19 Kasım 2019, 10:10:11

Samsunspor'umuzun maçlarını 10 TL karşılığında internet ve akıllı tv üzerinden canlı izleyebileceksiniz.
Samsunspor TV: http://canli.samsunspor.org.tr


Televizyonda Futbol Ekranı

Başlatan berusa55, 01 Nisan 2011, 20:40:11

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

4 Ekim Cuma
03:00 Vasco da Gama    - Internacional ( LİG TV 3 )
20:00 Karabükspor - Bursaspor ( LİG TV )
21:00 Villarreal - Granada ( NTV Spor Smart )
21:30 Hannover 96 - Hertha Berlin ( TRT Haber , TRT HD )
21:30 Bastia - Lorient ( Tivibu )
23:00 Malaga - Osasuna ( NTV Spor Smart )



5 Ekim Cumartesi
13:00 Ventforet Kofu   - Yokohama F.Marinos    ( Eurosport 2 )
14:00 İBB - Karşıyaka ( TRT 1 )
14:45 Manchester City - Everton ( LİG TV 3 )
15:00 Altay - Bugsaşspor ( Kanal 35 )
16:00 Kayserispor - Gaziantepspor ( LİG TV )
16:30 B.M'Gladbach - B.Dortmund ( TRT Spor , TRT HD )
17:00 Elche - Espanyol ( NTV Spor Smart )
17:00 Liverpool   - Crystal Palace ( LİG TV 3 )
18:00 Monaco - St.Etienne ( Tivibu )
18.30 Shakhtar Donetsk - Arsenal Kiev ( TV Net )
19:00 Eskişehirspor - Beşiktaş ( LİG TV )
19:00 Gaziantep BB - Bucaspor ( TRT Spor )
19:00 Rayo Vallecano   - Real Sociedad ( NTV Spor Smart )
19:00 T. Konyaspor - K. Erciyesspor ( LİG TV 2 )
19:30 Leverkusen - Bayern Münih ( TRT Haber , TRT HD )
19:30 Sunderland - Manchester United ( LİG TV 3 )
19:00 Levante - Real Madrid ( NTV Spor Smart )
21.45 İnter - Roma ( Tivibu )
23:00 Barcelona    - Valladolid ( NTV Spor Smart )
00:30 Botafago - Gremio ( LİG TV 3 )



6 Ekim Pazar
12:30 CSKA Moskova - Dinamo Moskova ( LİG TV 3 )
13:00 Atletico Madrid   - Celta Vigo ( NTV Spor )
13:30 Ajax    - Utrecht ( FOG TV )
14:00 1461 Trabzon - Samsunspor ( TRT Spor )
14:00 Kasımpaşa - Elazığspor ( LİG TV 2 )
14:00 Boluspor - Ankaraspor ( TRT Spor Web )
14:00 K.Maraşspor - Manisaspor ( TRT Spor Web )
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Orduspor ( TRT Spor Web )
15:00 Montpelliler - Lyon ( Tivibu )
15:00 Ankaragücü - Nazilli Belediye ( Başkent TV )
15:00 Göztepe - Hatayspor ( Kanal 35 )
15:00 Gümüşhanespor - Giresunspor ( Mavi Karadeniz TV )
15:00 Kırklarelispor - Yeni Malatya ( Vuslat TV )
15:30 Norwich City - Chelsea ( LİG TV 3 )
15:30 Vitesse - Feyenoord ( FOG TV )
15:30 Anderlecht - Kortrijk ( TV Net )
16:30 Akhisar Belediye - Galatasaray ( LİG TV )
16:30 Nürnberg   - Hamburg ( TRT HD )
16:30 Çaykur Rizespor - MP Antalyaspor ( LİG TV 2 )
17:30 PSV Eindhoven   - RKC Waalwijk ( FOG TV )
18:00 Sevilla - Almeria ( NTV Spor Smart )
18:00 West Bromwich Albion - Arsenal ( LİG TV 3 )
18:00 Bordeaux - Sochoux ( Tivibu )
18:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt ( TRT Haber , TRT HD )
19:00 Fethiyespor Mersin İdman Yurdu ( TRT Spor )
19:00 Sivasspor   - Gençlerbirliği ( LİG TV 2 )
19:00 Zulta Waregem - Standart Liege ( TV Net )
19:00 Denizlispor - Adanaspor ( TRT Spor Web )
20:00 Fenerbahçe - Trabzonspor ( LİG TV )
20:00 Getafe - Real Betis ( NTV Spor Smart )
21:45 Juventus - Milan ( Tivibu )
22:00 Athletic Bilbao - Valencia ( NTV Spor )
22:00 Atletico Mineiro   - Corinthians ( LİG TV 3 )
22:00 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield ( TV Net )
00:15 River Plate - Boca Juniors ( TV Net )



