Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

_SoN_

Ölmez sağ kalırsak Şampiyonluk turunu atmamıza kimse engel olamayacak,bu çin virüsü yüzünden işsiz güçsüz zararına dükkanlar kapalı beklemek ne kadar zor olsada, Şampiyonluk kutlamalarını, yaşayacağımızın ümidiyle beklemekte o kadar güzel.

Sadece Samsunspor

basket takımının mazot paralarını veren yüksel yıldırım. aynı plakalı araca 3-4 fiş yazdırıp para aldıklarını iddia etti. bu eski yönetim şekilleri tamamen dolandırma ve borçlanma üzerine kurulmuş. bu gibi kafa tipleri daha Samsunspora yanaştırılmamalı

AhmetDenizci

https://www.samsunvehaber.com/samsunporda-yuksel-yildirim-baskanliginda-100-gun-yayinladi-23539h.htm

şöyle bir haber var ama kitapçığın linkini bulamadım. Kulübün resmi internet sitesinde de yok.

Shane_Falco

Sedat Tahiroğlu: Erdi Dikmen için Süper Lig'den ve Avrupa'dan izleyenler var. Fiyat istediler ve beklediğimiz rakamı söyledik. Resmi bir teklif yok şu anda. Teklifler gelirse değerlendiririz.

Altyapımız bitik dediğimiz zamanda bile böyle oyuncular çıkardık. Ama işin acı olan kısmı bu adamlar bizde değil başka takımlarda parlıyorlar.

jean

Ertuğrul saglamin istifa ettigini gordum ruyamda su lig tamamlansada tff nin kadrosunu kursak artik sabirsizlaniyorum

AhmetDenizci

Yüksel Yıldırım, 18 Nisan 2020 tarihinde canlı yayında soruları cevaplandırdı:

https://www.youtube.com/watch?v=ntQoJ1q0r8U

Sadece Samsunspor

Ispanya dan yine turkler gelecekmis usak Samsun falan var kalacagi yer olarak. Ben anlamadim burasi toplama kampi mi surekli Samsun a geliyor disardan gelenler. Benmi abartiyorum diyorum ama sanmiyorum.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 20 Nisan 2020, 17:43:46Ispanya dan yine turkler gelecekmis usak Samsun falan var kalacagi yer olarak. Ben anlamadim burasi toplama kampi mi surekli Samsun a geliyor disardan gelenler. Benmi abartiyorum diyorum ama sanmiyorum.

Aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

https://www.samsunhaber.com/samsunun-gunahi-ne-makale,576.html

Ayberk

Yurt kapasitesi gözönünde bulunduruluyor olabilir. Net bir bilgiye sahip değilim ama KYK kapasitesi olarak diğer illerle kıyaslandığnda Samsun en üstlerde yer alıyordur.

Sadece Samsunspor

ata55

UEFA liglerin ne olursa olsun tamamlanması talimatı vermiş. Bu iyi bir karar. Şampiyonluğumuzu tescillememiz lazım. Umarım sağlık şartları ayarlanır ve hayırlısıyla biter bu sezon.

Stoper

Tahminim Haziran ayının ikinci  haftası ligler başlar. Play off maçlarını da olacak, Temmuz sonunda bütün ligler tescillenmiş olur.

Shane_Falco

Süper lig ve TFF 1.lig maçları el mecbur kesinlikle oynanacaktır. Takımlar yayın gelirine peynir ekmek gibi muhtaç. Maçlar oynanmazsa oradan para alamazlar ve bu birçoğunun batışı olabilir. TFF'de bunun farkında takım yöneticileride.

Fakat bizim lig ve 3.ligi oynanmadan olduğu gibi tescilleyebilirler.

Stoper

Tahmin edildiği gibi oldu.

Alıntı yapılan: undefinedKulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil: "Muhtemel senaryo 12-13-14 Haziran'da lig ve Türkiye Kupası maçlarının başlayıp, 26 Temmuz'da bitirilmesi."