19 Ekim 2019, 05:44:09

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr


Televizyonda Futbol Ekranı

Başlatan berusa55, 01 Nisan 2011, 20:40:11

« önceki - sonraki »

samuray

şimdi meıl attım şikayet için ama hata gösteriyor sayfa mahsusmu yapıyorlar nedir anlamadım gitti topluca şikayet için bişeyler yapmak lazım

berusa55

27 Kasım Salı

13:00 Tokatspor - Mersin İdman Yurdu (A Haber)
15:30 Altay - Kayseri Erciyesspor (A Haber)
18:30 1860 Münih - Paderborn (FOG)
19:00 Galatasaray - Balıkesirspor (atv)
21:00 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf (TRT HD)
21:45 Sunderland - QPR (Ligtv 3)
22:00 Aston Villa - Reading (Ligtv 2)
22:30 Real Madrid - Alcoyano (TRT Spor)

28 Kasım Çarşamba

13:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - MP Antalyaspor (A Haber)
15:30 Göztepe - Orduspor (A Haber)
18:30 Beşiktaş - MKE Ankaragücü (A Haber)
18:30 Braunschweig - St.Pauli (FOG)
20:30 Fenerbahçe - Pendikspor (atv)
21:00 Freiburg - Bayern Münih (TRT HD)
21:45 Everton - Arsenal (Ligtv)
22:00 Wigan Athletic - Manchester City (Ligtv 2)
22:00 Manchester United - West Ham United (Ligtv 3)
22:30 Barcelona - Alaves (TRT Spor)

29 Kasım Perşembe

13:00 Polatlı Bugsaşspor - Eskişehirspor (A Haber)
15:30 Gençlerbirliği - Bandırmaspor (A Haber)
18:00 Sivasspor - Manisaspor (A Haber)
20:30 Trabzonspor - Şanlıurfaspor (A Haber)
21:15 Hertha Berlin - Köln (FOG)
22:30 Mallorca - Deportivo (TRT Spor)

30 Kasım Cuma

18:30 Spartak Moskova - Zenit St.Petersburg (Ligtv 3)
20:00 Galatasaray - Gaziantepspor (Ligtv)
21:30 Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt (TRT Haber)

1 Aralık Cumartesi

14:00 Boluspor - MKE Ankaragücü (TRT 1)
14:45 West Ham United - Chelsea (Ligtv 3)
16:00 KDÇ Karabükspor - SB Elazığspor (Ligtv)
16:30 Schalke 04 - B.Mönchengladbach (TRT Haber)
17:00 Manchester City - Everton (Ligtv 3)
19:00 Orduspor - Beşiktaş (Ligtv)
19:00 Akhisar Belediyespor - Bursaspor (Ligtv 2)
19:00 Torku Konyaspor - Karşıyaka (TRT Spor)
19:00 Samsunspor - Bucaspor (TRT Web)
19:30 Reading - Manchester United (Ligtv 3)
19:30 Bayern Münih - Borussia Dortmund (TRT Haber)
21:00 Barcelona - Athletic Bilbao (NTV Spor)
23:00 Real Madrid - Atletico Madrid (NTV Spor)

2 Aralık Pazar

11:30 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskova (Ligtv 2)
13:30 İstanbul BB - Sivasspor (Ligtv)
14:00 Denizlispor - Manisaspor (TRT Spor)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Gaziantep BB (TRT Web)
16:00 MP Antalyaspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv)
16:00 Lazio - Parma (TRT Spor)
16:00 Göztepe - 1461 Trabzon (TRT Web)
16:30 Hoffenheim - Werder Bremen (TRT Haber)
18:00 Deportivo - Real Betis (NTV Spor)
18:00 Norwich - Sunderland (Ligtv 3)
18:30 Wolfsburg - Hamburg (TRT Haber)
19:00 Kayserispor - Fenerbahçe (Ligtv)
19:00 Eskişehirspor - Kasımpaşa (Ligtv 2)
19:00 Çaykur Rizespor - Şanlıurfaspor (TRT Spor)

3 Aralık Pazartesi

20:00 Gençlerbirliği - Trabzonspor (Ligtv)
20:00 Kayseri Erciyesspor - Adanaspor
20:00 Adana Demirspor - Kartalspor

Program güncellenebilir.

