Televizyonda Futbol Ekranı

Başlatan berusa55, 01 Nisan 2011, 20:40:11

« önceki - sonraki »

samuray

maç proğramı bayağı bi yoğun hangi birini seyredecez ya  ;D

kýzýlyýldýz55

GÜNÜN PROGRAMI - 18 Ekim Salı
19:00 CSKA Moskova - Trabzonspor (Star)
21:45 Lille - Inter (Star)
21:45 Real Madrid - Olympic Lyon (Euro Futbol)
21:45 Napoli - Bayern Münih (Smart 3D)

mehmet yılmaz

19 Ekim Çarşamba
13:30 İstanbul Güngörenspor - Kayseri Erciyesspor (TRT 6)
17:00 Gaziantep Büüykşehir Belediyespor - Adanaspor (TRT 6)
20:00 Denizlispor - Konyaspor (TRT 3)
21:45 Barcelona - Viktoria Plzen (Euro Futbol)
21:45 Marsilya - Arsenal (Smart 3D)

20 Ekim Perşembe
13:30 Boluspor - Elazığspor (TRT 6)
20:00 Udinese - Atletico Madrid (Euro Futbol)
20:00 Sturm Graz - Anderlecht (Smart 3D)
20:00 Çaykur Rizespor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 3)
22:05 Dinamo Kiev - Beşiktaş (Star)
22:05 Stoke City - Maccabi Tel Aviv (Euro Futbol)
22:05 Tottenham - Rubin Kazan (Smart 3D)

21 Ekim Cuma
20:00 Antalyaspor - Galatasaray (Ligtv)
21:30 Augsburg - Werder Bremen (TRT HD)

22 Ekim Cumartesi
13:30 Kartalspor - Denizlispor (TRT 3)
14:45 Wolves - Swansea City (Ligtv 2)
15:00 Eskişehirspor - Manisaspor (Ligtv)
16:30 Borissia Dortmund - Köln (TRT Haber)
19:00 Göztepe - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (TRT 3)
19:00 Bursaspor - Trabzonspor (Ligtv)
19:00 KDÇ Karabükspor - Büyükşehir Belediyespor (Ligtv 2)
19:30 Liverpool - Norwich City (Ligtv 3)
19:30 Hamburg - Wolfsburg (TRT HD)
21:00 Malaga - Real Madrid (NTV Spor)
23:00 Barcelona - Sevilla (NTV Spor)

23 Ekim Pazar
13:00 Real Betis - Rayo Vallecano (NTV Spor)
13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - İstanbul Güngörenspor (TRT 3)
13:30 Adanaspor - Sakaryaspor (TRT 1)
15:00 MKE Ankaragücü - Orduspor (Ligtv)
15:00 Kayserispor - Sivasspor (Ligtv 2)
15:30 Manchester United - Manchester City (Ligtv 3)
16:00 Konyaspor - Karşıyaka (TRT 3)
16:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (TRT Haber)
18:00 Queens Park Rangers - Chelsea (Ligtv 2)
18:30 Hannover 96 - Bayern Münih (TRT HD)
19:00 Bucaspor - Çaykur Rizespor (TRT 3)
19:00 Gaziantepspor - Gençlerbirliği (Ligtv 2)
19:00 Fenerbahçe - Samsunspor (Ligtv)
19:00 Atletico Madrid - Mallorca (NTV Spor)
23:00 Villarreal - Levante (NTV Spor)

24 Ekim Pazartesi
20:00 Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş (Ligtv)

tribundergi.com
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

mehmet yılmaz

Alıntı
25 Ekim Salı
21:00 Granada - Barcelona (NTV Spor)
21:45 Aldershot - Manchester United (Skytürk) Lig Kupası
23:00 Sevilla - Racing Santander (NTV Spor)

26 Ekim Çarşamba
18:00 Samsunspor - Karabükspor (Ligtv 3)
18:00 Büyükşehir Bld. - Eskişehirspor (Ligtv)
18:30 Orduspor - Bursaspor (Ligtv 2)
20:30 Galatasaray - Gaziantepspor (Ligtv)
20:30 Trabzonspor - Antalyaspor (Ligtv 2)
21:45 Wolves - Manchester City (Skytürk) Lig Kupası
23:00 Real Madrid - Villarreal (NTV Spor)

