STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

##kdc##

kusra bakmayın abilerim ama bu dilaver hocayı mı s*kti de kadroya giremiyo  :kafa:  idmanları izleyebilen falan var mı ya da bi bilgisi olan??

ahmetsefa55

benım ızledıgım ıdmanlarda murat la beraber takımın en ıyısıydı dıyebılırım.bırde yedek kalecılerımız dıkkatımı cekmıstı.ıkısı de cok ıyıydı ki zaten ertugrul herkesın malumu.

özkan

Dizar, sakatlıkları bulunan oyuncuları Can Arat, Ali Güzeldal ile kaleci Kenan Hasagic'in Samsunspor karşısında forma giyemeyeceğini de kaydetti.

Uğur Yıldız

sarp niye alınmadı kadroya ?? çok saçma geldi bana

kadir55ist

GökhanÇağlar

hepsi tamam da Dilaver nasıl kadroya giremiyor...Ufuk ve Savaş Yılmaz ın oldugu kadroda Dilaver her türlü olmalıydı...

özkan

Hoca mallamayamı başladın yoksa birilerinin etkisinden hala kurtulamadın mı ?

fat55

KaBuS_55

Başkan Kazım Yılmaz, İstanbul Belediye ile oynayacakları maç öncesi her şeyin yolunda olduğunu kaydedip, "Takımda moraller üst seviyede. Taraftarlarımızın da desteğiyle Olimpiyat Stadı'ndan zaferle ayrılacağız" ifadelerini kullandı.

Ollivanders

Ahmeti

Geçen sezondan 3-4 tane tribün videolarından yollamak lazım onlarla yetinsin şimdilik.

samuray

ya bu hocaya güvenim gittikçe azalmaya başlıyor zenke niye yok kadroda sakatsa o başka ya dilaver valla yorum yapmak bile gelmiyor içimden iyi günde kötü günoe tamamda ama malesef kötüyüz havanın soğukluğu takımın durumu çok fazla taraftarımızın geleceğini düşünmüyorum dün t.s ank.g izledim nerdeyse yeniyorlarıd t.s.yi çok iyi top oynadılar turgutta golünü attı ya biz ne oynuyoruz ya busenedemi bizi fıtık edecek bu hoca inşallah yeneriz  :( :(

ErkÇay55

LisandroLopez

muzaffer4