Televizyonda Futbol Ekranı

Başlatan berusa55, 01 Nisan 2011, 20:40:11

« önceki - sonraki »

Serkan


berusa55

18 NİSAN
22:00 | VILLARREAL-ZARAGOZA | LA LİGA | NTVSPOR | CANLI

19 NİSAN
21:45 | ROMA-İNTER | İTALYA KUPASI YARI FİNAL İLK MAÇ | NTVSPOR/HD-en ORTAK YAYIN | CANLI

20 NİSAN
22:30 | REAL MADRİD-BARCELONA | İSPANYA KRAL KUPASI FİNALİ | NTVSPOR/HD-en ORTAK YAYIN | CANLI

21 NİSAN
01:00 | MİLAN-PALERMO | İTALYA KUPASI YARI FİNAL İLK MAÇ | NTVSPOR | BANT
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

23 Nisan Cumartesi

13:30 Roma-Chievo / TV8
14:00 Karabükspor-Sivasspor / Lig TV
14:45 Manchester United-Everton / Spormax
16:00 Palermo-Napoli & Inter-Lazio (Dönüşümlü) / TV8
16:30 B. M'Gladbach-Dortmund / TRT HD
17:00 Bursaspor-Manisaspor / Lig TV
17:00 Liverpool-Birmingham / Spormax
19:00 Valencia-Real Madrid / NTV Spor
19:30 Chelsea-West Ham / Spormax
20:00 Galatasaray-Kayserispor / Lig TV
20:00 Brescia-Milan / TV8
21:00 Barcelona-Osasuna / NTV Spor
21:45 Juventus-Catania / Spormax
23:00 A.Bilbao-R.Soceidad / NTV Spor

24 Nisan Pazar


14:00 Orduspor-Samsunspor / TRT 1
14:00 Altay-Kartalspor / TRT Anadolu
14:00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa / Digi Kanal
15:30 Feyenoord-PSV / 15:30 Ajax - Excelsior (Canlı)(Dönüşümlü) Beyaz TV
16:00 Gaziantepspor-Antalyaspor / Lig TV
16:30 Wolfsburg-Koln / TRT HD
17:00 İBB-Ankaragücü / Digi Kanal
18:00 Bolton-Arsenal / Spormax
18:00 Brest-PSG / Kanal A
18:30 Nuremberg-Mainz 05 / TRT HD
19:00 Bucaspor-Fenerbahçe / Lig TV
20:00 Atletico Madrid-Levante / NTV Spor
22:00 Sevilla-Villareal / NTV Spor
22:00 Lorient-Lille / Kanal A

25 Nisan Pazartesi

20:00 Konyaspor-Beşiktaş / Lig TV
20:00 Gaziantep BB-Adanaspor / TRT
22:00 Blackburn-Manchester City / Spormax
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

HAFTASONU MAÇ PROGRAMI

29 Nisan Cuma
20:00 Sivasspor-Gençlerbirliği / Lig TV
21:30 Werder Bremen-Wolfsburg / TRT 3 & TRT HD

30 Nisan Cumartesi
14:00 Samsunspor-Güngören Bld & Mersin İY-Kartalspor / TRT 1 (Dönüşümlü)
14:00 Adanaspor-Çaykur Rizespor / TRT 6
14:00 TKİ Tavsanlı-Gaziantep Bld.Spor / TRT ANADOLU
15:00 Kasımpaşa-Konyaspor / Lig TV
15:00 Antalyaspor-Bucaspor / Digi Kanal
16:30 Dortmund-Nurnberg / TRT HD
17:00 Blackburn-Bolton / PL TV
19:00 Real Madrid-Zaragoza / NTV Spor
19:00 Beşiktaş-Galatasaray / Lig TV
19:00 Cesena-Inter / TV8
19:30 Chelsea-Tottenham / Spormax & PL TV
19:30 Bayern-Schalke 04 / TRT HD
20:00 Lille-Arles / Kanal A
21:00 Real Sociedad-Barcelona / NTV Spor
21:45 Napoli-Genoa / TV8
22:00 PSG-Valenciennes / Kanal A
23:00 Deportivo-Atletico Madrid / NTV Spor

