Ligde Kalma Mücadelesi - 24-28. Haftalar

Başlatan Sol Açık, 31 Ocak 2012, 22:45:58

« önceki - sonraki »

emre__ss

Alıntı yapılan: emre - 19 Şubat 2012, 23:21:46
yalnız şöyle de bir hayalim var yazmadım yazmadım ama dayanamayacağım. Takımda ki hava devam ediyor ligde kalıyoruz ve daha sonra kafamız rahat Türkiye Kupasını alıyoruz.. Sezon rüya gibi biter.

Bunlar olursa maradona napoliye döner  :D

SametYılmaz55

arkadaş geçenlerde fm oynuyordu,onun oyunda son 5 hafta kala 26 puanımız vardı sonra 5/5 yapıp 41 puan yapmıştık :) şimdide 7 hafta var neden olmasın :)

emre__ss

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 20 Şubat 2012, 00:04:17
arkadaş geçenlerde fm oynuyordu,onun oyunda son 5 hafta kala 26 puanımız vardı sonra 5/5 yapıp 41 puan yapmıştık :) şimdide 7 hafta var neden olmasın :)

ps1 de lma manager vardı maçın son dakikasında 3-1 yenilirken maçı hızlı bitirme tuşuna bastığımda 4-3 galip gelmiştim 1 dakikada 3 gol atmıştım neden olmasın    :)

lucarelli

Ordu'nun da çok zor fikstürü var. BJK, Trabzon, GS maçları var. Lige iyi başlayıp, son haftalarda alt sıralara gerilemişlerdi ilk yarıda. Bence Ordu için de sezon sonu sıkıntılı geçecek. Bu önümüzdeki Kayseri ve MIY maçları Ordunun kaderini belirleyecek.

emre

Bizim sene başından beri oluşan durumlardan dolayı hep final maçlarına çıkmak zorunda kaldı ve stresi kaldıramayıp kötü sonuçlar da aldık. Ancak kafası rahat,konsantre bir Samsunspor çok rahat Türkiye Kupasını alabilir. Ya da lig yeni başlamış olsa bu kadro çok farklı yerlerde olablirdi.Bence şu an ligde kalmak kupayı almaktan daha zor.

Neyse şimdi bunları konusmaya gerek yok, biz önce önümüze bakalım.

Sol Açık

Alıntı yapılan: lucarelli - 20 Şubat 2012, 00:10:02
Ordu'nun da çok zor fikstürü var. BJK, Trabzon, GS maçları var. Lige iyi başlayıp, son haftalarda alt sıralara gerilemişlerdi ilk yarıda. Bence Ordu için de sezon sonu sıkıntılı geçecek. Bu önümüzdeki Kayseri ve MIY maçları Ordunun kaderini belirleyecek.

Kesin katılıyorum ve daha önce de yazdım. Ordu ilk yarıdaki ilk 10 maçta 17 puan almıştı, ikinci devrede de aynı 10 maçta 18 puan aldı. İlk yarıdaki son 7 maçta 0 çekmişlerdi, şimdi de o 7 maçlık periyoda giriyorlar. Özellikle haftaya Kayseri'ye kaybederlerse ki umarım kaybederler, herşey olabilir...

samsunmania

Arkadaşlar son haftaları bence çok hesaba katmayalım. Bu 3 ezikler ve tese play off yerleri garanti olunca yedek takımlarla çıkarlar maçlara. Özellikle son 2-3 maç.

Tufan

4 haftada 9 puandan 3 puana indi fark içerde  gazi_antep  miy_x dışarda kafası rahatlamış puan alabileceğimiz  antalya_spor maçımız var daha çok sular akacak köprünün altından.

usare

Alıntı yapılan: samsunmania - 20 Şubat 2012, 00:25:34
Arkadaşlar son haftaları bence çok hesaba katmayalım. Bu 3 ezikler ve tese play off yerleri garanti olunca yedek takımlarla çıkarlar maçlara. Özellikle son 2-3 maç.

Ama puan lazım onlara play off ta da. Yoksa gazozuna maçlara çıkarlar.

samsunluhakan

ben manisa ya kesin diyorum bizim asıl rakiplerimiz mersin ve antep bunlardanda mersin düşecek

samsunmania

Alıntı yapılan: usare - 20 Şubat 2012, 00:27:02
Ama puan lazım onlara play off ta da. Yoksa gazozuna maçlara çıkarlar.

Son haftalar hep sancılıdır. Onun için söyledim kardeşim. Bunlara güven olmaz.

lucarelli

Bence play off yüzünden herkes toplayabildiği kadara toplama derdine düşer son haftalarda. Önceki yıllarda son haftalarda salardı takımlar genelde ama, playofflarda 1 puan yüzünden şampiyonluk veya şampiyonlar ligini kaybetmeyi kimse göze alamaz. Hele bir de genç adamları oynatıp da kaybedilen olası puanlarla kaçırırlarsa adamı tefe koyarlar.

samsunmania

Alıntı yapılan: lucarelli - 20 Şubat 2012, 00:34:26
Bence play off yüzünden herkes toplayabildiği kadara toplama derdine düşer son haftalarda. Önceki yıllarda son haftalarda salardı takımlar genelde ama, playofflarda 1 puan yüzünden şampiyonluk veya şampiyonlar ligini kaybetmeyi kimse göze alamaz. Hele bir de genç adamları oynatıp da kaybedilen olası puanlarla kaçırırlarsa adamı tefe koyarlar.
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Şubat 2012, 00:29:27
Ayrıca alınan her galibiyete ekstra para geldiğini unutmamak lazım TFF Den...

inşallah kardeşlerim.

SametYılmaz55

dışarıda oynayacağımız takımların belli bir iç saha istikrarı yok.bu bizim bir avantaj olacaktır.ne kayseri,ne antalya,ne bjk deplasmanda yenilmeyecek takımlar değiller.kayseri ve antalyanın içerde oynadığı maçlarda itici güç olan taraftarı zaten yok.Antalya ve Kayseri deplasmanlarında sakin oynar ve 1 gol bulursak 6 puan bile çıkarabiliriz.bjk ise dirençli takımlara karşı her zaman sorun yaşıyor.istanbulda iyi kapanır,gol yemezsek belli bir dakikaya kadar kaybetmeyiz.son 7 haftada çok flaş sonuçlara imza atacağımıza inanıyorum

Burak

Dua edelimde gese biraz daha makası açsın açsın ki peşindeki takımlar play off ta geride kalmamak için son haftalarda daha da asılsınlar maçlara