumları okuduğum foruma en sonunda ben de kaydoldum. Gerçekten her şey bir yana buradaki yorumların kalitesi bir başka. Gerek maçlar ve oyuncular hakkında gerekse diğer konularda kırıp dökmeden, hajaret etmeden, hamaset yapmadan, gaza gelmeden yazıyor herkes. Emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım vakit buldukça benim de katkım olur bundan sonra.

Hoşgeldiniz, sizden de bekliyoruz yorumları :)

5trawberry

Alıntı yapılan: Bafra55 - 21 Şubat 2020, 11:54:28Selamlar, yaklaşık 3-4 yıldır "son iletileri göster" sekmesinden takip ettiğim va bana kalırsa Samsunsporumuz hakkında en seviyeli ve en aklı başında yorumları okuduğum foruma en sonunda ben de kaydoldum. Gerçekten her şey bir yana buradaki yorumların kalitesi bir başka. Gerek maçlar ve oyuncular hakkında gerekse diğer konularda kırıp dökmeden, hajaret etmeden, hamaset yapmadan, gaza gelmeden yazıyor herkes. Emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım vakit buldukça benim de katkım olur bundan sonra.
Hoşgeldiniz

evolution55

Manisada 3 futbolcu kadro dışı

orucreis

Alıntı yapılan: evolution55 - 21 Şubat 2020, 22:03:04Manisada 3 futbolcu kadro dışı

Manisa'nın içi karışıyor. Çok değil 4-5 hafta sonra matematiksel olarak şampiyonluk garanti.

diocid

Takımımız haricinde gelişen olaylar konsantrasyonumuzu bozmamalı, biz işimizi layıkı ile yapalım..

isyan

Yurt disindan beri Kulübe üye olma imkanimiz varmi ? Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi ?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: isyan - 24 Şubat 2020, 02:49:31Yurt disindan beri Kulübe üye olma imkanimiz varmi ? Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi ?

Islak imzalı evrak teslim etmeniz gerekiyor diye biliyorum. Tam öğrenip bilgi vermeye çalırım size tekrar.

Sadece Samsunspor

Serkan aykut facede yine sallamaya baslamis. Ertugrul hoca hakkinda fetocu falan yazmis. Bu takimi kapici rustemde sampiyon yapar yazmis. Yuksel baskanda ekran goruntusu alip twitterda haddini bil yazmis. Serkan in kafa yine guzel gece gece

eprianu

Bu takımı kapıcı Rüstem bile şampiyon yapar, yazmış ama ne hikmetse Taner Taşkın, İsmet Taşdemir, İrfan Buz şampiyon yapamadı. Demek ki bu isimler kapıcı sınıfına girmiyor. İlginç...

Allah biliyor, gelmesini pek istemedim, başarılı olacağını da düşünmüyordum ama ortada bir başarı varsa bu tamamıyla Ertuğrul Sağlam'ındır. Sene başını hatırlayın arkadaşlar, Manisa FK 6 puan öne geçmişti. Bu Manisa'yı biz geçemeyiz, diyorduk. Hatta "Şimdiden Play-Off hazırlıklarına başlayalım" diyenler vardı aramızda. Bu kadar karamsar bir tabloya sahiptik. Böylesine vahim bir durumda, 6 puan geriden gelip 7 puan öne geçtik. Bu başarı Ertuğrul Sağlam'ındır. Kimse de çıkıp çamur atamaz. Serkan Aykut bile.

Serkan Aykut paylaşımlarında İsmail Uyanık'ı savunmuş ancak adamın başını yiyen de kendileri. Uyanık tamamen duygusal hareket edip Serkan, Celil, Ercan hatta Vural Korkmaz'ı bile aldı yanına. Peki bunların hangisi futbolun içindeydi? Hangisi, bize ne katkı sağladı? Neredeyse koca bir hiç.

Yüksel Yıldırım'ın da Ertuğrul Sağlam'ın da eleştirilecek yanları vardır elbette. Ancak Serkan Aykut'unki eleştiriden ziyade çamur olmuş. Ayrıca zamanlama da oldukça yanlış. Bunları konuşacaksa bile şu anda konuşmamalı. İki yıldır çırpındığımız bataktan kurtulmaya bu kadar yaklaşmışken, eleştiri değil destek verme zamanıdır.

maço

Yani bir kuşağın efsanesiydi Serkan Aykut.
Top oynarken kendimize isim takardık.
Millet Hagi , Okocha vs. kendine isim takarken, ben Serkan Aykut alırdım.

Yaptığı şuanda klübe ayıp , farkına varsa iyi olur.

Ekrem

Talihsiz bir yazı dizisi olmuş, söyleyecek şeyleri varsa bile yeri ve zamanı şimdi değil.

Sadece Samsunspor

Serkan yine silmis yazdiklarini. Aksam kafa guzelken yaziyor galiba. Sabah olunca siliniyor. Manisa macindan oncede yazmisti bu kadro manisayi yensin samsunu terkederim diye sonra yine sildi o yaziyi. Etrafinda kimse yokmu bu adamin yazarken uyarir falan yani

evolution55

insanların gözünde kalan değerini bitiriyor

cembaba

Ben bu siteyi okuduklarını biliyorum. Celil, Serkan, Kasım vs. hiçbiri kendini geliştiremedi. Belirli bir seviyeye gelmiş, üst düzey futbol oynamış bu abilerimiz, futbol yaşantılarından sonra ne yapacaklarını bilemediler. Yönlendiren de olmadı anladığım kadarıyla. O yüzden konuşmayıp önümüze baksak ve bu yazılanları kaale almasak daha karlı olacak. Örneğin Celil abi de "yanımızda şans yoktu" gibi bir açıklama yazmıştı geçen sene için. Abi Manisa'yı Manisa'da yendi. Berabere kaldığımız Amed'i 3-0'la geçtik. Sancaktepe'yi de deplasmanda yenersek hala şans mı gerçekleşiyor olacak?