1 Mayıs Pazar
14:00 Liverpool-Newcastle / PL TV
15:00 Manisaspor-Eskişehirspor / Lig TV
16:00 Milan-Bologna / TV8
18:10 Manchester City-West Ham / PL TV
19:00 Fenerbahçe-İBB / Lig TV
19:00 Trabzonspor-Gaziantepspor / Digi Kanal
19:00 Kayserispor-Bursaspor / LOCA
22:00 St Etienne-Monaco / Kanal A
22:00 Osasuna-Valencia / NTV Spor

2 Mayıs Pazartesi
20:00 Ankaragücü-Karabükspor / Lig TV
21:45 Lazio-Juventus / Spormax & TV8
22:00 Espanyol-A.Bilbao / ntvspor
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

lucarelli

ver TRT3'e mIY maçını, TRT1'e bizim maçı kumanda ile dönüşümlü izleyelim. Bu arada MIY ile bizim maçı dönüşümlü vermek de çok saçma. TKİ-MIY-Rize maçları dönüşümlü olabilir ama bizim maç mantıksız olmuş. Bizim rakibimiz değil ki MIY.
Saygı Göster Formana, Atatürk'lü Armana

berusa55

11 Mayıs Çarşamba

20:00 Beşiktaş-İBB / TRT 1 & TRT HD (ZTK Final)
21:00 Levante-Barcelona / NTV Spor
21:45 Inter-Roma / HD-en

12 Mayıs Perşembe

12:30 Danimarka-Almanya / Eurosport (UEFA U17)

13 Mayıs Cuma

20:00 Antalyaspor-Karabükspor / Lig TV

14 Mayıs Cumartesi

14:45 Blackburn-Manchester United / PL TV
16:00 Konyaspor-Sivasspor / Lig TV
16:00 Manisaspor-Bucaspor / Digi Kanal
16:30 Dortmund-E.Frankfurt / TRT 3
17:00 Manchester City-Stoke City / NTV Spor (FA Cup Final)
20:00 Gençlerbirliği-Galatasaray / Lig TV
21:45 Milan-Cagliari / TV8


15 Mayıs Pazar

12:00 UEFA U17 Final / Eurosport 2
13:30 Fiorentina-Bologna / TV8
14:00 Samsunspor-Rizespor / TRT 1
14:00 Diyarbakırspor-Gaziantep BB / TRT 6
14:00 Denizlispor-Orduspor / TRT Anadolu
15:30 Chelsea-Newcastle / PL TV
15:30 Ajax-Twente / Beyaz TV
16:00 Kayserispor-Gaziantepspor / Lig TV
16:00 Kasımpaşa-Bursaspor / Digi Kanal
16:00 Parma-Juventus / TV8
18:00 Arsenal-Aston Villa / PL TV
20:00 Trabzonspor-İBB / Spormax
20:00 Fenerbahçe-Ankaragücü / Lig TV
21:45 Napoli-Inter / TV8
22:00 Lorient-Marseille / Kanal A

16 Mayıs Pazartesi

20:00 Beşiktaş-Eskişehirspor / Lig TV
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

berusa55

03 Haziran 2011, 02:50:18 #21 Son düzenlenme: 03 Haziran 2011, 02:54:01 berusa55
Saat: 21:45

       

