Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

sosaka

dünkü antrenman fotolarında futbolcular neşeli , kazım başkanı çok düşünceli gördük.
işler çok mu karışık ?
petkoviç takımdan memnun mu ?

gerçekler

transfer derken...basında okuyorsunuz zaten bunun dışında bişey kalmadı.asıl sorulması gereken soruyu sor ekiko nerde emenike rusyada takımı ile antremanlara başladı geri döndüde ekiko nerde??

Kodalak

ekigho neden hala gelmedi?

hakan bayraktarın geri döneceği söyleniyor doğrumu?(bence gönderilmesi hata,ibb maçında iyi oynuyordu)

gerçekler

petkoviçe biraz kolay begenen biri değil.bu en büyük transferimiz.yani kanaat kar değil.risklerin farkında.topcular neşeli diyorsun imzalamayan topcular nasıl neşeli olabilir.kafaları nerde????

sosaka

gerçekler

hakan olayını yazarak başlamıştı bu konuşmalar zaten.hakanın sıkıntısını anlatmıştık para degil sıkıntı tarz mutlu değil.ekiko salı günü burda olacaktı.ama olmadı .... salı olmasıda mümkün değildi nijerya vatandaşı oldugu için türkiye ile ilgili bazı işlemlerin nijeryadan yapılması gerekiyor zenkenin gelişinde bu işlemleri takip eden insanları işten böyle kafana göre cıkarırsan olacagı buydu.

Lusage

Suat Kılıç geçen sezon takım ile ilgiliydi yada öyle görünüyordu. Bu sezon bakan olduktan sonra takım ile ne kadar ilgili ve bilgili?

gerçekler

Lusage söyle cevaplayayım mı seni.suat kılıç 1 ay önce bolu kampını ziyaret etmiştiya hani samsunsporu.inan o ziyaret sadece bize değildi.yol boyunca ankara istanbul birçok kamp yerini ziyaret etti.

Akyol

19 Ağustos 2011, 11:18:20 #248 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2011, 11:21:43 Akyol55
Ankaragücü maçında gördüğümüz kadarıyla hücum hattımız çok zayıf. Ekigho'nun Neymar gibi yeteneklere sahip olması lazım ki bizim hücum gücümüz artsın. Ekigho beklentilere cevap verebilecek bir oyuncu mu?

gerçekler

ekiko ile ilgili soru tamamen teknik bir konu buna benim cevap gücüm yetmez.ekikonun gelişini bu sayfadakiler nasıl biliyor bilmiyorum.ama gecen seneki cıkışını ve istiktrarını yakalarsa diye bir ümit var

gerçekler

şunu diyeyim menteşoğlu,aziz yıldırım,yıldırım demirören bu insanlar hep ilk başkanlık yıllarında yada 1-2 yıl.camiayı tanımak ve futbolu futbolcu kafasını anlamak ile pişmişler ve ondan sonra başkanı bulundukları kulupleri yukarılara dogru taşımışlardır.o yüzden kazım başkan da bunu yapabilecek bir sabra sahip olmasını diliyorum.bu sene yapılan hatalar seneye olmayacaktır diye düşünüyorum

sosaka

Kazım Yılmaz yaptığı her işte en ince ayrıntısına kadar en iyiyi en güzeli yaptırmaya çalışır.
O konuda şüphem yok ama işte sabredebilir mi ?
Çarşambaspor 3. ligdeyken bi ara başkanlık yaptı. ama bu işler bana göre değil diye bırakmıştı.
ben o maça gitmemiştim ama bir maçta hakemin üzerine yürüdüğü söyleniyordu.

nilsah

ekiko transferini benden başka kimsenin konuşmaya hakkı oldugunu zannetmiyorum.topcu iyidir kötüdür bilmem ama ekiko transferi samsunsporun yıllar sonra en zevkli transfer hikayesi bir o kadarda beni geren bir hikaye

Serkan

nilsah

anlatılmaz yaşanır be baba.en güzel tarafı İBB,KARABÜK,SAMSUNSPOR üçgeni vede büyük istanbul cografyası