STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

designer_55

Antalya bugun 3-0 yenildi. Mehmet ozdilek ve butun oyuncular gonderileckmi??
Bu kadar insafsizca yorum yapmayin. Samsunspora yakismiyor.
Ilk yari takim kotu degildi. Gol yeyince dagildi.
Petkovic in yerine karaman ve kafkas diyenlere yaziklar olsun.
Futboldan anlamiyorsunuz, duygusal konusmayalim. Takima sahip
Cikalim. Ahmet aleyhine yapilanlanrdan dolayi utandim. Bu adam bizim kalecimiz!

babasamsunlu

dediklerinde bir nebze haklı olabilirsin..
peki hırsızın hiç mi suçu yok diye bir soru sorsam acaba ne cevap veririsin ??

beş kuruş alackları olmayan ttopçuların bu ruhsuzluklarını ne ile açıklayabilrisin ??

lütfen cevap bekliyorum..

furkan5534

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 18:42:06
Antalya bugun 3-0 yenildi. Mehmet ozdilek ve butun oyuncular gonderileckmi??
Bu kadar insafsizca yorum yapmayin. Samsunspora yakismiyor.
Ilk yari takim kotu degildi. Gol yeyince dagildi.
Petkovic in yerine karaman ve kafkas diyenlere yaziklar olsun.
Futboldan anlamiyorsunuz, duygusal konusmayalim. Takima sahip
Cikalim. Ahmet aleyhine yapilanlanrdan dolayi utandim. Bu adam bizim kalecimiz!

Kusura bakmada bu taraftara ınsaf degılmı ??? ılk yarı takım kötu degıldı dıyosun topa vuramıyoduk nasıl ızledın macı?
kafkas dedıgın adam antepı 4. yapıp uefaya goturdu.hıkmet karaman petkovıcten daha ıyıdır emın ol.sence petkovıc mı turk futbolundan daha ıyı anlar karamanmı? burası ısvıcre degıl young boys degıl.her takımda aynı sıstem olmaz.burası SAMSUN ve bu takım SAMSUNSPOR anlıyormusun..
6 macta 11 gol yıyen takımın kalecısınden bahsedıyoruz.kusura bakma bu adamları bız göge yukselttıysek bız ındırmesını bılırız!

feveran

altlarında son model arabalar evlerınde sıcak su bızde bu nların peşindeyiz petko lazar domıngez f... k   offff

furkan5534

Alıntı yapılan: feveran - 16 Ekim 2011, 18:48:12
altlarında son model arabalar evlerınde sıcak su bızde bu nların peşindeyiz petko lazar domıngez f... k   offff

bak ne guzel soledın demı evlerınde sıcak su son model araba.. onlar yenılır aksam hayatına devam eder arkadas.. ama biz gercek SAMSUNSPOR'luyuz.. onlar 1 gunde atlatır yenılgıyı bızım ıse butun hafta surer.suratımız asılır iş yerınde mutsuz oluruz.bızım mesaı ucretımız 30 TL.. butun gunluk mesaımızı maca verırken bızım sucumuz neydı.. ? o ınsafsızlık dıyen arkadas sana soruyorum??

Kadir ÇELEBİ

5nci haftada rengini belli etmeye başladı takım alarm veriyor verilen arada düzelir diye ümit ettik aksine daha kötü çıktı belediye kötü takım değil biliyoruz fakat yediğimiz gollere bakın  tam bir hayal kırıklığı futbolcular değil bence bunun sebebi taraftarını anteremanlara almayan yönetim futbolcusunu tribünlere göndermeyen hoca taraftarına sahip çıkmayan yönetim oyunu doğru okuyamayan hoca kim giderse gitsin arasından (mümkünse her ikiside) güneşli günler bizi bekliyor...

Ayrıca istanbul polisini hem kınıyor hemde tebrik ediyorum.

samsunmania

16 Ekim 2011, 18:53:20 #441 Son düzenlenme: 16 Ekim 2011, 19:00:22 samsunmania55
designer55
yazıklar olsun ne demek? Futboldan anlamamak ne demek? ortalığı germeyin lütfen. başka bir çözüm öneriniz varsa medenice konuşun. Şimdi ben de petkoviç dyenlere mi atar yapayım yani. Oynadığı 4 haftada da hata yapan kalecinin, teknik taktik açıdan fantezinin ötesine geçemeyen hocanın neresi savunulur? YAptığı transferler de cabası.

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bireysel hatalar sonucu yenildiklerini söyledi.
Petkovic, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, ilk yarı rüzgara karşı oynadıkları halde disiplinli ve düzenli mücadele ettiklerini ve rakibe fazla pozisyon vermediklerini belirterek, ''İkinci yarının başlangıcında yakaladığımız pozisyonu gole çevirmemiz gerekiyordu. O şansı gole çevirseydik, şu anda başka şeyleri konuşuyor olacaktık'' dedi.