Kaynak

berusa55

4 Aralık Salı

21:45 Real Madrid - Ajax (Smart Spor)
21:45 Borussia Dortmund - Manchester City (NTV)
21:45 PSG - Porto (Smart Spor 2)

5 Aralık Çarşamba

13:00 Kasımpaşa - Bayrampaşa (A Haber)
15:30 Gaziantep BŞB - KDÇ Karabükspor (A Haber)
21:45 Braga - Galatasaray (Smart Spor)
21:45 Manchester United - CFR Cluj (Smart Spor 2)
21:45 Bayern Münih - BATE Borisov (ZDF)

6 Aralık Perşembe

20:00 Viktoria Plzen - Atletico Madrid (Smart Spor)
20:00 Udinese - Liverpool (Smart Spor 2)
20:00 Fenerbahçe - B.Mönchengladbach (Star)
22:05 Tottenham - Panathinaikos (Smart Spor)
22:05 Maribor - Lazio (Smart Spor 2)

7 Aralık Cuma

20:00 Beşiktaş - Eskişehirspor (Ligtv)
20:00 SB Elazığspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
21:30 Hamburg - Hoffenheim (TRT Haber)

8 Aralık Cumartesi

13:00 1461 Trabzon - Samsunspor (TRT Spor)
13:30 Altay - Gaziosmanpaşa (Yeni Asır TV)
14:00 MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor (TRT 1)
14:00 Kasımpaşa - Gençlerbirliği (Ligtv)
16:00 Gaziantepspor - KDÇ Karabükspor (Ligtv 2)
16:30 Augsburg - Bayern Münih (TRT Haber)
17:00 Arsenal - WBA (Ligtv 3)
19:00 Malaga - Granada (NTV Spor)
19:00 Bursaspor - Orduspor (Ligtv 2)
19:00 Sivasspor - Galatasaray (Ligtv)
19:00 Manisaspor - Torku Konyaspor (TRT Spor)
19:00 Adanaspor - Kartalspor (TRT Web)
19:30 Eintracht Frankfurt - Werder Bremen (TRT Haber)
21:00 Valladolid - Real Madrid (NTV Spor)

9 Aralık Pazar

13:00 Şanlıurfaspor - Denizlispor (TRT Web)
13:00 Gaziantep BŞB - Göztepe (TRT Web)
13:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Adana Demirspor (TRT Web)
15:30 Manchester City - Manchester United (Ligtv 3)
16:00 Trabzonspor - Kayserispor (Ligtv)
16:00 Torino - Milan (TRT Spor)
16:30 B.Mönchengladbach - Mainz (TRT Haber)
18:00 West Ham - Liverpool (Ligtv 3)
18:30 Hannover 96 - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
19:00 Fenerbahçe - İstanbul BB (Ligtv)
19:00 Akhisar Belediyespor - MP Antalyaspor (Ligtv 2)
19:00 Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor (TRT Spor)
20:00 Atletico Madrid - Deportivo La Coruna (NTV Spor)
22:00 Real Betis - Barcelona (NTV Spor)

10 Aralık Pazartesi

15:45 Rubin Kazan - Spartak Moskova (Ligtv 3)
20:00 Bucaspor - Boluspor (TRT Spor)
22:00 Fulham - Newcastle (Ligtv 3)

Program güncellenebilir.

Kaynak

berusa55

11 Aralık 2012, 16:42:44 #78 Son düzenlenme: 15 Aralık 2012, 04:38:04 berusa55
11 Aralık Salı

15:30 Gaziantepspor - Sivasspor (A Haber)
18:00 Eskişehirspor - KDÇ Karabükspor (A Haber)
19:00 Galatasaray - 1461 Trabzon (atv)

12 Aralık Çarşamba

15:30 Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu (A Haber)
18:00 MP Antalyaspor - Beşiktaş (atv)
20:30 Fenerbahçe - Göztepe (atv)
21:00 Cordoba - Barcelona (TRT Spor)
23:00 Celta Vigo - Real Madrid (TRT Spor)

