6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

Bundan da cacık olmaz.

seyf55

mehmet yılmaz

Hiç hak etmediği bir penaltıya sebep oldu. Ancak son saniye golüyle telafi etti. Hem onun adına hem de bizler adına çok sevindim.
:evet: :ok

binikalamadım

o penaltıyı yaptırmasaydın da adam yazacaktı zaten...kırmızı kart görmediğine sevindim.

seyf55

La Erdem sana ne desem bilmiyorum bugün beni hem ağlattın hem güldür ya la :)

Musti

30 Eylül 2013, 01:20:23 #245 Son düzenlenme: 30 Eylül 2013, 01:26:47 Musti
Penaltı pozisyonunda hata onun değil. Yapması gerekeni yaptı.

Hata Cemil'in adamını bırakıp Fatih'in çıktığı topa çıkması oldu. Aynı hatayı ikinci golde de yaptı Cemil ama bu sefer geç kaldı. Neyse ki Erdem ordaydı ve golü attı.

seyf55

Erdem in ilk 11 de başlaması lazımdı taha dan daha iyi hoca gitti tahayla başladı

Atakumlu

penaltı yaptırdıgı icin bende sucu buna bulamadım gerizekalı iki tane gobek defansımız aynı adamı tutup kafaya cıktılar ve kafa topunu alamadılar suc cemil ve fatih in bana gore ...

Sadece Samsunspor

Musa aydın gibi geçen seneye göre çok daha iyi. Valla 2.yarı oyuna erdemi alırken orta saha toplanır dedim. Normalde geçen sene olsa hayatta oynatılmazdı. İstekli olması yeter bence

Sol Açık

Çok iyiydi. Penaltıyı yapmasa ne olacaktı? Yine yiyecektik, en azından denedi, tutamadı indirdi.

Tekrar yazıyorum, dün çok iyiydi ve hatta bu sezon çok iyi.

seyf55

Erdem den iyisi yoksa oynatacaksın adam faydalı Erdem ŞENlendirici :)

oguzhann555

Bu sene çok farklı bir Erdem var.Bir de son vuruşları yapsan PTT 1. ligin arana orta sahası olursun.

Sadece Samsunspor

Geçen hafta erdem yüzünden penaltı oldu. Sonra son dkda attı golünü affettirdi. Bu hafta 1461 maçında topu kaçırdı golü yedik. Son dk Musaya gol pasını veren Erdemdi.

Ama dediğim gibi geçen seneye göre Musa ile Erdem iyi. Her sezon takımı komple değiştiğimiz için başaırlı olamıyoruz. Bozmasak 2 sene oynasak herkesin performansı artacak uyum artacak

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Ekim 2013, 16:49:43
Geçen hafta erdem yüzünden penaltı oldu. Sonra son dkda attı golünü affettirdi. Bu hafta 1461 maçında topu kaçırdı golü yedik. Son dk Musaya gol pasını veren Erdemdi.

Ama dediğim gibi geçen seneye göre Musa ile Erdem iyi. Her sezon takımı komple değiştiğimiz için başaırlı olamıyoruz. Bozmasak 2 sene oynasak herkesin performansı artacak uyum artacak

Kendimce küçük bir düzeltme, golde esas hata Taha'nın, Erdem'e kızmamak gerek.

Kaya

Samsunspor formasını sırtına geçirdiğinden beri en iyi oyununu oynadı Balıkesire karşı. Maçın en iyi adamı olabileceğine hiç ihtimal vermezdim ta ki bugüne kadar.Umarım beni hep yanıltır.