Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

Serkan

silopilimuhsin

Neler oluyor bize, yine neler oluyor? Hüzünler kulübü muyuz biz? Ne guzelde umutlanmistik hepimiz

hacettepeli

yeterince futbolcu var bence. fakat hakan bayraktar gibi çok tecrübeli ve takıma hala katkı yapabileceğini düşündüğüm bir futbolcunun kadro dışı kalması hocanın beğenmemesiyle ilgili midir gerçekten şüpheliyim. ne olduğunu bilmiyorum ama hakan bayraktar gibi taraftarında çok sevdiği bir oyuncuyu göndermek demek bilmem ne yapmışım taraftarı demekle aynı şeydir. hakan bayraktar'ı sevmeyenimiz yoktur buna adım gibi eminim. adam bank asya'da orta sahamızı yöneten adamdır, süper lige çıkmamızda en büyük paylardan birine sahiptir. bunu kimse görmezden gelemez. oynamasa bile yedekte oturmalı her şekilde. yanlış yapılıyor.  :-X

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 19 Ağustos 2011, 00:00:45
Bügün Radyosporda kemal ile yapılan telefon görüşmesinde trabzon transferi konusunda beklemede olduğunu bu konu hakkında fazla konuşmak istemediğini söylüyor. Şimdi soruyorum basına yansıyan bu söylemden siz ne çıkarıyorsunuz ? bence bu adam gitmek istiyor kalmak istediğini sözleşme yenilenmesini iyileştirme yapılması vs gibi sözleri tamamen havada bırakır kıvırmasın adam olsun gitmek isteyebilir normaldir ama önce adam olmadan cin çarpmaya kalkmasın..

jurista

Trabzon transferi konusunda beklemede olduğunu söylemek ''böyle bir transfer'' gerçeğini kabul etmek demektir.Bununla beraber,Trabzonsporla ilgili söylediği iddia edilen sözlerin bu şekilde ben doğru olduğuna inanırım.

İkili oynamayacaksın,dik duracaksın ne dediysen orda kalacaksın.Gerekirse bir sene daha oynayıp  sonra nereye istersen gideceksin.Taraftarı da bölmeyeceksin,kulübü de kaotik bir ortama sürüklemeyeceksin.

Yetti yahu Kemal kemal kemal...

cgr

- Gercekler nickli kisi benim !
- Hayır, benim!
- Haayıır , beniimm !

Bla,bla...

baha55

gerçekler nickli üyenin ' isa turan '  :D ile ilgilidüşüncelerini  yorumlarını çok merak ediyorum...

gerçekler

gny kemal için kulube gelen resmi bir teklif yok.teklif sadece kemalin babasına geliyor.zaten bu teklifler gs,beşiktaş ve trabzondan keamlin danimarka milli takımdan oldugu günden beri var.burda en tehlikeli teklif besiktaştı serdar adalı beyfendi kemale bu sene samsunda kalsan bile imzalama seneye bizdesin dedi.haaa bu arada kemale son 2 hafta kala tafvur havutcudan da transfer için teklif ve sms ler vardı

gerçekler

isa turhan düşünceleri.kişilerin özlük hakları saklı kalmak kaydı ile kötü niyetli değil.hep altyapıdan yada genc topcu alıp samsunspora kazandırma derdinde.buda onun kariyerinde sancılar yaşatıyor.hani söyleniyorya işte samsunspordan aldıgı paralar diye.kulup hesaplarını acıp baktıgınızda isa turhanın aldıgı para yok.gecen sene kontratı bile yoktu.kontratı olmayan adama nerden para verilecek.bu sene kontratı var evet rakamlarda dogru ama bu kontratı yapmasının sebebi samsunspordaki yönetimsel istikrarın olmaması

Kodalak

celebi

yani diyorsun ki isa hiç bir zaman Samsunsporumuza teknik direktör olmak istemedi.

gerçekler

ben sizim bu kadar net.olmasam halen sifrem acık olmazdı.

gerçekler

celebi isa samsunspor teknik direktörü olmak neden istemesin.ben bunu nerde yazdım.sen nasıl samsunspor başkanı olmak istersen tabiki oda samsunspor hocası olmak ister.

celebi

bunu yapmak için isa somut olarak elinden geleni illegalde olsa yapıyor gibime geliyor

gerçekler

illegal mi ne mesela somut örnek ver.mesleğin nedir bilmiyorum ama bana sakın calıştıgın meslekte yan yana mesai arkadaşından daha fazla seyler hak ettiğini düşünmediğini söyleme yada altında calışan ve senin kadar iyi bir personelin yerine alabilecegi riski oldugunu yada onun için hedef olmadıgını söyleme.spor camiasında illegal bişey yoktur.sen antepte wc ye gitsen edirnedeki topcu bunu bilir.