6- Erdem Şen

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:55:31

« önceki - sonraki »

Samet Torun

ugrass

02 Eylül 2013, 12:09:17 #226 Son düzenlenme: 02 Eylül 2013, 13:11:38 farUqras
Kariyerinin ilk golunu atıp ikinci maçında frikik kullanılırken hemen topun başına geçme kardeşş :)

cakir55

Hiç begenmedim kötüydü.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

altunay

erdemi eleşrirenlere katılmıyorum adam iyi topcu olmaya bilir ama savaşıyor bu yeter

elexir

Geçen seneye göre daha iyi gibi görünüyor,

samsunsporlu1994

Orta sahada koşan,mücadele eden ancak top teknigi olmayan bir oyuncu. Geçen seneye oranla bu sezon daha iyi ancak performansı ilk 11 için yeterli degil.

orhan

Böyle giderse takımın değişmezlerinden olur orta sahanın yükünü dün tek başına çekti.Tebrikler

cembaba

>l< 41 kere maşallah. Ordu maçında stoper oynamasına rağmen süper oynadı. Top kaçırmadı. Bu yılın en iyi transferi gibi.

berusa55

ŞAMPİYON OLSAK, STADI YAKARLAR

Samsunsporlu Erdem, taraftara övgüler yağdırarak, geçen sezon Dimitrov'la olan anısını anlattı. Erdem, "Dimitrov taraftarların yaptığı koreografiyi görünce 'Bu küme düşmeye oynayan bir takımın taraftarı mı? Şimdi böyle yapıyorlar, bir de Süper Lig'e çıksak stadı yakarlar' dedi" diye konuştu

Samsunspor'un geçen yıl Giresunspor'dan transfer ettiği Erdem Şen, Samsunspor'a ilk geldiğinde şehirde bir futbol havası olduğunun hemen farkına vardığını belirterek, "Şehir, içindeki futbol ruhunu hissettiriyor. Buradaki havayı, daha önce oynadığım Rize ve Giresun'da bulamadım. Taraftarlarımız çok ateşli. Benim için her şey bu sezon yeniden başladı, diyebilirim."

"BAZI SÖYLEMLER İÇİN ERKEN"
Teknik direktör Hüseyin Kalpar'la çalışmaktan mutlu olduğunu dile getiren Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü: "Teknik direktörümüz Samsunspor'u daha önce şampiyon yapmıştı. İnşallah bu sezon da yapar. Bence o sene, bu sene olabilir. Yönetim de transferde nokta transferler yaptı. Geçen sezonu unuttuk, önümüze bakıyoruz. Denizli deplasmanından puanla dönmek istiyoruz. Şu anda şampiyonluk, ya da ilk 6 için konuşmak çok erken olur. Ancak sezonun başında ne kadar puan toplarsak ileri de o kadar faydasını görürüz. Bunun için de işi sıkı tutuyoruz."

TARAFATARA ÖVGÜ

Taraftarlarına övgüler yağdıran Erdem, sözlerine şöyle devam etti: "Tartışmasız PTT 1'inci Ligin en iyi taraftarı bizde. Çok ateşliler. İçeride dışarıda hiç susmadan bizi destekliyorlar. Özellikle yaptıkları koreografiler bizleri çok etkiliyor. Hatta geçen sezon yapılan bir koreografide ilginç bir olay yaşamıştım. Sahaya çıktık ve Dimitrov taraftarların yaptığı koreografiyi görünce bana, (Bu küme düşmeye oynayan bir takımın taraftarı mı? Şimdi böyle yapıyorlar, bir de Süper Lig'e çıktığımızda stadı yakarlar) diyerek şaşkınlığını ifade etmişti. Ben şahsen böyle bir taraftar topluluğu önünde daha önce hiç oynamadım."

DHA

seyf55

niko görmüş gerçeği :)

Aslankaya

ads maçında musa sinan'ın attığı golde tipik oyun tarzını gösterdi.rakibe baskı ve gol.oyun bozan,koşan, tekniği fazla olmayan iyi niyetli futbolcumuz.

PTT 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz 2-2 Adana Demirspor Maçın Özeti

beşnumara

Allah nazardan saklasın Erdem. Bu sene çok farklısın. Hep böyle kardeşim.

Burak

Bu sene çok iyi hakikaten çok adamı futbolcu yaptı bu takım seni de yapar yeter ki sen iste

5trawberry

yirmiuc

Faydasiz. Bu gibi kazmalar oynarken kendi genc oyuncularimizin sans bulamamasi cok uzucu.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2