21 Ekim 2019, 13:25:53

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr


Televizyonda Futbol Ekranı

Başlatan berusa55, 01 Nisan 2011, 20:40:11

« önceki - sonraki »

berusa55

29 Eylül Cumartesi

13:00 Zenit St.Petersburg - Lokomotiv Moskova (Ligtv 2)
14:45 Arsenal - Chelsea (Ligtv 3)
15:00 Kayseri Erciyesspor - Adana Demirspor (TRT Spor)
16:30 Werder Bremen - Bayern Münih (TRT Haber)
17:00 Bursaspor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
17:00 Norwich City - Liverpool (Ligtv 3)
17:00 Fulham - Manchester City (Ligtv 3)
19:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe (Ligtv)
19:00 Akhisar Belediyespor - KDÇ Karabükspor (Ligtv 2)
19:00 Çaykur Rizespor - Samsunspor (TRT Spor)
19:00 Karşıyaka - 1461 Trabzon (TRT Web)
19:30 Borussia Dortmund - B.Mönchengladbach (TRT Haber)
19:30 Manchester United - Tottenham Hotspur (Ligtv 3)
23:00 Sevilla - Barcelona (NTV Spor)

30 Eylül Pazar

12:30 CSKA Moskova - Dinamo Moskova (Ligtv 2)
15:00 Şanlıurfaspor - MKE Ankaragücü (TRT 1 / TRT Web)
15:00 Kartalspor - Boluspor (TRT Web)
16:00 Eskişehirspor - İstanbul BB (Ligtv)
16:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg (TRT Haber)
18:00 Aston Villa - West Bromwich (Ligtv)
18:30 Wolfsburg - Mainz 05 (TRT Haber)
19:00 Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv)
19:00 MP Antalyaspor - SB Elazığspor (Ligtv 2)
19:00 Manisaspor - Bucaspor (TRT Spor)
19:00 Adanaspor - Gaziantep BŞB (TRT Web)
19:00 Torku Konyaspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT Web)
20:00 Gençlerbirliği - Kayserispor (Ligtv 3)
20:50 Real Madrid - Deportivo La Coruna (NTV Spor)
22:30 Espanyol - Atletico Madrid (NTV Spor)

1 Ekim Pazartesi

00:30 Gremio - Santos (Ligtv 3)
20:00 Beşiktaş - Sivasspor (Ligtv)
20:00 Denizlispor - Göztepe (TRT Spor)
22:00 QPR - West Ham United (Ligtv)

Kaynak

berusa55

02 Ekim 2012, 04:02:54 #61 Son düzenlenme: 02 Ekim 2012, 04:08:30 berusa55
2 Ekim Salı

14:30 Kastamonuspor - Orduspor (Ligtv 2 / A Haber)
19:00 S. Moskova - Celtic (Smart Spor)
21:45 Benfica - Barcelona (Smart Spor)
21:45 CFR Cluj - Manchester United (Smart Spor 2)
21:45 Galatasaray - Braga (Star)
23:45 B. Barisov - B. Münih (Smart Spor 2)

3 Ekim Çarşamba

14:30 Sancaktepe Belediyespor - Kayserispor (Ligtv 3 / A Haber)
14:30 Kocaelispor - Karşıyaka (Ligtv 2)
19:00 Zenit - Milan (Smart Spor)
21:45 Man. City - B. Dortmund (Smart Spor)
21:45 Ajax - Real Madrid (Smart Spor 2)
23:45 Porto - PSG (Smart Spor 2)

4 Ekim Perşembe

14:30 1461 Trabzon - Belediye Vanspor (Ligtv 2 / A Haber)
19:00 Anzhi - Young Boys (Smart Spor)
20:00 Lazio - Maribor (Smart Spor 2)
22:05 A. Madrid - V. Plzen (Smart Spor 2)
22:05 Marsilya - AEL (Smart Spor)
22:05 B.Mönchengladbach - Fenerbahçe (Star)
00:00 Liverpool - Udinese (Smart Spor 2)