27 Ekim Perşembe
18:00 Gençlerbirliği - Kayserispor
18:30 Sivasspor - Mersin İdman Yurdu
20:30 Manisaspor - Ankaragücü
20:30 Beşiktaş - Fenerbahçe (Ligtv)

29 Ekim Cumartesi
14:45 Arsenal - Chelsea
15:00 Antalyaspor - Orduspor (Ligtv)
16:00 Karşıyaka - Kartalspor (TRT Anadolu)
16:30 Bayern Münih - Nürnberg (TRT Haber)
17:00 Manchester City - Wolves
19:00 Roma - AC Milan
19:00 Sakaryaspor - Denizlispor (TRT 3)
19:00 Gaziantepspor - Trabzonspor (Ligtv)
19:00 Eskişehirspor - Samsunspor (Ligtv 2)
19:30 West Bromwich Albion - Liverpool
21:00 Barcelona - Mallorca (NTV Spor)
21:45 Inter - Juventus
23:00 Real Sociedad - Real Madrid (NTV Spor)

30 Ekim Pazar
13:30 Çaykur Rizespor - Konyaspor (TRT 3)
13:30 Akhisar Bld - Kasımpaşa (TRT Anadolu)
15:00 Bursaspor - Manisaspor (Ligtv 2)
16:00 Kayserispor - Galatasaray (Ligtv)
16:30 Köln - Augsburg (TRT Haber)
19:00 Adanaspor - Göztepe (TRT 3)
19:00 Ankaragücü - Büyükşehir Bld (Ligtv 2)
19:00 Beşiktaş - Sivasspor (Ligtv)

31 Ekim Pazartesi
20:00 Mersin İdman Yurdu - Gençlerbirliği (Ligtv 2)
20:00 Fenerbahçe - Karabükspor (Ligtv)

tribundergi.com
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

fındık

1 Kasım Salı
19:00 Bate Borisov - AC Milan (Euro Futbol)
21:45 Arsenal - Marsilya (Euro Futbol)
21:45 Valencia - Leverkusen (Smart 3D)
21:45 Viktoria Plzen - Barcelona (Loca Portal)

2 Kasım Çarşamba
21:45 Trabzonspor - CSKA Moskova (Star)
21:45 Inter - Lille (Euro Futbol)
21:45 Bayern Münih - Napoli (Smart 3D)

3 Kasım Perşembe
19:00 Rubin Kazan - Tottenham (Smart 3D)
20:00 Beşiktaş - Dinamo Kiev (Star)
20:00 Maccabi Tel Aviv - Stoke City (Euro Futbol)
22:05 Austria Wien - AZ Alkmaar (Loca Portal)
22:05 Birmingham - Brugge (Smart 3D)
22:05 Atletico Madrid - Udinese (Euro Futbol)

4 Kasım Cuma
20:00 Sivasspor - Fenerbahçe (Ligtv)
20:00 Samsunspor - Ankaragücü (Ligtv 2)
21:30 Mainz - Stuttgart (TRT HD)

5 Kasım Cumartesi
13:00 Manisaspor - Antalyaspor (Ligtv 2)
13:00 Orduspor - Gaziantepspor (Ligtv)
16:00 KDÇ Karabükspor - Eskişehirspor (Ligtv)
16:30 Borissia Dortmund - Wolfsburg (TRT Haber)
19:00 Galatasaray - Mersin İdman Yurdu (Ligtv)
19:00 Mallorca - Sevilla (NTV Spor)
19:30 Leverkusen - Hamburg (TRT HD)
23:00 Levante - Valencia (NTV Spor)

6 Kasım Pazar
13:00 Büyükşehir Bld - Bursaspor (Ligtv)
13:00 Real Madrid - Osasuna (NTV Spor)
16:00 Trabzonspor - Kayserispor (Ligtv)
16:30 Hannover - Schalke 04 (TRT Haber)
18:30 Augsburg - Bayern Münih (TRT HD)
19:00 Gençlerbirliği - Beşiktaş (Ligtv)
21:00 Athletic Bilbao - Barcelona (NTV Spor)
23:00 Getafe - Atletico Madrid (NTV Spor)

tribundergi.com

'' Bir Sevdadır Samsunspor ''