13 Aralık Perşembe

01:50 Sao Paulo - Tigre Copa Sudamericana Final
20:00 Kasımpaşa - Trabzonspor (A Haber)

14 Aralık Cuma

20:00 Eskişehirspor - Bursaspor (Ligtv)
21:30 Bayern Münih - B.Mönchengladbach (TRT Haber)

15 Aralık Cumartesi

13:00 Kartalspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 6)
14:00 Adanaspor - Karşıyaka (TRT 1)
14:45 Newcastle United - Manchester City (Ligtv 3)
16:00 Mersin İdman Yurdu - Akhisar Belediyespor (Ligtv)
16:00 Denizlispor - MKE Ankaragücü (TRT Web)
16:30 Bayer Leverkusen - Hamburg (TRT Haber)
17:00 Manchester United - Sunderland (Ligtv 3)
19:00 Gençlerbirliği - Beşiktaş (Ligtv)
19:00 SB Elazığspor - Gaziantepspor (Ligtv 2)
19:00 Kayseri Erciyesspor - Manisaspor (TRT Avaz)
19:30 Schalke 04 - Freiburg (TRT Haber)
23:00 Sevilla - Malaga (NTV Spor)

16 Aralık Pazar

13:00 Samsunspor - Gaziantep BB (TRT Web)
13:30 İstanbul BB - Trabzonspor (Ligtv)
13:30 KDÇ Karabükspor - Sivasspor (Ligtv 2)
14:00 Göztepe - Adana Demirspor (TRT Spor)
15:30 Tottenham Hotspur - Swansea City (Ligtv 3)
16:00 Chievo - Roma (TRT Spor)
16:00 Orduspor - MP Antalyaspor (Ligtv)
16:00 Torku Konyaspor - Şanlıurfaspor (TRT Web)
16:30 Hoffenheim - Borussia Dortmund (TRT Haber)
18:00 WBA - West Ham (Ligtv 3)
18:30 Werder Bremen - Nürnberg (TRT Haber)
19:00 Boluspor - 1461 Trabzon (TRT Avaz)
20:00 Real Madrid - Espanyol (NTV Spor)
20:00 Galatasaray - Fenerbahçe (Ligtv)
22:00 Barcelona - Atletico Madrid (NTV Spor)

17 Aralık Pazartesi

20:00 Kayserispor - Kasımpaşa (Ligtv)
20:00 Çaykur Rizespor - Bucaspor (TRT Spor)
22:00 Reading - Arsenal (Ligtv 3)
22:30 Celta Vigo - Real Betis (NTV Spor)

Program güncellenebilir.

Kaynak

berusa55

18 Aralık Salı

19:00 Türkiye U20 - Hırvatistan U20 (TRT Spor)
21:30 Augsburg - Bayern Münih (NTV Spor)

19 Aralık Çarşamba

19:30 Bursaspor - 1461 Trabzon (A Haber)
20:30 Fenerbahçe - Sivasspor (atv)
21:30 Borussia Dortmund - Hannover 96 (NTV Spor)

20 Aralık Perşembe

12:30 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi (NTV Spor)
13:30 Türkiye U20 - Hırvatistan U20 (TRT Spor)
15:00 UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi (NTV Spor)
18:00 Mersin İdman Yurdu - MP Antalyaspor (A Haber)
20:30 Trabzonspor - Eskişehirspor (A Haber)
23:00 Real Sociedad - Sevilla (NTV Spor)

21 Aralık Cuma

20:00 Beşiktaş - Kayserispor (Ligtv)
20:00 Akhisar Belediyespor - Orduspor (Ligtv 2)
21:00 Valencia - Getafe (NTV Spor)
23:00 Atletico Madrid - Celta Vigo (NTV Spor)