Belçika          Türkiye
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

silopilimuhsin

Samsunspor kongresini hangi kanal verecek?
samsunda doğmasakta samsunsporluyuz

kabacevizli55

aks tv yada kanal s ortak yayın olababilir
şampiyonluk gelinçe değil sen varsın diye dünyayı yakarız SAMSUNSPORUM

minci

Kongreye izleyici alıyorlarmı? bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

berusa55

17 Eylül Cumartesi

15:30 Akhisarspor-Giresunspor / TRT 3
16:30 Leverkusen-Koln / TRT Haber & TRT HD
17:30 Gençlerbirliği-Karabükspor / Lig TV
18:00 Elazığspor-Denizlispor / TRT 3 & TRT 6
19:30 Kaiserlaustern-Mainz / TRT HD
20:00 Trabzonspor-İBB / Lig TV
20:00 Orduspor-Manisaspor / Lig TV 2
20:30 Göztepe-Karşıyaka / TRT 3
21:00 Barcelona-Osasuna / NTV


18 Eylül Pazar

15:30 Boluspor-Sakaryaspor / TRT 3
15:30 Tottenham-Liverpool / EPL TV
16:00 Mersin İY-Bursaspor / Lig TV
16:30 Hannover-Dortmund / TRT Haber & TRT HD
17:30 Sivasspor-Eskişehirspor / Lig TV 2
18:00 M.United-Chelsea / EPL TV
18:30 K.Erciyesspor-Konyaspor / TRT 3
18:30 Schalke 04-Bayern / TRT HD
19:00 A.Madrid-R.Santander / NTV
20:00 Galatasaray-Samsunspor / Lig TV
20:30 Gaziantep BB-Güngörenspor / TRT 3
21:00 Levante-Real Madrid / NTV

19 Eylül Pazartesi

20:00 Beşiktaş-Ankaragücü / Lig TV
20:30 Kasımpaşa-Kartalspor / TRT 3
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!

AntZ

EPL TV ne ayahhh?  :o

Edit

English Premier League  :evet:

 
   
   
 
Çoğu Şarkı ' istanbul ' u anlatır .
Çünkü ' Samsun ' anlatılmaz Yaşanır

mehmet yılmaz

Alıntı22 Eylül 2011 Perşembe
20:00 Ankaragücü - Sivasspor (Ligtv 2)
20:00 Bursaspor - Besiktas (Ligtv)
21:00 Espanyol - Getafe (Ntvspor)

23 Eylül 2011 Cuma
19:30 Karsiyaka - Elazigspor (TRT 3)
20:00 Kayserispor - Fenerbahce (Ligtv)
21:30 Stuttgart - Hamburg (TRT HD / Idman TV)

24 Eylül 2011 Cumartesi
14:45 Manchester City - Everton (Ligtv 3)
15:30 Giresunspor - Gaziantep BSB (TRT 6)
16:00 Mersin İdmanyurdu - Gaziantepspor (Ligtv 2)
16:30 Mainz 05 - Borussia Dortmund (TRT HD)
17:00 Arsenal - Bolton Wanderers (Ligtv 3)
19:00 Sevilla- Valencia (Ntv)
19:30 Stoke City - Manchester United (Ligtv 3)
19:30 Bayern Munich - Bayer Leverkusen (TRT HD)
20:00 Manisaspor - İstanbul BŞB (Ligtv 2)
20:00 Trabzonspor - Karabükspor (Ligtv)
20:30 Caykur Rizespor - Göztepe (TRT 3)
21:00 Real Madrid - Rayo Vallecano (Ntvspor)
23:00 Barcelona - Atletico Madrid (Ntvspor)

25 Eylül 2011 Pazar
00:00 Flamengo - America Mineiro (Ligtv 3)
13:00 Mallorca - Real Sociedad (Ntvspor)
15:30 Güngören Belediye - Adanaspor (TRT 6)
17:30 Sivasspor - Bursaspor (Ligtv)
17:30 Orduspor - Samsunspor (Ligtv 2)
18:00 Queens Park Rangers - Aston Villa (Ligtv 3)
18:30 Sakaryaspor - Bucaspor (TRT 3)
20:00 Besiktas - Antalyaspor (Ligtv)
20:00 Genclerbirligi - Ankaragücü (Ligtv 2)
20:30 Denizlispor - Kasimpasa (TRT 3)
20:00 Genclerbirligi - Ankaragücü (Ligtv 2)
22:00 Botafogo - Sao Paulo (Ligtv 3)
23:00 Real Zaragoza - Malaga (Ntvspor / Idman TV)