7 Ekim Pazartesi
20:00 Adana Demirspor - Şanlıurfaspor ( TRT Spor )


Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=100325#ixzz2glC7cmYN

berusa55

13 Ekim Pazar
00.15 Boca Juniors - Rosario Central ( Tvnet )
03.15 Newell's Old Boys - River Plate ( Tvnet )


14 Ekim Pazartesi
15.00 Göztepe - Çankırıspor ( Kanal 35 )


15 Ekim Salı
19.30 Almanya U21 - Faroe Adaları U21 ( Eurosport )
21.00 Türkiye - Hollanda ( Star )
21.00 Romanya - Estonya ( TV 2 )
22.00 İngiltere - Polonya ( Tivibu )


16 Ekim Çarşamba
01.30 Santos - İnternacional ( LİG TV 3 )
03.50 Atletico Paranaense - Atletico Mineiro ( LİG TV 3 )


17 Ekim Perşembe
16.00 Bresilya U17 - Slovakya U17 ( Eurosport )
19.00 Fildişi Sahili U17 - İtalya U17 ( Eurosport )

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=100396#ixzz2hbp3x7Vv

samsunsporlu1994

18 Ekim Cuma
16.00 Hırvatistan U17 - Fas U17 (Eurosport)
19.00 Rusya U17 - Japonya U17 (Eurosport)
19.00 Zenit - Cska Moskova (LİG TV 3)
21.30 Hoffenheim - Leverkusen (TRT Haber)
21.30 Mons - Anderlecht (Tvnet)
21.30 Nice - Marsilya (Tivibu)
21.45 Roma - Napoli (Tivibu)


19 Ekim Cumartesi
13.00 Osaka - Bellmar (Eurosport 2)
14.00 Samsunspor - Balıkesirspor (TRT 1)
14.45 Newcastle - Liverpool (LİG TV 3)
15.00 Altınordu - Güngören (Yeni Asır TV)
16.00 Kanada U17 - Avusturya U17 (Eurosport )
16.00 Sanica Boru Elazığspor - Eskişehirspor (LİG TV )
16.30 Dortmund - Hannover 96 (TRT Spor)
17.00 Arsenal - Norwich City (LİG TV 3)
17.00 Real Madrid - Malaga (NTVSpor Smart)
18.00 Psg - Bastia (Tivibu)
19.00 Irak U17 - İsveç U17 (Eurosport)
19.00 Ankaraspor - Gaziantep BB (TRT Spor)
19.00 Bucaspor - 1461 Trabzon (TRT Spor WebTV)
19.00 Galatasaray - Kardemir Karabükspor (LİG TV)
19.00 Gençlerbirliği - Kasımpaşa (LİG TV 2)
19.00 Valencia - Real Socieadad (NTVSpor Smart)
19.00 Cagliari - Catania (Tivibu)
19.30 Hertha Berlin - M'Gladbach (TRT Haber )
19.30 West Ham - Manchester City ( LİG TV 3 )
19.45 Feyenoord - GA Eagles ( FOG TV )
21.00 Montpellier - Lille ( Tivibu )
21.00 Osasuna - Barcelona ( NTVSpor Smart )
21.45 Twente - Ajax ( FOG TV )
21.45 Milan - Udinese ( Tivibu )
22.00 Fluminense - Ponte Preta ( LİG TV 3 )
23.00 Espanyol - Atletico Madrid ( NTVSpor )