22 Aralık Cumartesi

13:00 Gaziantep BŞB - Boluspor (TRT Web)
13:30 Altay - Körfez FK (Yeni Asır TV)
14:00 Şanlıurfaspor - Kayseri Erciyesspor (TRT 1)
14:45 Wigan Athletic - Arsenal (Ligtv 3)
15:00 Kasımpaşa - İstanbul BB (Ligtv)
16:00 Sampdoria - Lazio (TRT Spor)
16:00 Bucaspor - Denizlispor (TRT Web)
17:00 Manchester City - Reading (Ligtv 3)
19:00 Fenerbahçe - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
19:00 Valladolid - Barcelona (NTV Spor)
19:00 Manisaspor - Adanaspor (TRT Spor)
19:30 Liverpool - Fulham (Ligtv 3)
21:00 Malaga - Real Madrid (NTV Spor)
21:00 Olympique Lyon - Nice (TRT Web / Tivibu)
21:45 Roma - Milan (Tivibu)

23 Aralık Pazar

13:00 Sivasspor - SB Elazığspor (Ligtv)
13:00 1461 Trabzon - Çaykur Rizespor (TRT Haber)
13:00 MKE Ankaragücü - Torku Konyaspor (TRT Web)
13:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Göztepe (TRT Web)
14:00 Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor)
15:30 Swansea City - Manchester United (Ligtv 3)
16:00 Bursaspor - Gençlerbirliği (Ligtv)
16:00 Gaziantepspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
18:00 Chelsea - Aston Villa (Ligtv 3)
19:00 Trabzonspor - Galatasaray (Ligtv)
19:00 MP Antalyaspor - Eskişehirspor (Ligtv 2)
19:00 Karşıyaka - Kartalspor (TRT Spor)

Program güncellenebilir.
Lütfen kaynak belirterek kullanınız.

_________________
http://www.amatorfutbol.org

Kaynak

Karabudun

TRT Web 'den sonra TRT Spor BBC gibi yeminle!

samuray

ayynen öyle trt veb gıcık etti bizleri

berusa55

26 Aralık Çarşamba

17:00 Manchester United - Newcastle United (Ligtv 2)
17:00 Sunderland - Manchester City (Ligtv 3)
19:30 Aston Villa - Tottenham Hotspur (Ligtv 3)
21:45 Stoke City - Liverpool (Ligtv 3)

29 Aralık Cumartesi

14:45 Sunderland - Tottenham Hotspur (Ligtv 3)
17:00 Manchester United - WBA (Ligtv 3)
19:30 Arsenal - Newcastle United (Ligtv 3)

30 Aralık Pazar

15:30 Everton - Chelsea (Ligtv 2)
18:00 QPR - Liverpool (Ligtv 2)

1 Ocak Salı

14:45 WBA - Fulham (Ligtv 3)
17:00 Manchester City - Stoke City (Ligtv 3)
19:30 Southampton - Arsenal (Ligtv 3)

2 Ocak Çarşamba

21:45 Chelsea - QPR (Ligtv 3)

Program güncellenebilir.
Lütfen kaynak belirterek kullanınız.

_________________
http://www.amatorfutbol.org

Kaynak

berusa55

5 Ocak Cumartesi

14:30 Brighton - Newcastle (TRT Spor)
19:00 Catania - Torino (TRT Spor)
21:00 Deportivo La Coruna - Malaga (NTV Spor)
21:45 Lille - Nimes (TRT Spor)

6 Ocak Pazar

16:00 Milan - Siena (TRT Spor)
18:00 Mansfield Town - Liverpool (TRT Spor)
18:00 Real Madrid -Real Sociedad (NTV Spor)
20:00 Barcelona - Espanyol (NTV Spor)
21:45 Arras - PSG (TRT Spor)
22:00 Mallorca - Atletico Madrid (NTV Spor)


Kaynak

berusa55

5 Ocak Cumartesi

19:00 Catania - Torino (TRT Spor)
21:00 Deportivo La Coruna - Malaga (NTV Spor)
21:45 Lille - Nimes (TRT Spor)

6 Ocak Pazar

16:00 Milan - Siena (TRT Spor)
18:00 Mansfield Town - Liverpool (TRT Spor)
18:00 Real Madrid -Real Sociedad (NTV Spor)
19:00 Alanyaspor - Galatasaray (Ligtv)
20:00 Beşiktaş - Wolfsburg (TV 8 )
20:00 Barcelona - Espanyol (NTV Spor)
21:45 Arras - PSG (TRT Spor)
22:00 Mallorca - Atletico Madrid (NTV Spor)