Kaya

10 Kasım Perşembe
18:00 Türkiye U21 - İtalya U21(NTV Spor)

11 Kasım Cuma
21:00 Bosna Hersek - Portekiz
21:05 Türkiye - Hırvatistan (NTV)
21:15 Çek Cumhuriyeti - Karadağ
21:45 Estonya - İrlanda

12 Kasım Cumartesi
13:30 Tavşanlı Linyitspor - Boluspor (TRT Anadolu)
16:00 Elazığspor - Adanaspor (TRT 6)
19:00 Denizlispor - Karşıyaka (TRT 3)
19:15 İngiltere - İspanya (NTV Spor)

13 Kasım Pazar
13:30 Kasımpaşa - Gaziantep BŞB (TRT 1)
13:30 Kartalspor - Çaykur Rizespor (TRT Anadolu)
16:00 Konyaspor - Güngörenspor (TRT 6)
19:00 Göztepe - Sakaryaspor (TRT 3)

14 Kasım Pazartesi
20:00 Bucaspor - Giresunspor (TRT 3)

15 Kasım Salı
21:00 Hırvatistan - Türkiye (ATV)
21:15 Karadağ - Çek Cumhuriyeti
21:45 İrlanda - Estonya
23:00 Portekiz - Bosna Hersek

tribündergi.com

berusa55

19 Kasım 2011 Cumartesi

13:00 Ankaragücü-Karabükspor (LiG TV)
13:30 Giresunspor-Konyaspor (TRT SPOR)
14:45 Norwich City-Arsenal (LiG TV2)
16:00 Kayserispor-Orduspor (LiG TV)
16:00 Gaziantep BB-Kayseri Erciyesspor (TRT SPOR)
16:30 B.Mönchengladbach-Werder Bremen (TRT HABER & TRT HD)
17:00 Manchester City-Newcastle United (LiG TV2)
19:00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (LiG TV)
19:00 Sakaryaspor-Karşıyaka (TRT SPOR)
19:00 Villarreal-Real Betis (NTV Spor)
19:30 Bayern Münih-Borussia Dortmund (TRT HD)
19:30 Swansea City-Manchester United (LiG TV3)
19:45 De Graafschap-PSV Eindhoven (S Haber)
21:00 Barcelona-Real Zaragoza (NTV Spor)
23:00 Vasco-Avai (LiG TV3)
23:00 Valencia-Real Madrid (NTV Spor)

20 Kasım 2011 Pazar

13:00 Real Sociedad-Espanyol (NTV Spor)
13:00 Antalyaspor-İBB (LiG TV)
13:00 Sivasspor-Gençlerbirliği (LiG TV2)
13:30 Boluspor-Bucaspor (TRT 1)
13:30 Akhisar Belediyespor-Tavşanlı Linyitspor (TRT SPOR)
13:30 Güngörenspor-Kartalspor (TRT 6)
16:00 Adanaspor-Kasımpaşa (TRT SPOR)
16:00 Gaziantepspor-Manisaspor (LiG TV2)
16:30 Stuttgart-Augsburg (TRT HABER & TRT HD)
17:30 Excelsior-AZ Alkmaar (S Haber)
18:00 Chelsea-Liverpool (LiG TV3)
18:30 Hamburg-Hoffenheim (TRT HD)
19:00 Beşiktaş-Galatasaray (LiG TV)
19:00 Sevilla-Athletic Bilbao (NTV Spor)
19:00 Çaykur Rizespor-Denizlispor (TRT SPOR)
21:00 Corinthians-Atletico MG (LiG TV3)
21:00 Atletico Madrid-Levante (NTV Spor)

21 Kasım 2011 Pazartesi

20:00 Bursaspor-Samsunspor (LiG TV)
20:00 Göztepe-Elazığspor (TRT SPOR)
22:00 Tottenham-Aston Villa (LiG TV3)

22 Kasım 2011 Salı

19:00 CSKA Moskova-Lille (Star) Şampiyonlar Ligi
21:45 Trabzonspor-Inter (Star) Şampiyonlar Ligi

23 Kasım 2011 Çarşamba

13:30 Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep BB (TRT 6)
13:30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (TRT ANADOLU)
18:00 Karşıyaka-Çaykur Rizespor (TRT ANADOLU)
20:30 Konyaspor-Boluspor (TRT SPOR)

