Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

Desiqner

Samsunspor'da Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, Orhan Taşdelen ve kaleci Kılıçarslan teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldı.

Yeni sezon hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdüren Samsunspor'da deprem. Teknik heyetin raporu doğrultusunda Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, Orhan Taşdelen ve kaleci Kılıçarslan yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'a gitmek istediğini basın yoluyla yönetime bildiren genç savunma oyuncusu Kemal'in bu açıklamalarının kadro dışı bırakılmasında etkili olduğu belirtildi.

Arkadaşlar bu başlık altında tartışalım ? Sizce sonumuz ne Bank Asya Yolları görünüyormu ?

yilmazselcuk55

Paraşüt Şart Paraşüt  :kafa: :kafa: :kafa:

seskat

Bu da nerden çıktı şimdi  >:( Bunlar neden kadro dışı bırakıldı, bilen var mı?

CurvaSs

bunlar arasında hakan bayraktar'ın neden kadro dışı kaldığını merak ediyorum. kemal'in durum belli, tese muhabbetine kadro dışı kalmıştır. orhan genç futbolcu, yapmıştır bi' hata. keza kılıçaslan zaten müzmim yedek, olay çıkarması normal. lakin hakan bayraktar bu yaşında kadro dışı kalmayı nasıl başarmış veya başarması sağlanmış anlamak güç. hakkımızda hayırlısı artık, ne diyelim.

Tufan

hadi Kemal'i Orhan'ı anladık diyelim Hakan niye? anladım o kadar kaliteli ortasahamız varki rotasyonda düşünülmüyor 35 yaşındaki adam!
yönetimden doğru düzgün bir açıklama bekliyorum.

umit

ben mantıklı açıklama geleceğini de düşünmüyoum. yönetimin bir dediği ikincisini tutmuyor.
sonumuz hayrolsun...

oguz_5528

Kemal'in sadece bir gazete haberinden dolayı kadro dışı bırakıldığını düşünmüyorum yönetim'de trabzon yosmaları var heralde ve satmak için herşeyi deniyorlar,satmak için bahane yaratmak için de kadro dışı bıraktılar.Hakan Bayraktar'da takımın beyni gibi yaşına rağmen hepimiz çok güveniyorduk,Orhan'ı da beğenmediysen niye baştan takımdan göndermedin,Kılıçarslan Kopuz'un süper lig'de oynması gerekmiyordu zaten ama bir kere bile söylenmedi Bank Asya'da sırasını bekledi tecrübesiyle.Söylenecek şey yok,futboldan anlayan yönetim yerine.PARAdan anlayan süper yönetimimiz var.PES.Lig başlamadan bizi bitirmeye yer arıyorlar.

CurvaSs

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 17 Ağustos 2011, 17:15:46
Kemal'in sadece bir gazete haberinden dolayı kadro dışı bırakıldığını düşünmüyorum yönetim'de trabzon yosmaları var heralde ve satmak için herşeyi deniyorlar,satmak için bahane yaratmak için de kadro dışı bıraktılar.Hakan Bayraktar'da takımın beyni gibi yaşına rağmen hepimiz çok güveniyorduk,Orhan'ı da beğenmediysen niye baştan takımdan göndermedin,Kılıçarslan Kopuz'un süper lig'de oynması gerekmiyordu zaten ama bir kere bile söylenmedi Bank Asya'da sırasını bekledi tecrübesiyle.Söylenecek şey yok,futboldan anlayan yönetim yerine.PARAdan anlayan süper yönetimimiz var.PES.Lig başlamadan bizi bitirmeye yer arıyorlar.

bi' yerde haklısın bence. madem kemal'i elinde tutmayı amaçlıyordun, neden bu kadar stoper aldın? neden kemal'i sağ bek olarak oynatmaya başladın. yani bu dediğim yönetimlik bir şey değil, teknik direktör'le alakalı ama inceden bi' düşünce olmuyor değil. şimdi kemal'in gitmesi çok yüksek ihtimal, gitsin de zaten ama en azından para kazandırarak gitsin.

hakan bayraktar konusuna ise hiçbir anlam veremedim. kemal'e, orhan'a bir şeyler dendi de, onlar da abi olarak gördükleri hakan bayraktar'a iletti, hakan da bu oyuncuları savununca mı kadro dışı kaldı anlamıyorum. hakan'ı kadro dışı bırakıyorsun ama elinde o bölgede oynayan adam gibi oyuncu yok.! neyse, konuş konuş, anlat anlat bi' yere varamıyoruz. niye öyle yaptılar, niye böyle yaptılar, niye uzatmadılar, niye oyuncu almıyorlar, niye niye niye diye gidiyor. hiç de düzene girmiyor maalesef.

umit

şeffaf bir yönetim olacak sözüyle göreve gelenler neden hala açıklama yapmadılar? kadro dışı kalan oyuncularımızı bile başka sitelerden öğreniyoruz. bu mu şeffaf yönetim!

##kdc##

bence yönetim hangi takımın başında olduğunun farkına varmalı artık; 26 sene sonra lige çıkmış bi takım yönetmiyorsunuz siz :@ 5 sene bankasyada kaldı diye kimse bu takımı diğerleriyle karıştırmasın, büyüklüğünden şüphe duymasın. Tribünde bizlerin bile umudumuzu yitirdiğimiz anlarda Hakandı sadece topun peşine koşan. 22lik gençler izlerken rakibin oyununu hakandı pres yapıp oyunlarını bozan. Ne olursa olsun bi adam elinden geleni yapıyorsa en azından azmine saygı gösterceksin. Orhan da elinden ne geliyorsa yapıyordu. En azından bi Abdül gibi yediği ekmeğe ihanet etmedi adam. yine bişiler bilmeden konuşuyoruz ama Hakan ve Orhan'a yazık oldu buna inanıyoruz en azından.

kale5501

ARKADAŞLAR HAKANLA KEMAL KADRO DIŞI DEGİLLER ONU SADECE MİLLİYET YAZMIŞ AMA DİGER İKİSİNİ YEREL GAZETELERDE YAZMIŞ

kale5501

orhana şaşırdım iyiydi aslında en azından iyi bir yedek olurdu onu düşünmedigi hiç bir maçta oynatmamasından belliydi

Ajan

Alıntı yapılan: kale5501 - 17 Ağustos 2011, 17:50:15
ARKADAŞLAR HAKANLA KEMAL KADRO DIŞI DEGİLLER ONU SADECE MİLLİYET YAZMIŞ AMA DİGER İKİSİNİ YEREL GAZETELERDE YAZMIŞ

Milliyet bizim yerel gazetelerden daha güvenilir bir kaynak maalesef

oguz_5528

Alıntı yapılan: kale5501 - 17 Ağustos 2011, 17:50:15

bn ntvspor'dan gördüm

umit

halk gazetesi'nde haberde orhan ve kılıçarslan yazılmış ama kemal'in fotoğrafı kullanılmış. bir anlam veremedim  :o
http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=29086