20 Eylül Pazar
13.00 Grenada - Getafe ( NTVSpor Smart )
13:30 Atalanta - Lazio ( Tivibu )
14:00 Orduspor - Fethiyespor ( TRTSpor )
15:00 Sochaux - Monaco ( Tivibu )
15:00 Anadolu Selçuklu - İnegölspor ( Kon TV )
15:00 Dardanelspor - Tarsus İdman Yurdu ( Ton TV )
15:00 Giresunspor - Kırklarelispor ( Mavi Karadeniz TV )
15:00 Çankırıspor - Pendikspor ( Yaren TV )
15:30 Groningen - PSV ( FOG TV )
16:00 Manisaspor - İstanbul BB ( TRTSpor Web TV )
16:00 Gaziantepspor - Torku Konyaspor ( LİG TV 2 )
16:00 Trabzonspor - Sivasspor ( LİG TV )
16:00 Fiorentina - Juventus ( Tivibu )
16:30 Hamburg - Stuttgart ( TRTSpor)
18:00 St.Etienne - Lorient ( Tivibu )
18:00 Aston Villa - Tottenham ( LİG TV 3 )
18:00 Almeria - Rayo Vallecano ( NTVSpor Smart )
18:30 Augsburg - Wolfsburg ( TRT Haber )
19:00 BAE U17 - Brezilya U17 ( Eurosport 2 )
19:00 İtalya U17 - Yeni Zelanda U17 ( Eurosport )
19:00 Adanaspor - Adana Demirspor ( TRTSpor )
19:00 Karşıyaka - Tavşanlı Linyitspor ( TRTSpor Web TV )
19:00 Şanlıurfaspor - Boluspor ( TrtSpor Web TV )
19:00 Kayseri Erciyesspor - Fenerbahçe ( LİG TV )
19:00 Medical Park Antalyaspor - Akhisar Belediye ( LİG TV 2 )
20:00 Real Betis - Elche ( NTV Spor Smart )
21:00 Atletico Mineiro - Flemengo ( LİG TV 3 )
21:45 Torino - İnter ( Tivibu )
22:00 Lyon - Bordeaux ( Tivibu )
22:00 Valladolid - Sevilla ( NTV Spor )


21 Ekim Pazartesi
16:00 Hırvatistan U17 - Panama U17 ( Eurosport2 )
16:00 Tunus U17 - Rusya U17 ( Eurosport )
19:00 Japonya U17 - Venezuella U17 ( Eurosport )
19:00 Özbekistan U17 - Fas U17 ( Eurosport )
20:00 Beşiktaş - Çaykur Rizespor ( LİG TV )
20:00 Bursaspor - Kayserispor ( LİG TV 2 )
21:00 Celta Vigo - Levante ( NTV Spor Smart )
22:00 Crystal Palace - Fulham ( LİG TV 3 )
23:00 Athletic Bilbao - Villarreal (NTV Spor Smart )


Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=100558#ixzz2i4oJLuLo

Sioux

22 Şubat 2014, Cumartesi
13:30 Altınordu - İskenderun Demir Çelikspor (Yeni Asır TV)
13:30 Gaziantepspor - Akhisar Bld. (LigTV)
14:00 Orduspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (TRT 1)
16:30 Hamburger SV - Dortmund (TRT HD)
17:00 Kayseri Erciyesspor - Karabükspor (LigTV2)
17:00 Real Madrid - Elche (NTVSpor Smart HD)
19:00 Galatasaray - Beşiktaş (LigTV)
19:00 Ankaraspor - Boluspor (TRT Avaz)
19:00 Celta Vigo - Getafe (NTVSpor Smart HD)
19:30 Wolfsburg - Leverkusen (TRT Haber)
21:00 Osasuna - Atletico Madrid (NTVSpor)
23:00 Almeria - Malaga (NTVSpor Smart HD)

