Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

Ayberk

Geç kalmak istemediler belki ama, birader 10 gün geç yapsaydınız şu işi ne olurdu? >:( :( :o

Sioux

Harika yönetimimizin şampiyonluk kutlaması için yaptığı tek etkinlik buydu işte  >:( >:( >:( >:(
Poz vermek...

Öyle resmi siteden sitem etmekle olmuyor bu işler. Zaten bu acemiler 1. olmayı hiç hak etmemişlerdi. Biraz da öyle bakmak lazım şu rezalete.

engin55

Adamlar ne yapsın galip öztürk desteği kesince şampiyonluk için hiçbir hazırlık yapamadılar

cembaba

Bir an önce şu dönemi atlatmalıyız. En yakın zamanda hemde. Kırgınlıklar son bulmalı.

celebi

ne oluyoruz beyler süper lige çıktık bu ne şiddet bu ne celal

kuzey55

16 Mayıs 2011, 11:19:09 #200 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2011, 11:38:49 kuzey55
SAMSUN KAMUOYUNA DAVET

Samsunspor kulübünün olağanüstü genel kurul süreci,hayata geçirilmesi düşünülen şirketleşme modeli ve kulübün geleceği ile ilgili projelerin ayrıntılarıyla paylaşılacağı toplantımıza tüm Samsunspor sevdalıları davetlidir...

Yer: Canik Kültür Merkezi
Tarih: 17 Mayıs Salı
Saat :18.00

KAZIM YILMAZ-SAMSUNSPOR KULÜBÜ BAŞKAN ADAYI

salihcakir

bence süper ligi garantiler garantilemez (hatta daha da erken) yaptıkları sesli çıkış ilk hataları idi. Şampiyonluğu kaybetmemizin en önemli müsebbibi kendileridir kanaatimce. Bundan sonraki dönemde futbolu, futbolcuyu daha iyi anlayarak ölçülü hareket ederler inşallah.

Kemal ile alakalı yazılanlar doğru ise bir hata daha yapmış olurlar. Futbol yönetimini, futbolu iye bilen isimler ile yapmalarını temenni ediyorum.

Ahmeti

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Mayıs 2011, 11:19:09
SAMSUN KAMUOYUNA DAVET

Samsunspor kulübünün olağanüstü genel kurul süreci,hayata geçirilmesi düşünülen şirketleşme modeli ve kulübün geleceği ile ilgili projelerin ayrıntılarıyla paylaşılacağı toplantımıza tüm Samsunspor sevdalıları davetlidir...

Yer: Canik Kültür Merkezi
Tarih: 17 Mayıs Salı
Saat :18.00

KAZIM YILMAZ-SAMSUNSPOR KULÜBÜ BAŞKAN ADAYI

Yarın bir aksilik olmazsa ordayım bakalım ne anlatacaklar

Musti

Az önce yorumları teker teker okudum tekrar. Umutlar heyecanlar beklentiler endişeler...

Resmen kandırmışlar bizi. Bir çuval inciri berbat ettiler. O zamanlar aklımıza gelen endişeler şimdi başımıza geliyor.

Umarım Kazım Yılmaz başladığı bu işi yarım bırakıp gitmez. Allah korusun bu ligten düşersek bırakıp gidebilir ya da parasını geri almak için uğraşabilir. Gerçi temlik koyma işi kaldırıldı diye biliyorum ama bir şekilde alabilir.

Umarım iyi bir Samsunsporludur diyeceğim ama bu güne kadar Samsunsporluluğu ile övünen yöneticleri de gördükten sonra ben artık kimseye güvenmiyorum güvenmeyeceğim. Bu kulüp 10 yıldır düzelecek diye ümit etmekten de yoruldum. Hiç ileriye gidemedik. Yarın eğer radikal adımlar atılmazsa bu seneden de geçtim. Başkan -eğer bu işte denildiği kadar inatçı ise- bir şeyler öğrenip tecrübe edip seneye ama 1.ligte ama süperligte bir şeyler yapar diye tahmin ediyorum. Ama bırakıp giderse işte o zaman yandığımızın resmidir. Yine 10 yıl geriye gideriz.

Şu an burdaki yorumları okuduktan sonra çok büyük hayal kırıklıkları içerisindeyim. Bu kulübün ligde kalacağına inanıyorum ama bir an önce başkanın veya yönetimin neyse radikal kararlar alması lazım.

Umarım her şey çok daha güzel olur.

Burda sakin sakin yazdığıma bakmayın bu duruma gelmemize sebep olan herkese ettiğim küfürün haddi hesabı yoktur.

Theofanis Gekas

lig sonunda küme düşersek kazım bırakır temliğide koydurur kitler takımı.kayyum felan dibi buluruz sonunda,bunun bir prosedürü olmalı bu herif kafasına göre para harcıyor fatura Samsuna çıkıyor.valla galip öztürkü zerre sevmem ama ilerde ona hak vercez bu anlamda galiba

celebi

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: muratertan55 - 11 Aralık 2011, 23:07:44
lig sonunda küme düşersek kazım bırakır temliğide koydurur kitler takımı.kayyum felan dibi buluruz sonunda,bunun bir prosedürü olmalı bu herif kafasına göre para harcıyor fatura Samsuna çıkıyor.valla galip öztürkü zerre sevmem ama ilerde ona hak vercez bu anlamda galiba

Ohaa cüsss. Istersen kapi'ya kilidi vuralim olsun bitsin.

Theofanis Gekas

bu sözleri söylerken içimin nasıl acıdığını tahmin edebilirsin ama görünen köy klavuz istemez diyede bir söz var

55__Gurbet__55

Daha ligin 16inci haftasindayiz simdiden takimi kayyuma biraktin. Takim daha düsmedi düserse eger bunlar dert ederiz. Elbette objektiv oldugumuzda bu takimin düsmeye en büyük aday oldugunu görüyoruz ama cikmamis candan ümit kesilmez, icimdeki bir his düsmeyecegiz diyor. Bilmiyorum belki cok duygusal davraniyorun belkide kendimi kandiriyorum. Öyle olsa bile simdiden pes etmekden iyidir bence. Biz objektiv degiliz bir TARAFTARIZ.

sadece55

Düşmedik diye kendimizi kandırıyoruz ama bu takım 30 puanı geçemez malesef