Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

celebi

eyvallah sağolasın berusa FAKAT TARİH UYMADI

**KaR6**

güzel haberler var, iyi şeyler olacak gibi.. beklemeye devam tabii..

Akyol

celebi

**KaR6**

üsttekilere göre dedim abi, yönetimde iş yapacak adamlar var, olur yani bişeler :)

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Mayıs 2011, 14:43:19
üsttekilere göre dedim abi, yönetimde iş yapacak adamlar var, olur yani bişeler :)
yani 5 sene sonra bizi nerde görüyorsun?

kuzey55

berusa55

Taraftarda YILMAZ heyecanı
[ 12.05.2011 ]

Samsunspor'da ihracatçı Kazım Yılmaz'ın başkanlığa adaylığını açıklaması, taraftarı da çok heyecanlandırdı. Taraftar grubu başkanları, Yılmaz'ın sonuna kadar arkasında olduklarını belirtti.Kırmızı- Beyazlılar'da önceki gün Samsunlu ihracatçı Kazım Yılmaz başkanlığa aday olduğunu açıklamıştı. Bunun yankıları sürerken taraftarlar, Kazım Yılmaz'ın her zaman arkasında olduklarını belirtti. Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Erol Ündücü, Samsunspor Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Hakan Çaloğlu, Canikli Mekansızlar Başkanı Ahmet İsmailoğlu ve Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Çetir, "Kazım Yılmaz, tanıdığımız, bildiğimiz dürüst bir işadamı. Kendisinin her zaman sonuna kadar arkasındayız. Samsunspor'a çok faydalı olacağına inanıyoruz. İnşallah kendisi güçlü bir liste ile, Samsunspor'u, Süper Lig'de zirveye oynayan bir takım haline getirir. Bunu da başaracağına inanıyoruz. Kazım Yılmaz başkan, Samsunspor şampiyon" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=77498

Musti

SÜRPRİZ SABAH KAHVALTISI..
Samsunspor yönetimi bu sabah kendi arasında sürpriz bir kahvaltı gerçekleştirecek, Olağanüstü Genel Kurul'da başkan adayı olması beklenen Kazım Yılmaz ise Ankara'da zirve toplantısı yapacak.

HEYECANLI BEKLEYİŞ
Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Kırmızı-Beyazlılar'da kongre heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Kararın alınması ve Kazım Yılmaz'ın adaylığının açıklanmasından sonra spor kamuoyunda," Kazım Yılmaz'ın yönetiminde kimler olacak", "Yeni başkan adayı ve liste çıkabilir","İstanbul kanadı Liste çıkaracak" konuları tartışılmaya başlandı.

SÜRPRİZ KAHVALTI
Samsunspor'un mevcut yönetiminde ise tam bir sessizlik hakim. Yönetim bu sabah kendi arasında sürpriz sayılacak bir kahvaltı düzenleyecek. Bu kahvaltının tesislerde değil, dışarıda olması ise gözlerden kaçmadı. Kahvaltıya Başkan adayı Kazım Yılmaz'ın listesinde olması beklenen Cahit Kaya'nın davet edilmemesi ise dikkat çekti.

YILMAZ ANKARA'DA
Bunun yanı sıra Olağanüstü Genel Kurul'da başkan adayı olarak açıklanan işadamı Kazım Yılmaz'da boş durmuyor. Dün gün boyu gerek telefonla gerekse yüz yüze yönetime düşündüğü kişilerle görüşen Kazım Yılmaz, akşam ise Ankara'ya gitti. Kazım Yılmaz'ın bugün Ankara'da yönetimde olması beklenen bazı isimlerle zirve niteliği taşıyan bir toplantı yapacağı da öğrenildi.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27472

AntZ

Bizde ilk çoğunluk sağlanamadığı için seçimin 2. kongrede yapılması gelenek haline gelmişti, bu sefer böyle olmayacak sanırım. Şimdi AKS TV de Kazım Yılmaz'ın kongreye bütün Samsunspor'luları davet ettiği söylendi...

maviay55

AlıntıAKILLARDA SORU İŞARETİ KALMAYACAK

Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, 17 Mayıs Salı akşamı basın toplantısı düzenleyerek, Olağanaüstü Genel Kurul kararı sürecinde yaşanan gelişmeler, şirketleşme süreci ve transfer konularında açıklamalarda bulunacaklar
Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu 17 Mayıs Salı günü basın toplantısı düzenleyerek akıllardaki soru işaretlerini de giderecekler. Canik Kültür Merkezi'nde saat 18.00'de gerçekleştirilecek toplantıda Hatipoğlu, Olağanüstü Genel Kurul kararı sürecinde yaşanan gelişmeler başta olmak üzere şirketleşme süreci, transferler ve sportif faaliyetlerde nelerin hedeflendiği konularında açıklamalarda bulunacaklar.

denge

sonunda bi açıklama geliyor  >l<

Shane_Falco

15 Mayıs 2011, 14:51:53 #191 Son düzenlenme: 15 Mayıs 2011, 14:57:51 Shane_Falco
Alıntı yapılan: maviay55 - 15 Mayıs 2011, 14:21:32
sonunda bi açıklama geliyor  >l<

İnş tatmin olacağımız bir açıklama yapılır...

Ahmeti

Tamam şimdiki yönetimi küstürdüler ama Galip Öztürk'ün veya yönetime yeni gelecek kişilerin futbolcularla konuşup işi sıkı tutmaları gerekiyordu şampiyonluğun kaçmasında taraftar hariç herkes suçludur

Forvetim

yangından mal kaçırır gibi yönetimi ayrılmaya zorlayıp kongre kararı aldırarak takımda ki duzeni bozup hoşnutsuz bir ortam oluşturmakla bu şampiyonluğun kaçmasında pay sahibidirler. ben böyle göruyorum. çok mu acildi. 2 hafta beklenemedi mi. o kupa bizim olmalıydı. tamam superligde de pay sahibidirler ama yine de kupa bizim olmalıydı. ortamın tadını kaçırmayacaklardı. gidişatı etkiledi mutlaka. inşallah herkesi tatmin edici hedef koyarlar ve gerçekleştirirler de bunlar unutulur. nasıl unutulacaksa !

55.hakan

Alıntı yapılan: Forvetim - 15 Mayıs 2011, 20:36:37
yangından mal kaçırır gibi yönetimi ayrılmaya zorlayıp kongre kararı aldırarak takımda ki duzeni bozup hoşnutsuz bir ortam oluşturmakla bu şampiyonluğun kaçmasında pay sahibidirler. ben böyle göruyorum. çok mu acildi. 2 hafta beklenemedi mi. o kupa bizim olmalıydı. tamam superligde de pay sahibidirler ama yine de kupa bizim olmalıydı. ortamın tadını kaçırmayacaklardı. gidişatı etkiledi mutlaka. inşallah herkesi tatmin edici hedef koyarlar ve gerçekleştirirler de bunlar unutulur. nasıl unutulacaksa !
Hatta iç transfer bitene kadar beklemeliydi.