23 Şubat 2014, Pazar
13:00 Rayo Vallecano - Sevilla (NTVSpor Smart HD)
13:30 Çankırıspor - Aydınspor 1923 (Yaren TV)
13:30 Yeni Malatyaspor - Kırklarelispor (Vuslat TV & Türkiyem TV)
13:30 Giresunspor - Gümüşhanespor (Mavi Karadeniz TV)
13:30 Kasımpaşa - Sivasspor (LigTV)
13:30 Mersin İdmanyurdu - Fethiyespor (TRT Avaz)
13:30 Gençlerbirliği - Torku Konyaspor (LigTV2)
15:30 Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge (TVNet)
16:00 MP Antalyaspor - Eskişehirspor (LigTV)
18:00 Real Betis - Athletic Bilbao (NTVSpor Smart HD)
18:30 Hannover 96 - Bayern München (TRT Haber)
19:00 Karşıyaka - İst.Büyükşehir Bld. (TRT Avaz)
19:00 Trabzonspor - Kayserispor (LigTV)
19:00 Standard Liege - Gent (TVNet)
20:00 Valencia - Granada (NTVSpor)
22:00 Real Sociedad - Barcelona (NTVSpor Smart HD)
23:15 Boca Juniors - Estudiantes (TVNet)

24 Şubat 2014, Pazartesi
20:00 Elazığspor - Fenerbahçe (LigTV)
20:00 SAMSUNSPOR - 1461 ts ( TRT 3 / Spor )
23:00 Espanyol - Villarreal (NTVSpor Smart HD)

Furkan

Maçımızı Erdoğan Arıkan anlatsa. Trtnin en kaliteli spor spikeri bence.

eprianu

Alıntı yapılan: Furkan - 21 Şubat 2014, 17:36:17
Maçımızı Erdoğan Arıkan anlatsa. Trtnin en kaliteli spor spikeri bence.


Ayrıca Samsunspor'a açıktan açıktan sempatisi var  :evet:

Arkeomen

Alıntı yapılan: Furkan - 21 Şubat 2014, 17:36:17
Maçımızı Erdoğan Arıkan anlatsa. Trtnin en kaliteli spor spikeri bence.


Pazartesi maçlarını anlatmıyor hafta içi trtspor da spor artı programı olduğu için

berusa55

15 Mart 2014, Cumartesi

13:30 Altınordu - Eyüp (Yeni Asır TV)
13:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği (LigTV)
14:00 Balıkesirspor - Ankaraspor (TRT 1)
14:45 Hull City - Manchester City (LigTV3)
16:00 Akhisar Bld. - MP Antalyaspor (LigTV)
16:30 Dortmund - Borussia Mgladbach (TRT Spor)
17:00 Everton - Cardiff (LigTV3)
19:00 Samsunspor - Bucaspor (TRT Spor)
19:00 Çaykur Rizespor - Beşiktaş (LigTV)
19:00 Rayo Vallecano - Almeria (NTVSpor Smart HD)
19:30 Bayern München - Leverkusen (TRT Haber)
19:30 Aston Villa - Chelsea (LigTV3)
21:00 Malaga - Real Madrid (NTVSpor Smart HD)
21:00 Palmeiras - Ponte Preta (LigTV3)
21:45 Verona - Inter (Tivibu)
22:30 Seattle Sounders - Toronto FC (Sports TV)
23:00 Atletico Madrid - Espanyol (NTVSpor)
01:30 San Lorenzo - Colon (TVNet)

16 Mart 2014, Pazar

13:00 Torku Konyaspor - Gaziantepspor (LigTV)
13:30 Eskişehirspor - Elazığspor (LigTV2)
13:30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (TRT Spor Web)
13:30 Boluspor - Mersin İdmanyurdu (TRT Spor)
13:30 Yeni Malatyaspor - Gaziosmanpaşa (Vuslat TV)
13:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - FV Kahramanmaraşspor (TRT Spor Web)
13:30 Hatayspor - İnegölspor (HRT Akdeniz)
15:30 Manchester United - Liverpool (LigTV2)
16:00 Sivasspor - Trabzonspor (LigTV)
16:30 Gaziantep BBSK - Adanaspor (TRT Spor Web)
16:30 Tekden Denizlispor - Karşıyaka (TRT Spor Web)
16:30 Hamburger SV - Nürnberg (TRT HD)
18:00 Barcelona - Osasuna (NTVSpor Smart HD)
18:00 Tottenham - Arsenal (LigTV2)
18:30 Eintracht Frankfurt - Freiburg (TRT Haber)
19:00 Adana Demirspor - Orduspor (TRT Spor)
19:00 Fenerbahçe - Kayseri Erciyesspor (LigTV)
19:00 Waasland-Beveren - Standard Liege (TVNet)
20:00 Sevilla - Valladolid (NTVSpor Smart HD)
22:00 Real Sociedad - Valencia (NTVSpor Smart HD)
23:15 Boca Juniors - Argentinos Juniors (TVNet)
23:30 Rio Claro - Santos (LigTV3)
02:30 All Boys - River Plate (TVNet)

