Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Cok gizli gibi bi gece oldu. Boyle bir sey yapilacagina dair medyada pek haber gormemistim. Boyle geceler de ust tabaka alt tabaka muhabbeti oluyor gibi geliyor bana. Boyle gizli gibi degilde en azindan canli yayin olsaydi baglananlar olsaydi oraya falan. Bi garip geldi yani kisacasi

tactician

Dün Sarıyer Manisa maçını stadda seyrettim.
Sarıyer takımı biraz da şansı ile bulduğu skoru korumayı başaramadı maalesef. Zaten fizik güç olarak oldukça kötü bir ekip Sarıyer ama ötesinde hoca tercihleri kulübe eksikliği vs maç döndü. Hoca en azından Manisa Sinan kurumuş hamlesini yapıp ceza alanında daha fazla top tutmaya başladığında Şahin safakoglunu üçüncü stoper olarak sahaya atsa idi skoru koruyabilirdi. Öne attığı genc oyuncu Doğukan da hiç bir nane yiyemeyince oyun üstünlüğünü tamamen aldı Manisa

Öncelikle Manisa takımı için iyi ve tempo problemi olmayan bir takım olduğunu söylemeliyiz. En önemlisi nasıl iyi bir transfer politikası yürütüyorlar bilemiyorum ama hep nokta adamlar alıyorlar bir şekilde. Keçiören de daimi oynayan Sertaç cam örneğin. Oyunun hiç bir anında bu takıma devre arasında gelmiş gibi bir havası yoktu. Hem istek arzu hem de maç kondisyonu anlamında . Aynı şekilde ümit kurt oldukça iyi stoper . O da oldukça istekli idi. son olarak Ali camdali . 6 numara pozisyonunda oynadi. önlerinde iki sekiz Nizamettin ve onur kolay oynadı. Ikinci yarının başlarında umut kaya girdi onur yerine . Ali ye dönelim. Onun mesela maç temposu eksik ama süper ligde neden oynadığını ispat eder kalitesini her anda belli ediyor . Pozisyon bilgisi sahayı okuma becerisi falan baya iyi . Saha içi tercihleri de hep doğru idi.

Şampiyonluk yarışı anlamında çetin bir mücadele olacağı kesin. Tek handikaplari bana göre coşkuyla hücum edebilrken coşkuyla savunma yapamıyorlar halen. Tempolu ama sahada olgun bir takım havasi veremediklerini söyleyebilirim.  Biz de aksine olgun bir takım gibiyiz ama tempomuz düşük. Hücumda coşku ve hareket problemi devam ediyor . Manisa takımı tekrar form seviyesini yükseltiyor bizim deplasmanda onlara kaybetmememiz ve devamında da 3-5 hafta kayıpsız ilerlememiz önemli

_samsunspor_

Manisa maçı galibiyetine ekstra prim verilir mi acaba?

Sadece Samsunspor

Genel olarak takimimiza baktigimiz zaman manisa olayini gecelim. 22 macta sadece 1 kere maglup olmusuz ve sadece 8 gol yemisiz. Muhtesem bi istatistik ama manisa yuzunden biraz geri planda kaliyor bu istatistikler.

55_OrHaN_55

Mağlubiyet aldığımız Çorum da şimdi gelene geç diyor. Garezleri bizeymiş demek ki.

evolution55

Dün ceyhun yılmaz twitter hesabından 'tenvir-i efkar gençlik kulübüne selam olsun' yazmış. Pek bi hoşuma gitti😊😊😊

_SoN_

Sosyal medyada çıkan haberler Manisa FK yönetiminin canlı yayına izin vermediği şeklindeydi, manisa yönetimi resmi açıklama yapıp bu haberleri yalanlamış, zaten olması gerekende budur, büyük ihtimalle maçı trt spordan canlı izleyeceğiz, umarım milletvekillerimiz ve belediye başkanımız da bizim gibi tv den izlemez, orada her şekilde temsil önemli, bu maç sezonun maçı bizim için, eğer yenersek.