5 Ekim Cuma

20:00 Trabzonspor - Kasımpaşa (Ligtv)
20:00 KDÇ Karabükspor - Orduspor (Ligtv 2)
20:00 Gaziantepspor - MP Antalyaspor (Ligtv 3)
21:30 Augsburg - Werder Bremen (TRT Haber)
22:30 Celta Vigo - Sevilla (NTV Spor)

6 Ekim Cumartesi

14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor / TRT Web)
14:45 Manchester City - Sunderland (Ligtv 3)
16:00 İstanbul BB - Gençlerbirliği (Ligtv)
16:30 Bayern Münih - Hoffenheim (TRT Haber / TRT Web)
19:00 Galatasaray - Eskişehirspor (Ligtv)
19:00 SB Elazığspor - Akhisar Belediyespor (Ligtv 2)
19:00 Samsunspor - Denizlispor (TRT Spor)
19:00 Göztepe -Torku Konyaspor (TRT Web)
19:30 Schalke 04 - Wolfsburg (TRT Web)
23:00 Real Betis - Real Sociedad (NTV Spor)

7 Ekim Pazar

16:00 Sivasspor - Bursaspor (Ligtv 2)
16:30 B.Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt (TRT Haber / TRT Web)
18:30 Hannover 96 - Borussia Dortmund (TRT Haber / TRT Web)
19:00 Fenerbahçe - Beşiktaş (Ligtv)
19:00 Mersin İdman Yurdu - Kayserispor (Ligtv 2)
19:00 Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor)
19:00 Bucaspor - Şanlıurfaspor (TRT Web)
19:00 MKE Ankaragücü - Kartalspor (TRT Web)
19:00 Gaziantep BŞB - Karşıyaka (TRT Web)
20:50 Barcelona - Real Madrid (NTV Spor)
22:30 Atletico Madrid - Malaga (NTV Spor)

Kaynak

berusa55

05 Ekim 2012, 14:31:13 #62 Son düzenlenme: 05 Ekim 2012, 14:34:38 berusa55
Serie A Nihayet kendine kanal buldu!

Türkiye'de "yayın hakları" maymuna çevrilen, son yıllarda önemsenmeyen, lig başladıktan 6-7 hafta sonra yayın hakları alınan Serie A bugün Avrupa'da tribün kültürü ayakta kalan nadir liglerden biri olsa da hakettiği ilgiyi bir türlü bulamıyordu.

Serie A 2012-2013'ün Türkiye yayın hakları TRT tarafından alındı. Böylece 5-6-7 Ekim haftasonundan itibaren İtalya Serie A Ligi maçları TRT-Spor kanalında ve internet üzerinde Tivibu uygulamasından izlenebilecek.

TRT ve Tivibu aynı zamanda France Ligue 1 ve İngiltere FA Cup maçlarını da yayınlayacak.

İşte 5-6-7 Ekim haftasonunun maç programı:

5 Ekim Cuma

21:45 Saint Etienne-Nancy Tivibu

6 Ekim Cumartesi

18:00 Montpellier - Evian Tivibu
19:00 Chievo - Sampdoria Tivibu
21:00 Lille - Ajaccio Tivibu
21:00 Toulouse - Vallenciennes trtspor.com.tr WEB TV
21:45 Genoa - Palermo Tivibu

7 Ekim Pazar

13:30 Roma - Atalanta Tivibu
15:00 Brest - Bordeaux Tivibu
16:00 Catania - Parma Tivibu
16:00 Fiorentina - Bologna Tivibu
16:00 Pescara - Lazio TRT SPOR
16:00 Siena - Juventus Tivibu
18:30 Lorient - Lyon Tivibu
21:45 Milan - Inter Tivibu
21:45 Napoli - Udinese Tivibu
22:00 Marsilya - PSG Tivibu

Kaynak: http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=34603

seydo55

pescara-lazio maçı olaylar olaylar

samsunsporlu1994

Tivibu internet üzerinden yayın yapıyor. TRT kendi kanallarından yayın yapmayacak mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

berusa55

11 Ekim Perşembe
04:00 Corinthians - Flamengo (Ligtv 3)

12 Ekim Cuma
03:00 Palmeiras - Coritiba (Ligtv 3)
20:30 Türkiye - Romanya (Star)

13 Ekim Cumartesi
14:00 Kartalspor - Çaykur Rizespor (TRT 1 / TRT Web)
19:00 Karşıyaka - Adana Demirspor (TRT Spor)
19:00 Torku Konyaspor - Samsunspor (TRT Web)
19:00 Denizlispor - Boluspor (TRT Web)