17 Mart 2014, Pazartesi

20:00 Fethiyespor - Manisaspor (TRT Spor)
20:00 Kayserispor - Bursaspor (LigTV)
23:00 Villarreal - Athletic Bilbao (NTVSpor)

18 Mart 2014, Salı

19:30 Al Shabab Riyadh - Al Rayyan (Eurosport2)
21:45 Chelsea - Galatasaray (Star TV)
21:45 Real Madrid - Schalke 04 (Smart Spor)

19 Mart 2014, Çarşamba

21:45 Manchester United - Olympiakos Piraeus (Smart Spor)
21:45 Dortmund - Zenit St. Petersburg (Smart Spor 2)

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=103789

berusa55

04 Mayıs 2014, Pazar
00:30 Sao Paulo - Coritiba (LigTV3)
02:00 River Plate - Racing Club (TVNet)
06:00 Atletico Mineiro - Goias (LigTV3)
12:30 Lokomotiv Moscow - Zenit St. Petersburg (LigTV3)
13:00 Almeria - Real Betis (NTVSpor Smart HD)
15:30 Yeni Malatyaspor - Kartalspor (Vuslat TV)
15:30 Çankırıspor - Tarsus İdman Yurdu (Yaren TV)
15:30 Hatayspor - Giresunspor (LigTV)
15:30 Bursaspor - Trabzonspor (LigTV)
15:30 Çaykur Rizespor - Sivasspor (LigTV2)
15:30 Arsenal - West Bromwich Albion (LigTV3)
16:00 Adanaspor - Mersin İdmanyurdu (TRT Spor Web)
16:00 Samsunspor - FV Kahramanmaraşspor (TRT Spor Web)
16:00 Ankaraspor - Karşıyaka (TRT Spor Web)
16:00 Parma - Sampdoria (Tivibu)
16:00 Genoa - Bologna (Tivibu)
17:00 Şanlıurfaspor - Orduspor (TRT HD)
17:00 Balıkesirspor - İst.Büyükşehir Bld. (TRT 1)
18:00 Levante - Atletico Madrid (NTVSpor)
18:00 Chelsea - Norwich City (LigTV3)
19:00 Akhisar Bld. - Fenerbahçe (LigTV)
19:00 Club Brugge - Anderlecht (TVNet)
20:00 Olhanense - Porto (Tivibu)
20:00 Benfica - Vitoria Setubal (Tivibu)
20:00 Sevilla - Villarreal (NTVSpor Smart HD)
21:45 Milan - Inter (Tivibu)
22:00 Marseille - Lyon (Tivibu)
22:00 Real Madrid - Valencia (NTVSpor Smart HD)
22:00 Flamengo - Palmeiras (LigTV3)

05 Mayıs 2014, Pazartesi
20:00 Lazio - Verona (Tivibu)
22:00 Crystal Palace - Liverpool (LigTV3)
22:00 Juventus - Atalanta (Tivibu)
23:00 Real Sociedad - Granada (Ntvspor Smart HD)

06 Mayıs 2014, Salı
20:00 Fiorentina - Sassuolo (Tivibu)
22:00 Napoli - Cagliari (Tivibu)
21:45 Manchester United - Hull City (LigTV3)

