Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Stoper

26 Şubat 2020, 14:54:29 #48315 Son düzenlenme: 26 Şubat 2020, 14:58:22 Stoper
Aynen ya şans yoktu tabii. Yoksa devre arası yapılan transferin hepsi yılan gibi, makine gibi çalıştılar. Hele bir Onur Eriş diye topçu aldılar, 1 milyondan fazla para verdiler. Çocuk şanssızlığını kırıp da iki maç üst üste oynayamadı. İsmet Taşdemir, İrfan Buz, Ertuğrul Sağlam hepsi izledi, gördü. Olacak gibi değil, baktılar çocuk şanssız, en iyisi kiralık verelim dediler.

Yoksa bilenler bilir, Onur Eriş, Abdulkadir Özgen, Aytaç Sulu, Cenk Kaplan hepsi nokta atışı transferlerdi.

Devre arası yapılan transferlerden sadece Nurullah oynuyor. O da bu camiaya uzak bir topçu değil.

Öyle bi takım kurmuşlar ki, sil baştan yenilendi. İstisna birkaç kişi dışında geçen seneden topçu yok.

Bafra55

Serkan Aykut çok ayıp ediyor, kusura bakmasın bu durumun izahı pek mümkün olmuyor. İsmail Başkan'ı sevmeyen Samsunsporlu olacağını zannetmem ama böyle sevgi olmaz. Ertuğrul Sağlam'ın TD olarak gelmesine ben de soru işaretiyle yaklaşmıştım, gelgelelim tabelaya baktığımızda sesini çıkarmadan saygı duyması en doğrusu. İlk devreden playoff hesapları yaparken, şimdi 'şampiyonluğu kaç hafta önceden ilan ederiz acaba?" diye keyifle tahmin yürütüyoruz. 

Ben yine Yüksel Yıldırım'ı da bu noktada pek anlayamıyorum. Sonuçta kulübün başkanı olarak takımın eski bir futbolcusuna "adı geçen futbolcu her ne kadar yanlış işlerle saygınlığını yitirmek için çabalasa da" internet üzerinden seslenmesi hoş değil. Gerçi Yüksel Yıldırım interneti aktif olarak kullanarak zaman içerisinde çoğumuzun beğenmediği birçok açıklama yaptı, bu durumlara da alıştık. Yine de biri çıkar ters bir laf eder, Yüksel Yıldırım'ın canını sıkar, kafasını ütüler. Bence bu işi internete taşımak da yanlış.

_SoN_

İsmail Başkanın bu sistemin dışına nasıl çıkarıldığını hepimiz biliyoruz, bu durum sineye çekilecek bir durum değildi, çekmedik çok eleştirdik, ancak şuanda İsmail başkanda inanıyorum ki Samsunspor'un başarısı için hem başkanın hemde hocanın yanında olmamızı isterdi, inanıyorum ki İsmail başkan içinde as olan SAMSUNSPOR'dur. Gerisi gelir geçer.

Sadece Samsunspor

Cok sayida sehidimiz var. Askerlerimiz resmen ortada kaldi oralarda. Ucakta ucuramiyoruz o bolgede. Allahim sen yardim et.

_SoN_

Bu nasıl bir sabah böyle, 33 şehitimiz var, allah beterinden korusun, Haber siteleri Suriye savaş unsurlarının havadan ve karadan ateş altına alındığını yazıyor, hava kara ayrımı yapılmamış.

Nasıl bir bataklığa saplandık arkadaş, sanki bir güç tarafından bielerek isteyerek o tarafa doğru çekiliyoruz, allah askerimizin yardımcısı olsun.

Raqua55

Nasıl bir coğrafyada yaşıyoruz Derdimiz hiç bitmiyor.Bütün şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum.

maviay55

Yitip giden ocaklar için,evlatlar,abiler,kardeşler,babalar için tek sorum var;

"NEDEN?"

eprianu

Çok uzun siyasi tahliller yapmaya gerek yok. TV'ler akşama kadar bu boşluğu dolduruyor zaten. Orta Doğu, 3-4 asır elimizde tuttuğumuz, insanları huzur içinde yaşattığımız coğrafyanın adı. Ancak gelin görün ki 1. Dünya Savaşı esnasında az bir kısmı hariç tam bir ihanete maruz kaldık. Sonrasında gün yüzü göremediler.

Bu coğrafyadan olabildiğince uzak kalmak taraftarıyım. Mustafa Kemal Atatürk'ün 1930 yılında söylediği muhteşem bir söz var. Bu sözü çok iyi tahlil etmek gerekiyor. Buyrun;

_SoN_

Mahalle sakinlerimizden, İsa Gülaçtı'nın oğlu, Çarşambalı hemşerimiz,KAPI KOMŞUMUZ , kardeşimiz Uzman Onbaşı Eyüp Gülaçtı Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen hain saldırıda Şehit olmuştur. Gencecik, hayatının baharında bu kardeşimiz, ailesi için, yakınları için, bizler için, vatan için kendini feda etmiştir, çoğumuzun orada olduğunda haberi bile yoktu, kimliği yeni tesbit edilebilmiş :( hakkını helal et kardeşim ... HAKKINI HELAL ET.

jean

Hergun aci her gun kaybimiz var artik son olur insaallah icimiz yaniyor

5trawberry

01 Mart 2020, 22:51:26 #48325 Son düzenlenme: 01 Mart 2020, 22:55:19 5trawberry
Batı Alt müdavimi ve taraftar gruplarına karşı fikri nötr olan bir kişi olarak bir kaç hususa değinmek istiyorum.
Maçın çoğu bölümünde destek mi köstek mi olduğu belli olmayan uğultu hakimdi. Davulun nerde ve nasıl kullanılacağını bilmeyenlere davul teslim edilmiş.
Doğu,Güney ve Kuzey tamamen birbirinden bağımsız ve birbirlerinin tezahüratlarını yok edici hareket içerisindeler. Güç kavgası gibi durum sezdim.
Neden böyle olur anlam vermek mümkün değil.
Stadın yüzde 85'i dolmuş herşey güzel takım lider, ama ''oley oley oley Şam! pi! yon!'' tezahüratı dışında itici güç olamıyoruz.

Sadece Samsunspor

Onlar degismez. Bende bati altdayim hep en guzeli en temizi

orucreis

Alıntı yapılan: orucreis - 22 Şubat 2020, 00:39:42Manisa'nın içi karışıyor. Çok değil 4-5 hafta sonra matematiksel olarak şampiyonluk garanti.

Kaldı 4 😎

Desiqner

Dün maraton üstte forzanın pankartını kesti birileri.
İnsanlar tribün gruplarından niye nefret ediyor şimdi daha iyi anlıyorum...

eprianu

Birkaç sene önce Erkurt Tutu'yu protesto etmek için kış soğuğunda tesislere gittik. Forza Samsun ve Ünisam'dan gençler gelmişti. Adamları tehdit edip, pankartlarını yırtmışlardı. Neymiş, "Tutu İstifa" diye bağırırken kimden izin almışız. Söyleyeceklerim bu kadar.