14 Ekim Pazar
14:00 Şanlıurfaspor - 1461 Trabzon (TRT Spor)
19:00 Kayseri Erciyesspor - Göztepe (TRT Spor)
19:00 MKE Ankaragücü - Bucaspor (TRT Web)
19:00 Adanaspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT Web)
22:00 Santos - Vasco Da Gama (Ligtv 3)

15 Ekim Pazartesi
20:00 Manisaspor - Gaziantep BŞB (TRT Spor)

16 Ekim Salı
21:30 Macaristan - Türkiye (Star)

Program güncellenebilir.

Kaynak

berusa55

19 Ekim Cuma

19:00 Vfl Bochum - Hertha BSC Berlin (FogTV)
20:00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ligtv)
21:30 Hoffenheim - Greuther Fürth (TRT Haber)

20 Ekim Cumartesi

12:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskova (Ligtv 3)
14:00 SG Dynamo Dresden - Eintracht Braunschweig (FogTV)
14:00 Boluspor - Torku Konyaspor (TRT 1)
14:00 1461 Trabzon - MKE Ankaragücü (TRT Web)
14:45 Tottenham Hotspur - Chelsea (Ligtv 3)
16:00 Orduspor - SB Elazığspor (Ligtv)
16:30 Borussia Dortmund - Schalke 04 (TRT Haber)
17:00 Redbull Salzburg - R2 Pellets Wac (FogTV)
17:00 West Bromwich Albion - Manchester City (Ligtv 3)
19:00 Bursaspor - Fenerbahçe (Ligtv)
19:00 MP Antalyaspor - Sivasspor (Ligtv 2)
19:00 Real Madrid - Celta Vigo (NTV Spor)
19:00 Bucaspor - Kartalspor (TRT Web)
19:00 Gaziantep BŞB - Şanlıurfaspor (TRT Spor)
19:30 Werder Bremen - B.Mönchengladbach (TRT Haber)
19:30 Norwich City - Arsenal (Ligtv 3)
19:30 Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach (TRT Haber)
23:00 Deportivo La Coruna - Barcelona (NTV Spor)

21 Ekim Pazar

00:30 Gremio - Coritiba (Ligtv 3)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Karşıyaka (TRT Spor)
14:30 Vfr Aalen - FC energie Cottbus (FogTV)
16:00 Eskişehirspor - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
16:00 Kasımpaşa - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
16:00 Inter - Catania (TRT Spor)
16:30 Nürnberg - Augsburg (TRT Haber)
17:00 FK Austria Wien - SK Rapid Wien (FogTV)
18:00 QPR - Everton (Ligtv 3)
18:30 Hamburg - Stuttgart (TRT Haber)
19:00 Beşiktaş - Trabzonspor (Ligtv)
19:00 Samsunspor - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor)
19:00 Akhisar Belediyespor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
19:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor (TRT Web)
19:00 Adana Demirspor - Manisaspor (TRT Web)
21:00 Atletico Mineiro - Fluminense (Ligtv 3)
22:30 Real Sociedad - Atletico Madrid (NTV Spor)

22 Ekim Pazartesi

19:15 TSV Munchen - FC Ezgebirge Aue (FogTV)
20:00 Kayserispor - İstanbul BB (Ligtv)
20:00 Göztepe - Adanaspor (TRT Spor)
22:30 Sevilla - Mallorca (NTV Spor)

Kaynak

FaTiH_HaN

Ulan konya maçında bizi nostaljik cine5 yayınına mahkum ettiler içerdeki maçlarımızı veriyorlar hainsin trt  :P

berusa55

23 Ekim Salı

19:00 Spartak Moskova - Benfica (Smart Spor)
21:45 Galatasaray - CFR Cluj (Star)
21:45 Manchester United - Braga (Smart Spor)
21:45 Barcelona - Celtic (Smart Spor 2)