Kaynak

berusa55

8 Ocak Salı

20:00 Fenerbahçe - Racing Genk (Smart Spor)
20:30 Malaga - Eibar (TRT Spor)
22:30 Valencia - Osasuna (TRT Spor)

9 Ocak Çarşamba

17:00 Tuttur Cup 3.lük Maçı (TV 8 )
19:00 Akhisar Belediyespor - MP Antalyaspor (Ligtv)
20:30 Tuttur Cup Final (TV 8 )
20:30 Sevilla - Mallorca (TRT Spor)
22:30 Real Madrid - Celta Vigo (TRT Spor)

10 Ocak Perşembe

20:30 Getafe - Atletico Madrid (TRT Spor)
22:30 Barcelona - Cordoba (TRT Spor)

11 Ocak Cuma

19:00 Eskişehirspor - Mersin İdman Yurdu (A Haber)

12 Ocak Cumartesi

14:45 QPR - Tottenham (Ligtv 2)
17:00 Stoke City - Chelsea (Ligtv 2)
19:00 Bologna - Chievo Verona (TRT Spor)
20:30 MP Antalyaspor - Trabzonspor (atv)
21:00 Rennes - Bordeaux (TRT Spor)
21:00 Osasuna - Real Madrid (NTV Spor)
23:00 Valencia - Sevilla (NTV Spor)

13 Ocak Pazar

15:30 Manchester United - Liverpool (Ligtv 2)
16:00 Lazio - Atalanta (TRT Spor)
17:30 Sivasspor - Bursaspor (A Haber)
18:00 Arsenal - Manchester City (Ligtv 2)
20:00 Atletico Madrid - Real Zaragoza (NTV Spor)
20:30 1461 Trabzon - Fenerbahçe (atv)
22:00 Malaga - Barcelona (NTV Spor)

Program güncellenebilir.

Kaynak

berusa55

15 Ocak Salı

20:30 Mersin İdman Yurdu - Trabzonspor (A Haber)
22:00 Real Madrid - Valencia (TRT Spor)

16 Ocak Çarşamba

18:30 1461 Trabzon - Sivasspor (A Haber)
20:30 Real Zaragoza - Sevilla (TRT Spor)
20:30 Bursaspor - Fenerbahçe (atv)
21:45 Chelsea - Southampton (Ligtv 2)
22:30 Barcelona - Malaga (TRT Spor)

17 Ocak Perşembe

20:30 MP Antalyaspor - Eskişehirspor (A Haber)
23:00 Atletico Madrid - Real Betis (TRT Spor)

18 Ocak Cuma

20:00 Kasımpaşa - Galatasaray (Ligtv)
21:30 Schalke 04 - Hannover 96 (TRT Haber)

19 Ocak Cumartesi

13:00 1461 Trabzon - Denizlispor (TRT Web)
14:00 Şanlıurfaspor - Adanaspor (TRT 1)
16:00 Sivasspor - Gaziantepspor (Ligtv)
16:00 Göztepe - Kartalspor (TRT Web)
16:30 Bayern Münih - Greuther Fürth (TRT Haber)
17:00 Liverpool - Norwich City (Ligtv 3)
19:00 Real Sociedad - Barcelona (NTV Spor)
19:00 Beşiktaş - İstanbul BB (Ligtv)
19:00 Bursaspor - Kayserispor (Ligtv 2)
19:00 Manisaspor - Karşıyaka (TRT Spor)
19:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund (TRT Haber)
19:30 WBA - Aston Villa (Ligtv 3)
23:00 Malaga - Celta Vigo (NTV Spor)