Bireysel hataların yenilgiyi getirdiğini kaydeden Petkovic, ''Hücumda yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik. İkinci yarıda yaptığımız bireysel hataların yoğunluğu nedeniyle maçı kaybettik'' diye konuştu.

Petkovic, ''Haftaya oynayacağınız Fenerbahçe maçı öncesi takımda radikal kararlar alacak mısınız?'' sorusu üzerine ''Herkesin şu anda sakin olması gerekiyor. Hafta sonu Fenerbahçe maçından önce takımla ilgili kararımı vereceğim'' diyerek sözlerini tamamladı.

Samsunsporlu futbolcu Pal Lazar, mücadelenin ilk yarıda ortada geçtiğini kaydederek, ''İkinci yarıda tam olarak ne olduğunu ben de çözemedim. Oyunu kaybettirecek hatalar yaptık. Orta sahada yeterince mücadele edemedik'' dedi.

Ekigho ise ilk yarıda iyi oynadıklarını, ancak ikinci yarıda yaptıkları basit bir hatadan sonra maçın döndüğünü kaydetti.

Kaynak AA

usare

Sadece bu rezaleti bize yaşatan futbolcu, teknik kadro ve yönetim kadrosunun hepsine "f...ck off" demek istiyorum. Başka da bişey yazmayacam. Ulen benim gibi bi adamı bile delirttiniz ya.

ahmetsefa55

bireysel hatalardan yenildiğimiz dogru...
lazar inadından vazgecıp ademe şans vermezsen
ertugrul gibi formayı hakedene formasını vermezsen
oynadıgı her maçta hucum organızasyonlarına canlılık getıren bulent kocabey'e karşı ufuk bayraktarı tercıh edersen
mustafa sarp ve fink gibi hem ağır hemde hücum yönü hiç olmayan aynı mevkinin adamını yanyana oynatırsan
dominguez'e hala şans vermeye devam edersen
2-0 gerideyken kemali sağ beke çekip stoper alırsan
zenke , dilaver gibi bu takıma her zaman katkı yapabılecek adamları takıma küstürürsen
bireysel hatalardan dolayı yenilmiş oluruz...

samuray

süper ligin en kötü oynayan9 takımıyız malesef düşmeye en yakın üzülerek söylüyorum bu ne ya ligin 6 ncı haftası oldu ne kadroyu oturtabildi ne takıma doğru düzgün futbol oyn9atıyor petkoviç maç boyunca ayağa bile kalkmaya tenezül etmiyor adam takımda ruh kalmamış iki pas yapamıyoruz ahmet birbirinin kopyası aynı golleri yiyorsun tutamıyor elinden kaçırıyorsun yumrukla gitsirn milli maç arasıda bu futbolculara üç gün izin veriyorsunuz yazıktır ya ne yapıyorda bunlara arada üç gün izin veriyorysun daha çok çcalış ın önümümzde f.b. maçı var fark yeriz bu gidişle futbolcusundan hocasına kadar teknik heyet dahil hepsine cezayı yapıştıracaksın olmadı gönderesceksin  >:( >:( >:( :( :(

Kadir ÇELEBİ

16 Ekim 2011, 19:07:28 #446 Son düzenlenme: 16 Ekim 2011, 19:13:52 SamsunSpor_34
empati yaptık dedikki herkez haklı yorumlarında
peki orta sahadaki sorun bugünün sorunu değil elini kolunu sallayan geçiyordu zaten bireysel hatalardan yenilen golleremi kızalım şimdi Petkoviç ? senin futbolcun anlamıyor nasıl olduğunu sen anlamıyorsan yönetimden zaten bi cacık olmaz bırak git..

ErkÇay55

16 Ekim 2011, 19:20:11 #447 Son düzenlenme: 16 Ekim 2011, 19:29:22 ErkÇay55
Alıntı : Hafta sonu Fenerbahçe maçından önce takımla ilgili kararımı vereceğim'' diyerek sözlerini tamamladı.

Petkoviç Bu sözcükten anlaşılacağı üzere İstifa sinyalimi veriyor? yoksa tazminatını düşündüğü için  bunu tam dile getirmekten kaçınıyormu.

Bu saatten sonra hoca için tek söylenecek kelime YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ.

kýzýlyýldýz55

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: isa55 - 16 Ekim 2011, 18:06:28
maçtan önce hoca için karabük maçına kadar ömür biçmiştim. Ama gördük ki memleketini özlemiş. Gitmek için uğraşana kal demeyeceksin. eğer gitmezse bi zahmet şu şans vermediği adamlara formayı versin, ne olacak zaten yeniliyoruz.
10 numarası domingez olan hoca gerçekten gönderilmeyi hakediyor.adam duran topları kullanıyor güya.orta yapamıyorki