24 Kasım 2011 Perşembe

18:00 Denizlispor-Güngörenspor (TRT ?)
18:00 Elazığspor-Sakaryaspor (TRT ?)
20:30 Kasımpaşa-Göztepe (TRT ?)
20:30 Bucaspor-Akhisar Belediyespor (TRT ?)
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

26 Kasım Cumartesi

13:00 Samsunspor - Antalyaspor (Ligtv)
14:45 Stoke City - Blackburn Rovers (Ligtv 2)
16:00 Orduspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv)
16:30 Borissia Dortmund - Schalke 04 (TRT Haber)
17:00 Manchester United - Newcastle United (Ligtv 2)
17:00 Chelsea - Wolves (Ligtv 3)
19:00 Galatasaray - Sivasspor (Ligtv)
19:00 Rayo Vallecano - Valencia (NTV Spor)
19:30 Arsenal - Fulham (Ligtv 3)
20:00 Adanaspor - Tavşanlı Linyitspor (TRT 3)
21:00 Real Madrid - Atletico Madrid (NTV Spor)
21:45 Lazio - Juventus (Euro Futbol)
21:45 Atalanta - Napoli (Smart 3D)
23:00 Getafe - Barcelona (NTV Spor)

27 Kasım Pazar

13:00 Real Betis - Real Sociedad (NTV Spor)
13:00 Eskişehirspor - Ankaragücü (Ligtv)
13:00 Büyükşehir Bld - Gaziantepspor (Ligtv 2)
13:30 Boluspor - Kartalspor (TRT 3)
13:30 Giresunspor - Denizlispor (TRT 1)
15:30 Swansea City - Aston Villa (Ligtv 2)
16:00 Manisaspor - Kayserispor (Ligtv)
16:00 Sakaryaspor - Çaykur Rizespor (TRT 3)
16:00 Gaziantep BŞB - Bucaspor (TRT 6)
16:00 Siena - Inter (Euro Futbol)
16:00 Palermo - Fiorentina (Smart 3D)
16:30 Werder Bremen - Stuttgart (TRT Haber)
17:00 Levante - Sporting Gijon (NTV Spor)
18:00 Liverpool - Manchester City (Ligtv 3)
19:00 Trabzonspor - Beşiktaş (Ligtv)
20:00 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (TRT 3)
21:45 Milan - Chievo (Euro Futbol)
22:30 Zaragoza - Sevilla (NTV Spor)
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

3 Aralık Cumartesi

13:00 Gaziantepspor - Samsunspor / Lig TV
13:00 Tofaş - Anadolu Efes / Lig TV 3
13:30 Tavşanlı Linyitspor - Göztepe / TRT 3
14:45 Newcastle United - Chelsea / Lig TV 2
15:00 Beşiktaş Milangaz - Olin Edirne /Lig TV 3
16:00 Konyaspor - Gaziantep BŞB / TRT 3
16:00 Gençlerbirliği - Galatasaray / Lig TV
16:30 Bayern Münih - Werder Bremen / TRT Haber
17:00 Man. City - Norwich City / Lig TV 2
17:00 Wigan - Arsenal / Lig TV 3
17:00 Davis Cup / İspanya - Arjantin / Sports Tv
19:00 Fenerbahçe - Ankaragücü / Lig TV
19:00 S.Gijon - Real Madrid / NTV Spor
19:00 Kasımpaşa - Sakaryaspor / TRT 3
19:30 Stuttgart - Köln / TRT HD
19:30 Aston Villa - Man. United / Lig TV 3
20:00 Ajaccio - Lille / Lig TV 2
21:00 Barcelona - Levante / NTV Spor
21:45 Inter - Udinese / Euro Futbol
21:45 Napoli - Lecce / Smart 3D
22:00 Nice - Rennes / Lig TV 2
23:00 Valencia - Espanyol / NTV Spor

4 Aralık Pazar

13:00 Atletico Madrid - Rayo Vallecano / NTV Spor
13:00 Antalyaspor - Karabükspor / Lig TV 2
13:00 Kayserispor - Büyükşehir Bld / Lig TV
13:30 Bucaspor - Adanaspor / TRT 1
13:30 Antalya Büyükşehir Belediyesi - Galatasaray Medical Park / Lig TV 3
16:00 Mersin İY - Manisaspor / Lig TV
16:00 Fiorentina - Roma / Euro Futbol
16:00 Juventus - Cesena / Loca Portal
16:00 Fenerbahçe Ülker - Erdemir / Lig TV 3
16:30 Hamburg - Nürnberg / TRT 3
16:30 Davis Cup / İspanya - Arjantin / Sports Tv
17:00 Real Sociedad - Malaga / NTV Spor
17:00 Everton - Stoke City / Lig TV 2
18:00 Wolves - Sunderland / Lig TV 3
19:00 Bursaspor - Eskişehirspor / Lig TV
19:00 Denizlispor - Boluspor / TRT 3
21:00 Mallorca - Athletic Bilbao / NTV Spor
21:45 Parma - Palermo / Euro Futbol
22:00 Lyon - Toulouse / Lig TV 2- (Yorum)

5 Aralık Pazartesi

20:00 Beşiktaş - Orduspor / Lig TV
20:00 Karşıyaka - Giresunspor / TRT 3
21:45 Lazio - Novara / Euro Futbol
22:00 Sevilla - Getafe / NTV Spor
22:00 Fulham - Liverpool / Lig TV 3
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

10 Aralık Cumartesi

13:00 Anadolu Efes - Trabzonspor (LİG TV 3)
13:30 Güngören - Sakaryaspor (TRT 6)
13:30 Akhisar Belediye - Denizlispor (TRT ANADOLU)
15:00 Aliağa Petkim - Fenerbahçe Ülker (LİG TV 3)
15:00 İstanbul Üniversitesi - G.Saray MP (gs TV)
16:30 Werder Bremen - Wolfsburg (TRT HD)
17:00 Arsenal - Everton (LİG TV 2)
17:00 G.Saray MP - Bandırma Kırmızı ( LİG TV 3)
17:30 G.Saray YK - İstanbul B.Belediyesi (SPORTS TV)
19:00 Adanaspor - Konyaspor (TRT 6)
19:00 Gaziantepspor - Eskişehirspor (LİG TV)
19:00 Levante - Sevilla (NTV SPOR)
19:00 Banvit - Beşiktaş MG (LİG TV 3)
19:30 Hannover - Bayer Leverkusen (TRT HD)
20:00 Sochaux - PSG (LİG TV 2)
21:00 Betis - Valencia (NTV SPOR)
21:45 Inter - Fiorentina (EURO FUTBOL)
22:00 Marseille - Bordeaux (LİG TV 2)
23:00 Real Madrid - Barcelona (NTV SPOR)

11 Aralık Pazar

13:00 Antalyaspor - MKE Ankaragücü (LİG TV 2)
13:00 Gençlerbirliği - Orduspor (LİG TV)
13:00 Rayo - Sporting Gijon (NTV SPOR)
13:30 Kayseri Erciyes - Kasımpaşa (TRT ANADOLU)
13:30 Giresunspor - Çaykur Rizespor (TRT 1)
15:30 Sunderland - Blackburn (LİG TV 3)
16:00 Beşiktaş - İstanbul Belediye (LİG TV)
16:00 Mersin İdman Yurdu - Samsunspor (LİG TV 2)
16:00 Elazığspor - Tavşanlı Linyit (TRT ANADOLU)
16:00 Bologna - Milan (EURO FUTBOL)
16:00 Udinese - Chievo (SMART 3D)
16:00 Fenerbahçe - Kayseri KASKİ (FB TV)
16:30 Borussia Dortmund - Kaiserslautern (TRT HD)
17:00 Villarreal - Real Sociedad (NTV SPOR)
17:30 Eczacıbaşı - İllerbankası (SPORTS TV)
18:00 Stoke City - Tottenham (LİG TV 3)
18:30 Stuttgart - Bayern Münich (TRT HD)
19:00 Malaga - Osasuna (NTV SPOR)
19:00 Trabzonspor - Galatasaray (LİG TV)
19:00 Göztepe - Bucaspor (TRT ANADOLU)
22:00 Lorient - Lyon (LİG TV 3)
22:30 Espanyol - Atletico Madrid (NTV SPOR)

12 Aralık Pazartesi

18:00 Kayserispor - Karabük (LİG TV 2)
18:00 Sivasspor - Manisaspor (LİG TV 3)
20:00 Gaziantep Belediye - Kartalspor (TRT 6)
20:00 Bursaspor - Fenerbahçe (LİG TV)
21:45 Roma - Juventus (EURO FUTBOL)
22:00 Chelsea - Manchester City (LİG TV 2)
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

mehmet yılmaz

10 Ocak Salı
18:00 Bursaspor - Şanlıurfaspor (A Haber)
20:30 Galatasaray - Adana Demirspor (atv)
22:00 Lazio - Hellas Verona (TRT HD)
22:00 Crystal Palace - Cardiff City (Skytürk)
23:00 Malaga - Real Madrid (TRT 3)

11 Ocak Çarşamba
13:00 Akhisar Belediyespor - Kayserispor (Yeni Asır TV)
13:00 Bugsaşspor - Manisaspor (A Haber)
17:30 Trabzonspor - İstanbul Güngörenspor (atv)
18:00 Mersin İdman Yurdu - Sivasspor (A Haber)
18:30 Udinese - Chievo Verona (TRT HD)
20:00 Beşiktaş - Gaziantep BŞB (atv)
20:30 Samsunspor - Orduspor (A Haber)
21:45 Manchester City - Liverpool (Skytürk)
21:45 Roma - Fiorentina (TRT 3)

12 Ocak Perşembe
13:00 Çaykur Rizespor - Gaziantepspor (A Haber)
20:30 Fenerbahçe - Konya Torku Şekerspor (atv)
22:00 Napoli - Cesena (TRT HD)

14 Ocak Cumartesi
13:30 Giresunspor - Sakaryaspor (TRT 3)
16:00 Gençlerbirliği - Eskişehirspor (Ligtv)
17:00 Liverpool - Stoke City (Ligtv 2)
19:00 Galatasaray - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
19:00 Göztepe - Kartalspor (TRT 3)
21:00 Mallorca - Real Madrid (NTV Spor)
22:00 Montpellier - Lyon (Ligtv 2)
23:00 Valencia - Real Sociedad (NTV Spor)

15 Ocak Pazar
13:00 Sivasspor - MKE Ankaragücü (Ligtv)
13:00 Orduspor - Büyükşehir Bld (Ligtv 2)
13:00 Atletico Madrid - Villarreal (NTV Spor)
13:30 Akhisar Belediyespor - Çaykur Rizespor (TRT 3)
13:30 Elazığspor - Konyaspor (TRT 1)
13:30 Kayseri Erciyesspor - Tavşanlı Linyitspor (TRT 6)
16:00 Mersin İdman Yurdu - Antalyaspor (Ligtv 2)
16:00 Trabzonspor - Samsunspor (Ligtv)
16:00 Gaziantep BŞB - Karşıyaka (TRT 3)
19:00 Beşiktaş - Bursaspor (Ligtv)
19:00 Kasımpaşa - Bucaspor (TRT 3)
22:00 Barcelona - Real Betis (NTV Spor)

16 Ocak Pazartesi
20:00 Manisaspor - Fenerbahçe (Ligtv)
20:00 Kayserispor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
20:00 Adanaspor - Denizlispor (TRT 3)

kaynak göstermeden kullanmayınız
tribundergi.com
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

mehmet yılmaz

Alıntı20 Ocak Cuma
20:00 Antalyaspor - Beşiktaş (Ligtv)
20:00 Gaziantepspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
21:30 B.Mönchengladbach - Bayern Münih (TRT HD)

21 Ocak Cumartesi
13:00 Büyükşehir Bld - Manisaspor (Ligtv)
13:00 Samsunspor - Orduspor (Ligtv 2)
13:30 Kayseri Erciyesspor - Bucaspor (TRT 3)
14:45 Norwich City - Chelsea (Ligtv 3)
16:00 Bursaspor - Sivasspor (Ligtv 2)
16:00 KDÇ Karabükspor - Trabzonspor (Ligtv)
16:00 Elazığspor - Kartalspor (TRT 3)
16:30 Schalke 04 - Stuttgart (TRT Haber)
17:00 Fulham - Newcastle United (Ligtv 3)
19:00 Fenerbahçe - Kayserispor (Ligtv)
19:00 Kasımpaşa - Konyaspor (TRT 3)
19:30 Kaiserslautern - Werder Bremen (TRT HD)
19:30 Bolton - Liverpool (Ligtv 3)
21:00 Real Sociedad - Atletico Madrid (NTV Spor)