20 Ocak Pazar

12:30 Gaziantep BŞB - Çaykur Rizespor (TRT Spor)
13:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Samsunspor (TRT Web)
13:30 MP Antalyaspor - Gençlerbirliği (Ligtv)
14:00 MKE Ankaragücü - Kayseri Erciyesspor (TRT Web)
15:30 Chelsea - Arsenal (Ligtv 2)
16:00 Trabzonspor - KDÇ Karabükspor (Ligtv)
16:00 Chievo - Parma (TRT Spor)
16:30 Nürnberg - Hamburg (TRT Haber)
18:00 Tottenham - Manchester United (Ligtv 3)
18:30 Fortuna Düsseldorf - Augsburg (TRT Haber)
19:00 Fenerbahçe - SB Elazığspor (Ligtv)
19:00 Adana Demirspor - Boluspor (TRT Spor)
20:00 Atletico Madrid - Levante (NTV Spor)
21:00 Paulista - Corinthians (Ligtv 3)
22:00 Valencia - Real Madrid (NTV Spor)

21 Ocak Pazartesi

20:00 Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor (Ligtv)
20:00 Orduspor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
20:00 Bucaspor - Torku Konyaspor (TRT Spor)
22:00 Southampton - Everton (PL TV)


Kaynak

yirmiuc

Televizyondan en az maçı yayınlanan takımız galiba. 

berusa55

24 Ocak 2013, 06:29:04 #88 Son düzenlenme: 26 Ocak 2013, 07:09:40 berusa55
24 Ocak Perşembe

17:00 Gana - Mali (Eurosport)
18:30 Eskişehirspor - MP Antalyaspor (A Haber)
20:00 Nijer - D.Kongo (Eurosport)
20:30 Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu (A Haber)
21:00 Real Betis - Atletico Madrid (TRT Spor)
23:00 Malaga - Barcelona (TRT Spor)

25 Ocak Cuma

17:00 Zambia - Nijerya (Eurosport)
19:00 KDÇ Karabükspor - Kasımpaşa (Ligtv)
20:00 Burkina Faso - Etiyopya (Eurosport)
21:30 Borussia Dortmund - Nürnberg (TRT Haber)

26 Ocak Cumartesi

13:00 Boluspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT Web)
13:30 İstanbul BB - Bursaspor (Ligtv)
14:00 Kayseri Erciyesspor - Bucaspor (TRT 1)
14:00 Karşıyaka - Şanlıurfaspor (TRT Web)
16:00 Gençlerbirliği - Akhisar Belediyespor (Ligtv)
16:30 Augsburg - Schalke 04 (TRT Haber)
17:00 Fildişi Sahilleri - Tunus (Eurosport)
19:00 Gaziantepspor - Fenerbahçe (Ligtv)
19:00 Torku Konyaspor - 1461 Trabzon (TRT Spor)
19:30 Freiburg - Bayer Leverkusen (TRT Haber)
20:00 Cezayir - Togo (Eurosport)
21:00 Sao Paolo - Atletico Sorocaba (Ligtv 3)
23:00 Deportivo La Coruna - Valencia (NTV Spor)

27 Ocak Pazar

13:00 Real Madrid - Getafe (NTV Spor)
13:00 Kartalspor - Manisaspor (TRT Spor)
13:00 Denizlispor - Gaziantep BB (TRT Web)
13:30 Kayserispor - MP Antalyaspor (Ligtv 2)
14:00 SB Elazığspor - Trabzonspor (Ligtv)
14:00 Samsunspor - Göztepe (TRT Web)
16:00 Parma - Napoli (TRT Spor)
16:00 Mersin İdman Yurdu - Sivasspor (Ligtv)
16:30 Hamburg - Werder Bremen (TRT Haber)
18:30 Stuttgart - Bayern Münih (TRT Haber)
19:00 Galatasaray - Beşiktaş (Ligtv)
19:00 Çaykur Rizespor - Adana Demirspor (TRT Spor)
20:00 Barcelona - Osasuna (NTV Spor)
21:00 Mirassol - Corinthians (Ligtv 3)
22:00 Athletic Bilbao - Atletico Madrid (NTV Spor)

28 Ocak Pazartesi

19:00 D.Kongo - Mali (Eurosport 2)
19:00 Nijer - Gana (Eurosport)
19:00 Eskişehirspor - Orduspor (Ligtv)
20:00 Adanaspor - MKE Ankaragücü (TRT Spor)

Kaynak

samuray

ulan trt ben senin .,..... yinemi trtweb ya yuh ulan  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: