Murat Yıldırım, Samsunspor'da Devam Edecek

Başlatan ugrass, 20 Mayıs 2011, 23:00:19

« önceki - sonraki »

lucarelli

Hayırlı olsun, çok sevindirici bir haber. Bu yıl süper ligde çok şey bekliyoruz Murat'tan.

ibo055

Ertuğrul Sağlam

masbene

kendini surekli gelistirirse yeri doldurulamaz bir futbolcu olur. Allah yolunu açık etsin

samet_55

samsunsporla arana parayı sokmadın helal muratt...

berusa55

Ve Murat yuvada kaldı
25 Mayıs 2011 / 13:38
Portekizli teknik adam Couceiro'nun takımda mutlaka kalması dediği Murat Yıldırım ile dün yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz, genç oyuncuyla iki yıllık bir anlaşma sağladıklarını açıkladı

Kazım Yılmaz, Samsunspor'un yıldız oyuncusu Murat Yıldırım ile dün Ankara'da bir araya geldi. Daha önce ki görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasının ardından başarılı oyuncuyla dün yeniden buluşan Yılmaz, Murat Yıldırım ile yaptığı görüşme olumlu sonuçlandı. Ve Murat Yıldırım, 2 yıl daha Samsunspor'da olması kesinlik kazandı. Başkan Adayı Kazım Yılmaz, göreve seçilmeleri durumunda Murat Yıldırım ile iki yıllık resmi sözleşme imzalanacağını söyledi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57835

ahmetsefa55

şu anlaşmaları 2+1 yıllık nıye yapmazlar.eger murat bu sene ıyı performans gosterırse seneye de mı sozlesme ımzalamak ıcın gorusulcek hey allahım.

SametYılmaz55

aynen yap 3 yıllık garantiye al iyice.sonra uğraşıyoruz böyle

berusa55

AlıntıMurat: Mahcup etmem
[ 26.05.2011 ]

Samsunspor'la 2 yıllık daha mukavele imzalayan Murat Yıldırım, "Tek amacının bu forma altında Süper Lig'de de iyi bir performans ortaya koymak ve taraftarlarımıza mahcup olmamak dedi.Kırmızı-Beyazlıların 4 Haziran'da yapacağı olağanüstü genel kurulun ardından başkanlığa gelmesine kesin gözü ile bakılan Kazım Yılmaz'ın ilk icraatı Murat Yıldırım'ı yuvada tutmak oldu. Samsunspor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirten gurbetçi futbolcu Murat, "Başkan Adayı Kazım Yılmaz'ın bana yaklaşımı beni çok mutlu etti. Ben de burada kalmaktan yanaydım. Samsun'da seviliyorum ve hem taraftarı, hem de şehri seviyorum. Amacım Samsunspor formasıyla Süper Lig'de de iyi bir sezon geçirip taraftarlarımıza ve banan inanan yönetici ağabeylerime mahcup olmamak" dedi.Murat Yıldırım ile yeniden anlaştıkları için mutlu olduklarını belirten Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz, "Yaptığımız ön sözleşme, bizim göreve gelmemiz halinde geçerlilik kazanacak" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=77852

Dartagnan

atkı güzelmiş .Lısanlı ürün mü acaba ?

celebi

Alıntı yapılan: Dartagnan - 26 Mayıs 2011, 14:53:13
atkı güzelmiş .Lısanlı ürün mü acaba ?

transferden ziyade sende benim gibi hemen atkıya mı gözün takıldı be kardeşim :D

emre

benimde ilk dikkatimi çeken atkı oldu,altta mesajı görünce hemen begendim   :D

alperen