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=104691

berusa55

18 Ekim 2014, Cumartesi

13:30 Torku Konyaspor - İstanbul Başakşehir (LigTV)
13:30 CSKA Moscow - Kuban Krasnodar (LigTV2)
14:00 Şanlıurfaspor - Orduspor (TRT 1)
14:30 BB Erzurumspor - Van BBSK (Kardelen TV)
14:45 Manchester City - Tottenham (LigTV3)
16:00 Gaziantepspor - Karabükspor (LigTV2)
16:00 Antalyaspor - Samsunspor (TRT Spor)
16:30 Köln - Dortmund (TRT HD)
16:30 Bayern München - Werder Bremen (Tivibu)
17:00 Levante - Real Madrid (NTVSpor Smart HD)
17:00 Crystal Palace - Chelsea (TV8)
18:00 Lorient - Saint-Etienne (Tivibu)
19:00 Galatasaray - Fenerbahçe (LigTV)
19:00 Roma - Chievo (Tivibu)
19:00 Athletic Bilbao - Celta Vigo (NTVSpor Smart HD)
21:00 Monaco - Evian TG (Tivibu)
21:00 Metz - Rennes (A Spor)
21:00 Barcelona - Eibar (NTVSpor Smart HD)
21:00 Toronto FC - Montreal Impact (Sports TV)
21:45 Sassuolo - Juventus (Tivibu)
23:00 Cordoba - Malaga (NTVSpor Smart HD)

19 Ekim 2014, Pazar

00:30 Sao Paulo - Bahia (LigTV3)
13:00 Atletico Madrid - Espanyol (NTVSpor Smart HD)
13:30 Bursaspor - Eskişehirspor (LigTV)
13:30 Fiorentina - Lazio (Tivibu)
14:00 Kayserispor - Bucaspor (TRT Spor)
14:00 Boluspor - Altınordu (TRT Spor Web)
15:00 Elazığspor - Manisaspor (TRT Spor Web)
15:00 Marseille - Toulouse (Tivibu)
15:30 Queens Park Rangers - Liverpool (TV8)
16:00 Trabzonspor - Mersin İdmanyurdu (LigTV)
16:00 Torino - Udinese (A Spor)
16:00 Verona - Milan (Tivibu)
16:30 Hamburg - Hoffenheim (TRT HD)
17:00 Karşıyaka - Gaziantep BBSK (TRT Spor Web)
18:00 Deportivo La Coruna - Valencia (TRT Spor Web)
18:00 Stoke City - Swansea City (LigTV3)
18:30 Albimo Alanyaspor - Denizlispor (TRT Spor Web)
18:30 Adanaspor - Adana Demirspor (TRT Spor)
18:30 Paderborn - Eintracht Frankfurt (TRT Haber)
19:00 Beşiktaş - Sivasspor (LigTV)
19:00 Akhisar Belediyespor - Kasımpaşa (LigTV2)
19:00 Yeni Malatyaspor - Tarsus İdman Yurdu (Vuslat TV)
19:00 Lokeren - Club Brugge (NTVSpor)
20:00 Elche - Sevilla (NTVSpor Smart HD)
21:00 Internacional - Corinthians (LigTV3)
21:45 Inter - Napoli (Tivibu)
22:00 Lyon - Montpellier (Tivibu)
22:00 Villarreal - Almeria (NTVSpor Smart HD)
22:00 New York Red Bulls - Columbus Crew (Sports TV)

20 Ekim 2014, Pazartesi

03:15 Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders (Sports TV)
19:00 Gençlerbirliği - Kayseri Erciyesspor (LigTV2)
19:30 Giresunspor - Osmanlıspor FK (TRT Spor)
20:00 Çaykur Rizespor - Balıkesirspor (LigTV)
21:45 Genoa - Empoli (Tivibu)
21:45 Real Sociedad - Getafe (NTVSpor Smart HD)
22:00 West Bromwich - Manchester United (LigTV2)

21 Ekim 2014, Salı

19:00 CSKA Moscow - Manchester City (Smart Spor)
21:45 Schalke 04 - Sporting Lisbon (Smart Spor)
21:45 Barcelona - Ajax (Smart Spor 2)
21:45 Roma - Bayern München (NTV)

22 Ekim 2014, Çarşamba

21:45 Galatasaray - Dortmund (Smart Spor)
21:45 Liverpool - Real Madrid (Smart Spor 2)

23 Ekim 2014, Perşembe

20:00 Trabzonspor - Lokeren (Smart Spor)
22:05 Partizan Belgrade - Beşiktaş (Star TV)
22:05 Inter - Saint-Etienne (İdman TV)
22:05 Tottenham - Asteras Tripolis (Smart Spor)

berusa55

25 Ekim 2014, Cumartesi

16:00 Giresunspor - Albimo Alanyaspor (TRT Spor Web)
16:00 Denizlispor - Boluspor (TRT Spor Web)
16:00 Empoli - Cagliari (Tivibu)
16:30 Borussia Dortmund - Hannover 96 (TRT Spor)
16:30 Eintracht Frankfurt - Stuttgart (Tivibu)
17:00 Almeria - Athletic Bilbao (NTVSpor Smart HD)
17:00 Liverpool - Hull City (TV8)
18:00 Paris SG - Bordeaux (Tivibu)
18:30 Manisaspor - Karşıyaka (TRT Spor)
19:00 Balıkesirspor - Bursaspor (LigTV2)
19:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (LigTV)
19:00 Göztepe - Diyarbakır BBSK (Kanal 35)
19:00 Real Madrid - Barcelona (NTVSpor Smart HD)
19:30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (TRT Spor)
19:30 Swansea City - Leicester City (LigTV3)
21:00 Bastia - Monaco (A Spor)
21:00 Valencia - Elche (NTVSpor Smart HD)
21:20 Palmeiras - Corinthians (LigTV3)
21:30 Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy (Sports TV)
21:45 Sampdoria - Roma (Tivibu)
22:15 Arouca - Porto (Tivibu)
23:00 Cordoba - Real Sociedad (NTVSpor Smart HD)

26 Ekim 2014, Pazar

05:00 Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids (Sports TV)
13:00 Malaga - Rayo Vallecano (NTVSpor Smart HD)
13:30 Mersin İdmanyurdu - Eskişehirspor (LigTV)
13:30 Gümüşhanespor - Bugsaşspor (Mavi Karadeniz)
14:00 Osmanlıspor FK - Orduspor (TRT Spor)
15:30 Tottenham - Newcastle United (LigTV3)
15:30 Burnley - Everton (LigTV2)
16:00 Trabzonspor - Gaziantepspor (LigTV)
16:00 Altınordu - Kayserispor (TRT Spor Web)
16:00 Juventus - Palermo (Tivibu)
16:00 Qarabağ Ağdam - Khazar Lankaran (İdman TV)
16:30 Wolfsburg - Mainz 05 (TRT Spor)
18:00 Espanyol - Deportivo La Coruna (NTVSpor Smart HD)
18:00 Manchester United - Chelsea (LigTV3)
18:30 Samsunspor - Elazığspor (TRT Spor)
18:30 Mönchengladbach - Bayern München (TRT Haber)
19:00 İstanbul Başakşehir - Galatasaray (LigTV)
19:00 Lazio - Torino (Tivibu)
19:00 Napoli - Verona (Tivibu)
20:00 Sporting Lisbon - Maritimo (A Spor)
20:00 Sevilla - Villarreal (NTVSpor Smart HD)
21:45 Milan - Fiorentina (Tivibu)
22:00 Lyon - Marseille (Tivibu)
22:00 Getafe - Atletico Madrid (NTVSpor Smart HD)
22:15 Sporting Braga - Benfica (Tivibu)

27 Ekim 2014, Pazartesi

02:30 Sporting Kansas City - New York Red Bulls (Sports TV)
19:30 Dinamo Moscow - Rubin Kazan (LigTV2)
20:00 Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş (LigTV)
22:00 Queens Park Rangers - Aston Villa (LigTV3)

orucreis

El clasico. Gozlerimiz biraz bayram etsin  :)

berusa55

08 Kasım 2014, 04:48:10 #132 Son düzenlenme: 08 Kasım 2014, 04:51:27 berusa55
08 Kasım 2014, Cumartesi

13:00 Konya - TSK (Ampute Futbol Süper Lig) (TRT Spor)
14:00 Altınordu - Antalyaspor (TRT 1)
14:30 Mersin İdmanyurdu - Balıkesirspor (LigTV)
14:45 Liverpool - Chelsea (LigTV3)
16:30 Bayer Leverkusen - Mainz 05 (Tivibu)
16:30 Eintracht Frankfurt - Bayern München (TRT Spor)
17:00 Almeria - Barcelona (NTVSpor Smart HD)
17:00 Manchester United - Crystal Palace (TV8)
18:00 Lens - Bordeaux (Tivibu)
18:00 Zenit St. Petersburg - Terek Grozny (LigTV2)
18:00 Karabükspor - Galatasaray (LigTV)
18:30 Samsunspor - Şanlıurfaspor (TRT Spor)
19:00 Sassuolo - Atalanta (Tivibu)
19:00 Getafe - Elche (NTVSpor Smart HD)
19:30 Werder Bremen - Stuttgart (TRT Haber)
19:30 Queens Park Rangers - Manchester City (LigTV3)
20:30 Fenerbahçe - Çaykur Rizespor (LigTV)
21:00 Toulouse - Metz (A Spor)
21:00 Real Madrid - Rayo Vallecano (NTVSpor Smart HD)
21:00 Malaga - Eibar (NTVSpor Smart HD)
21:45 Sampdoria - Milan (Tivibu)
22:15 Sporting Braga - Gil Vicente (Tivibu)
23:30 Palmeiras - Atletico Mineiro (LigTV3)

09 Kasım 2014, Pazar

12:30 Dinamo Moscow - CSKA Moscow (LigTV3)
13:00 Gümüşhanespor - Düzyurtspor (Mavi Karadeniz)
13:00 BB Erzurumspor - İstanbul Güngörenspor (Kardelen TV)
13:00 Sevilla - Levante (NTVSpor Smart HD)
13:30 Kayseri Erciyesspor - Bursaspor (LigTV)
13:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği (LigTV2)
13:30 Adana Demirspor - Karşıyaka (TRT Spor)
13:30 Yeni Malatyaspor - Fethiyespor (Vuslat TV)
13:30 Göztepe - Pazarspor (Kanal 35)
13:30 Manisaspor - Orduspor (TRT Spor Web)
13:30 Cagliari - Genoa (Tivibu)
15:00 Bucaspor - Elazığspor (TRT Spor Web)
15:00 Osmanlıspor FK - Gaziantep BBSK (TRT Spor Web)
15:30 Gent - Anderlecht (NTVSpor)
15:30 Tottenham - Stoke City (LigTV3)
16:00 Trabzonspor - Torku Konyaspor (LigTV)
16:00 Empoli - Lazio (A Spor)
16:00 Palermo - Udinese (Tivibu)
16:00 Juventus - Parma (Tivibu)
16:30 Wolfsburg - Hamburg (TRT Spor)
18:00 Saint-Etienne - Monaco (Tivibu)
18:00 Nacional - Benfica (Tivibu)
18:00 Espanyol - Villarreal (NTVSpor Smart HD)
18:00 Swansea City - Arsenal (LigTV3)
18:30 Giresunspor - Kayserispor (TRT Spor Web)
18:30 Denizlispor - Adanaspor (TRT Spor)
18:30 Borussia Dortmund - Mönchengladbach (TRT Haber)
19:00 İstanbul Başakşehir - Beşiktaş (LigTV)
19:00 Fiorentina - Napoli (Tivibu)
20:00 Sporting Lisbon - Pacos Ferreira (A Spor)
20:00 Valencia - Athletic Bilbao (NTVSpor Smart HD)
21:00 Gremio - Internacional (LigTV3)
21:30 DC United - New York Red Bulls (Sports TV)
21:45 Roma - Torino (Tivibu)
21:45 Inter - Verona (Tivibu)
22:00 Paris SG - Marseille (Tivibu)
22:00 Real Sociedad - Atletico Madrid (NTVSpor Smart HD)
23:30 Corinthians - Santos (LigTV3)
00:00 New England Revolution - Columbus Crew (Sports TV)
02:30 Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake (Sports TV)

agusla

herkese selamlar,

evde televizyon olmadığı için pek maç izleme olayına sahip değildim. bilenler varsa bu internet siteleri üzerinden maç izleyebiliyor muyuz?
ben kalitetv.net diye bir site üzerinden izliyorum normal kanalları. acaba maçları da izleyebilir miyim?