22 Ocak Pazar
13:00 Osasuna - Valencia (NTV Spor)
13:30 Boluspor - Giresunspor (TRT 1)
13:30 Akhisar Belediyespor - İstanbul Güngörenspor (TRT 3)
13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Sakaryaspor (TRT 6)
15:30 Manchester City - Tottenham Hotspur (Ligtv 2)
16:00 Ankaragücü - Gençlerbirliği (Ligtv)
16:00 Adanaspor - Karşıyaka (TRT 3)
16:30 Hamburg - Borissia Dortmund (TRT Haber)
18:00 Arsenal - Manchester United (Ligtv 2)
18:30 Bayer Leverkusen - Mainz (TRT HD)
19:00 Eskişehirspor - Galatasaray (Ligtv)
19:00 Göztepe - Denizlispor (TRT 3)
19:00 Malaga - Barcelona (NTV Spor)
22:30 Real Madrid - Athletic Bilbao (NTV Spor)

23 Ocak Pazartesi
20:00 Gaziantep BŞB - Çaykur Rizespor (TRT 3)

kaynak göstermeden kullanmayınız
tribundergi.com

"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

YILDIRIM

http://liveonsat.com/LJ_foot_med_TURKEY.php bu siteden de takip edebilirsiniz. Hangi kanalda hangi uydu da tüm dünya maçları var.
Kahrolsun panzerin tazyikli suyu

berusa55

27 Ocak Cuma

21:00 PSV - Vitesse @S Haber
21:30 Hannover 96 - Nurnberg @TrtHD
21:45 Watford - Tottenham @NTV Spor

28 Ocak Cumartesi

13:00 Trabzonspor-Fenerbahçe Ülker Lig TV 3
14:45 Liverpool - Man. United @NTV Spor
15:00 Bandırma Kırmızı-Beşiktaş Milangaz Lig TV 3
16:00 Sakaryaspor - Boluspor @Trt3 Spor
16:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği @Lig TV
16:30 Bayern Münih - Wolfsburg @TrtHaber
17:00 Anadolu Efes-Erdemirspor Lig TV 3
19:00 Bursaspor - Galatasaray @Lig TV
19:30 Köln - Schalke 04 @TrtHD
20:00 Brest - PSG @Lig TV 3
21:00 Real Madrid - Zaragoza @NTV Spor
21:00 Sao Paulo-Sao Caetano @Lig Tv
21:45 Juventus-Udinese @ Euro Futbol
23:00 Villarreal - Barcelona @NTV Spor

29 Ocak Pazar

13:00 Eskişehirspor - Orduspor @Lig TV
13:00 Karabükspor - Manisaspor @Lig TV 2
13:00 Samsunspor - İstanbul BŞB. @Lig TV 3
13:30 Giresunspor - Akhisar Belediye @Trt3 Spor
13:30 Rizespor - Adanaspor @Trt1
13:30 Güngörenspor - Elazığspor @Trt6
13:30 Feyenoord - Ajax @S Haber
15:30 Sunderland - Middlesbrough @NTV Spor
16:00 Galatasaray M.P.-Olin Edirne Lig TV 3
16:00 Lecce-Inter @ Euro Futbol
16:00 Konyaspor - Kayseri Erciyesspor @Trt3 Spor
16:00 Ankaragücü - Trabzonspor @Lig TV
16:00 Gaziantepspor - Sivasspor @Lig TV 2
16:30 Mainz 05 - Freiburg @TrtHaber
18:00 Arsenal - Aston Villa @NTV Spor
18:00 Valenciennes - Ajaccio @Lig TV 3
19:00 Karşıyaka - Göztepe @Trt3 Spor
19:00 Fenerbahçe - Mersin İY @Lig TV
21:45 Milan-Cagliari @ Euro Futbol
22:00 Rennes - Marsilya @Lig TV 3
22:30 Malaga - Sevilla @NTV Spor

30 Ocak Pazartesi

20:00 Kayserispor - Beşiktaş @Lig TV
20:00 Denizlispor - Elazığspor @Trt3 Spor
22:00 Osasuna - A. Madrid @NTV Spor
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

Turuncu

28 Ocak 2012, 02:48:18 #44 Son düzenlenme: 28 Ocak 2012, 14:55:12 Turuncu
Liverpool-M.utd izlenir  :)