26 Eylül 2011 Pazartesi
20:00 Galatasaray - Eskişehirspor (Ligtv)
20:30 Konyaspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 3)
22:00 Norwich City - Sunderland (Ligtv 3)

Tribundergi.com
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

ahmetsefa55

ohh yaa her gunumuz futbol dolu gecıyo , her gun mac var...
3 aylık yaz donemınden sonra bıldıgın kalp masajı etkısı yaptı  >l<

mehmet yılmaz

27 Eylül 2011, 18:33:42 #29 Son düzenlenme: 29 Eylül 2011, 22:00:47 samsuni
27 Eylül 2011 Salı
19:00 CSKA Moskova - Inter (Star)
21:45 Trabzonspor - Lille (Star)
21:45 Bayern Münih - Manchester City (Euro Futbol)
21:45 Real Madrid - Ajax (Smart 3D)

28 Eylül 2011 Çarşamba
15:30 Akhisar Belediyespor - Sakaryaspor (TRT 3)
18:30 Elazığspor - Çaykur Rizespor (TRT 3)
19:00 Zenit St.Petersburg - Porto (Euro Futbol)
20:30 Göztepe - Güngören Belediyespor (TRT 3)
20:30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Boluspor (TRT 6)
21:45 Valencia - Chelsea (Euro Futbol)
21:45 Arsenal - Olympiakos (Smart 3D)

29 Eylül 2011 Perşembe
03:50 Brezilya - Arjantin
15:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Kartalspor (TRT 3)
18:30 Kayseri Erciyesspor - Denizlispor (TRT 3)
20:00 Celtic - Udinese (Smart 3D)
20:00 Rennes - Atletico Madrid (Euro Futbol)
20:30 Adanaspor - Giresunspor (TRT 3)
22:05 Stoke City - Beşiktaş (Star)
22:05 Athletic Bilbao - Paris Saint Germain (Smart 3D)
22:05 Maccabi Tel Aviv - Dinamo Kiev (Euro Futbol)

30 Eylül 2011 Cuma
20:00 Bursaspor - Gençlerbirliği (Ligtv)

01 Ekim 2011 Cumartesi
14:45 Everton - Liverpool (Ligtv 3)
15:00 KDÇ Karabükspor - Orduspor (Ligtv)
16:30 Hoffenheim - Bayern Münih (TRT Haber)
17:00 Manchester United - Norwich City (Ligtv 3)
18:00 Çaykur Rizespor - Kasımpaşa (TRT 3)
19:00 Fenerbahçe - Büyükşehir Belediyespor (Ligtv)
20:00 MP Antalyaspor - Sivasspor (Ligtv 2)
20:00 Akhisar Belediyespor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (TRT 3)

02 Ekim 2011 Pazar
14:00 Giresunspor - Göztepe (TRT 3)
14:00 Boluspor - Adanaspor (TRT 6)
15:00 Samsunspor - Manisaspor (Ligtv 2)
15:30 Bolton Wanderers - Chelsea (Ligtv 3)
16:30 Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor (TRT 3)
16:30 Hannover - Werder Bremen (TRT Haber)
18:00 Tottenham Hotspur - Arsenal (Ligtv 3)
19:00 Kayserispor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
19:00 MKE Ankaragücü - Galatasaray (Ligtv)
19:00 Eskişehirspor - Trabzonspor (Ligtv)
19:00 Sakaryaspor - Konyaspor (TRT 3)
21:00 Sporting Gijon - Barcelona (NTV Spor)
21:30 Juventus - Milan
23:00 Espanyol - Real Madrid (NTV Spor)

03 Ekim 2011 Pazartesi
20:00 Gaziantepspor - Beşiktaş (Ligtv)
20:00 Denizlispor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 3)


tribundergi.com
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."