24 Ekim Çarşamba

21:45 Ajax - Manchester City (Smart Spor 2)
21:45 Borussia Dortmund - Real Madrid (Smart Spor)

25 Ekim Perşembe

20:00 Olympic Lyon - Athletic Bilbao (Smart Spor)
22:05 AEL Limassol - Fenerbahçe (Star)
22:05 B.Mönchengladbach - Marsilya (Smart Spor)

26 Ekim Cuma

20:00 Kasımpaşa - Beşiktaş (Ligtv)
20:00 SB Elazığspor - Eskişehirspor (Ligtv 2)
21:30 Augsburg - Hamburg (TRT Haber)

27 Ekim Cumartesi

14:00 Şanlıurfaspor - Adana Demirspor (TRT 1)
14:45 Aston Villa - Norwich City (Ligtv 3)
16:00 Mersin İdman Yurdu - İstanbul BB (Ligtv)
16:30 Freiburg - Borussia Dortmund (TRT Haber)
17:00 Arsenal - QPR (Ligtv 3)
19:00 Real Betis - Valencia (NTV Spor)
19:00 Galatasaray - Kayserispor (Ligtv)
19:00 Sivasspor - Akhisar Belediyespor (Ligtv 2)
19:00 Torku Konyaspor - Çaykur Rizespor (TRT Spor)
19:30 Manchester City - Swansea City (Ligtv 3)
21:30 Internacional - Palmeiras (Ligtv 2)
23:00 Rayo Vallecano - Barcelona (NTV Spor)

28 Ekim Pazar

15:30 Everton - Liverpool (Ligtv 2)
16:00 KDÇ Karabükspor - Gençlerbirliği (Ligtv)
17:30 Stuttgart - Eintracht Frankfurt (TRT Haber)
19:00 Trabzonspor - Bursaspor (Ligtv)
19:00 Gaziantepspor - Orduspor (Ligtv 2)
19:00 Chelsea - Manchester United (Ligtv 3)
19:00 Karşıyaka - Göztepe (TRT Spor)
19:30 Bayern Münih - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
20:45 Atletico Madrid - Osasuna (NTV Spor)
22:30 Mallorca - Real Madrid (NTV Spor)

29 Ekim Pazartesi

20:00 Fenerbahçe - MP Antalyaspor (Ligtv)

Kaynak

berusa55

1 Kasım Perşembe

15:30 Kasımpaşa - Kocaelispor (A Haber)
18:00 Orduspor - Sancaktepe Belediyespor (A Haber)
20:30 MP Antalyaspor - Eyüpspor (A Haber)

2 Kasım Cuma

20:00 İstanbul BB - Galatasaray (Ligtv)
21:30 Eintracht Frankfurt - Greuther Fürth (TRT Haber)

3 Kasım Cumartesi

14:00 Samsunspor - Karşıyaka (TRT 1)
14:45 Manchester United - Arsenal (Ligtv 3)
16:00 Kayserispor - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
16:30 Borussia Dortmund - Stuttgart (TRT Haber)
17:00 Swansea - Chelsea (Ligtv 3)
19:00 Akhisar Bld - Fenerbahçe (Ligtv)
19:00 Eskişehirspor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
19:00 Barcelona - Celta Vigo (NTV Spor)
19:00 Çaykur Rizespor - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor)
19:00 Denizlispor - Torku Konyaspor (TRT Web)
19:30 West Ham United - Manchester City (Ligtv 3)
21:00 Real Madrid - Real Zaragoza (NTV Spor)
23:00 Valencia - Atletico Madrid (NTV Spor)

4 Kasım Pazar

14:00 Boluspor - Adanaspor (TRT Spor)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Şanlıurfaspor (TRT Web)
15:30 QPR - Reading (Ligtv 3)
16:00 Gençlerbirliği - SB Elazığspor (Ligtv)
16:00 Fiorentina - Cagliari (TRT Spor)
16:30 Bayer Leverkusen - Fortuna Düsseldorf (TRT Haber)
18:00 Liverpool - Newcastle United (Ligtv 3)
18:30 Werder Bremen - Mainz (TRT Haber)
19:00 Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu (Ligtv)
19:00 Orduspor - Sivasspor (Ligtv 2)
19:00 1461 Trabzon - Kartalspor (TRT Spor)
19:00 Adanaspor - MKE Ankaragücü (TRT Web)
19:00 Göztepe - Manisaspor (TRT Web)
21:00 Sao Paolo - Fluminense (Ligtv 3)
22:30 Sevilla - Levante (NTV Spor)

5 Kasım Pazartesi

20:00 MP Antalyaspor - Trabzonspor (Ligtv)
20:00 Bursaspor - Kasımpaşa (Ligtv 2)
20:00 Gaziantep BŞB - Bucaspor (TRT Spor)
22:00 WBA - Southampton (Ligtv 3)


Program güncellenebilir.

_________________
http://www.amatorfutbol.org

Kaynak

Atakumlu

9 Kasım Cuma

19:00 Köln - Duisburg (FOG)
20:00 Beşiktaş - Bursaspor (Ligtv)
20:00 Sivasspor - Eskişehirspor (Ligtv 2)
21:30 Mainz - Nürnberg (TRT Haber)

10 Kasım Cumartesi

14:00 Karşıyaka - Boluspor (TRT 1)
14:00 Şanlıurfaspor - Göztepe (TRT Spor)
14:00 Paderborn - Kaiserslautern (FOG)
16:00 Kasımpaşa - MP Antalyaspor (Ligtv)
16:30 Bayern Münih - Eintracht Frankfurt (TRT Haber)
16:30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskova (Ligtv 2)
17:00 Arsenal - Fulham (Ligtv 3)
19:00 Adanaspor - Çaykur Rizespor (TRT Spor)
19:00 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor (Ligtv)
19:00 KDÇ Karabükspor - İstanbul BB (Ligtv 2)
19:30 Aston Villa - Manchester United (Ligtv 3)
23:00 Malaga - Real Sociedad (NTV Spor)

11 Kasım Pazar

11:30 Lokomotiv Moskova - Anzhi Makhachkala (Ligtv 2)
14:00 Gaziantepspor - Gençlerbirliği (Ligtv)
14:00 1461 Trabzon - Gaziantep BŞB (TRT Spor)
14:00 MKE Ankaragücü - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT Web)
14:00 Kartalspor - Torku Konyaspor (TRT Web)
14:30 Energie Cottbus - Dynamo Dresden (FOG)
15:30 Manchester City - Tottenham (Ligtv 3)
16:00 Lazio - Roma
16:00 Milan - Fiorentina (TRT Spor)
16:00 Bucaspor - Adana Demirspor (TRT Web)
16:00 Manisaspor - Samsunspor (TRT Web)
16:30 Wolfsburg - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
17:00 Mersin İdman Yurdu - Galatasaray (Ligtv)
18:00 Chelsea - Liverpool (Ligtv 3)
18:30 Stuttgart - Hannover 96 (TRT Haber)
18:50 Mallorca - Barcelona (NTV Spor)
19:00 Kayseri Erciyesspor - Denizlispor (TRT Spor)
19:00 SB Elazığspor - Kayserispor (Ligtv 2)
20:00 Fenerbahçe - Orduspor (Ligtv)
20:45 Atletico Madrid - Getafe (NTV Spor)
22:30 Levante - Real Madrid (NTV Spor)

12 Kasım Pazartesi

21:15 St.Pauli - Bochum (FOG)

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=91901#ixzz2Aoxa0Nxk

berusa55

16 Kasım Cuma

20:00 Galatasaray - KDÇ Karabükspor (Ligtv)

17 Kasım Cumartesi

14:00 İstanbul BB - SB Elazığspor (Ligtv)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Bucaspor (TRT 1)
14:45 Arsenal - Tottenham (Ligtv 3)
16:00 Göztepe - MKE Ankaragücü (TRT Web)
16:30 Borussia Dortmund - Greuther Fürth (TRT Haber)
17:00 WBA - Chelsea (Ligtv 3)
19:00 Adana Demirspor - 1461 Trabzon (TRT Spor)
19:00 Gençlerbirliği - Sivasspor (Ligtv 2)
19:00 Eskişehirspor - Fenerbahçe (Ligtv)
19:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (TRT Haber)
19:30 Norwich City - Manchester United (Ligtv 3)
21:00 Barcelona - Real Zaragoza (NTV Spor)
23:00 Real Madrid - Athletic Bilbao (NTV Spor)

18 Kasım Pazar

14:00 Boluspor - Manisaspor (TRT Spor)
14:00 Denizlispor - Adanaspor (TRT Web)
14:00 Gaziantep BŞB - Kartalspor (TRT Web)
16:00 Fiorentina - Atalanta (TRT Spor)
16:00 Kayserispor - Gaziantepspor (Ligtv)
16:00 Akhisar Bld - Kasımpaşa (Ligtv 2)
16:00 Samsunspor - Şanlıurfaspor (TRT Web)
16:30 Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf (TRT Haber)
18:00 Fulham - Sunderland (Ligtv 3)
18:30 Hoffenheim - Wolfsburg (TRT Haber)
19:00 Çaykur Rizespor - Karşıyaka (TRT Spor)
19:00 MP Antalyaspor - Beşiktaş (Ligtv)
19:00 Bursaspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
20:45 Granada - Atletico Madrid (NTV Spor)

19 Kasım Pazartesi

15:30 West Ham United - Stoke City (Ligtv 3)
20:00 Orduspor - Trabzonspor (Ligtv)
20:00 Torku Konyaspor - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor)

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=92114#ixzz2CPKLy7KE

samuray

ya genemi trtweb den yayın ne oluyor biyle üst,üste iki haftadır trtweb yayını ya :kafa: :kafa:

binikalamadım

hay webiniz batsın emi  :x((

berusa55

23 Kasım Cuma

19:00 Köln - Bochum (FOG)
20:00 Beşiktaş - Akhisar Belediyespor (Ligtv)
20:00 Mersin İdman Yurdu - KDÇ Karabükspor (Ligtv 2)
21:30 Fortuna Düsseldorf - Hamburg (TRT Haber)

24 Kasım Cumartesi

14:00 Kartalspor - Kayseri Erciyesspor (TRT 1)
14:00 MKE Ankaragücü - Samsunspor (TRT Web)
14:45 Sunderland - West Bromwich Albion (Ligtv 3)
16:00 Kasımpaşa - Orduspor (Ligtv)
16:00 Gaziantep BŞB - Adana Demirspor (TRT Web)
16:30 Bayern Münih - Hannover 96 (TRT Haber)
16:30 Mainz - Borussia Dortmund (TRT HD)
17:00 Manchester United - QPR (Ligtv 3)
19:00 Bucaspor - Göztepe (TRT Spor)
19:00 SB Elazığspor - Galatasaray (Ligtv)
19:00 Bursaspor - MP Antalyaspor (Ligtv)
19:30 Aston Villa - Arsenal (Ligtv 3)
21:00 Malaga - Valencia (NTV Spor)
23:00 Real Betis - Real Madrid (NTV Spor)

25 Kasım Pazar

11:30 Spartak Moskova - Dinamo Moskova (Ligtv 2)
13:00 Şanlıurfaspor - Boluspor (TRT Web)
13:00 1461 Trabzon - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT Web)
14:00 Manisaspor - Çaykur Rizespor (TRT Spor)
15:30 Swansea - Liverpool (Ligtv 2)
16:00 Torino - Fiorentina (TRT Spor)
16:00 Gaziantepspor - İstanbul BB (Ligtv)
16:30 Freiburg - Stuttgart (TRT Haber)
18:00 Chelsea - Manchester City (Ligtv 3)
18:30 Hoffenheim - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
19:00 Adanaspor - Torku Konyaspor (TRT Spor)
19:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Ligtv)
19:00 Sivasspor - Kayserispor (Ligtv 2)
20:00 Atletico Madrid - Sevilla (NTV Spor)
21:00 Ponte Preta - Sao Paulo (Ligtv 3)
21:45 Milan - Juventus
22:00 Levante - Barcelona (NTV Spor)

26 Kasım Pazartesi

18:00 Zenit St.Petersburg - CSKA Moskova (Ligtv 2)
20:00 Trabzonspor - Eskişehirspor (Ligtv)
20:00 Karşıyaka - Denizlispor (TRT Spor)

Kaynak