Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

ayrıca gs'ye gitmedi diye bize gelmeyecek diye bir şey yok.Türkiye'de 3-4 takıma gitmeyen bize yada diğer takımlara gitmeyecek diye bir kural mı var hayır yok.Örneğin Gaziantepspor'daki Cenk Tosun'u gs'de istemişti ama ne oldu adam  Gaziantepspor'a gitti.Bu yüzden gs'ye yada diğer 3 takıma gitmedi bize mi gelecek diye düşünceye kapılmak çok yanlış

eren55

Ersun Yanal gelse tatminkar bir tercih olurdu.Tanju'ya güvenim yok.Ancak acemiliğini atar bizim başımızda.En büyük taahütü de kümede kalmak olur.Başkan konusu da acaleye getirilmemeli.En azından şu lig bir bitsin.

Ayberk

Bu Ersun Yanal sevdası nedir anlamadım gitti. Bi tek ben mi gıcık oluyorum bu adama :o

AntZ

12 Mayıs 2011, 01:05:09 #168 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2011, 10:18:26 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 11 Mayıs 2011, 18:53:26
Ant55 kardeşim
Ama bir yandan da Samsunspor tarihinin 1990 sonrası en çok para harcanan iki sezonunun ilkinde Adnan Ölmezle küme düştüğümüz
İkincisinde ise Mazhar ile sefil olduğumuz ortada...

Para mühimdir ama doğru kullanılması daha da mühimdir  :-X

İnşallah futbolu bilen birilerinden istifade ederler. Bu anlamda menajerlik sistemi çok yerinde olur. Hatta Can Çobanoğlu ismi zikrediliyormuş!

Katılıyorum, ben bu imkanlarla sağlam bir teknik ve idari ekip kurulma ihtimalini sevdim. O zaman tadından yenmez ancak bu para anlamayan insanların elinde olacaksa mevcut yönetimi tercih ederim tabi.

Aslında sadece hoca konusunda doğru bir tercih bile birçok şeyi çözer, mesela bir Ertuğrul Sağlam olsa paranın yanlış kullanılma ihtimalini düşünemiyorum.

Ayrıca Çarşambalı adamdan Samsunspor'a zarar gelmez, dop depmekten Hasbi Ağa kadar anlamayan bir başkan daha var mıydı?

salihcakir

ilk bakışta bizleri çok ümitvar edecek bir haber gibi görünse de, olayın oluşum biçimi ve zamanlaması, söylemlerin iticiliği, sürecin sevimsiz biçimde ilerleyişi kaygılarımızı da beraberinde getiriyor. Süreci biraz daha izleyelim bakalım, resim netleşince daha net yorumlar yapabiliriz...

misafir

beyler kazım yılmaz carsambalı bır ısadamıdır.babası yıllardır carsambanın sayılan bır ısadamı ıdı . rahat olun kazım yılmaz ismi gecıyorsa...hıc olmazsa aslan gıbı samsunludur ...

usare

İnşallah bu karışıklıkta şampiyonluğu kaybetmeyiz. Biz mersinden daha çok hakettik. 1 puanla kaybetmememiz lazım.

Recep

Kazım Yılmazın Çarşambaya veya Samsuna ne verdiği değilde bu güne kadar Samsunspora ne verdiği çok önemli
ha birde Yusuf Ziya Yılmazla bir akrabalığı var mı acaba gerçekten mazur görün ben tanımıyorum da

kuzey55

listede belirlenen ilk isimler :Necmi Hatipoğlu, Cahit Kaya, Necdet Uzun ve Eyüp Güler

berusa55

Necmi Hatipoğlu Metro Holding Başkan Danışmanı hadi onu anlarım da bu Adnan Ölmez'in gazetecisi! Necdet Uzun ne iş Haber'den?

celebi

kongre ne zamandı mustafa bu arada. oy kullanmaya gelebilir miyim acaba onun planlamasını yapmam lazım

**KaR6**

Eyüp Güler'le yeni tanışmıştım, işi bilen bi adam, söylenenleri dikkate alıyor.. hayırlısı..

kuzey55

28 mayıs ama çoğunluk olmayacağı için 4 haziran...

celebi

Alıntı yapılan: kuzey55 - 12 Mayıs 2011, 14:35:46
28 mayıs ama çoğunluk olmayacağı için 4 haziran...

o zaman benim iş maalesef yatar

LisandroLopez

Ersun Yanal'ın yanındaki yardımcı hocaları saysanız bi 10-15 tane eder herhalde, deplasmanı ayrı evindeki maçı ayrı değişik taktiğe dayalı yardımcıları ayrı..
Ersun Yanal gelmeyi kabul ederse çok büyük iş başarmış oluruz, milli takım çalıştırmış bir hoca.Samsunspor'da çok başarılı olabilir bence.
Ki bi yerden başlaması gerekiyor tekrardan, bu Samsunspor olursa sevinirim.