Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

YaSeF55

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece..
Turlar Atacağız Çiftik Caddesinde..
Bir Elde Çayımız Bir Elde Ayranımız..
Kıyak Olacak O Gece Kafamız
..Şampiyon Olunca Kırk Gün Kırk Gece..
İnleyecek Samsun Şampiyon Diye..

İnşallah

Kaya

Maç öncesi nedense tüm gücümüzle bağırma isteği oluştu tüm tribünümüzde.Anlam veremiyorum bağır bağır bağır bir yere kadar maç başlayınca kimsede ses soluk kalmıyor.Zaten bağırma potansiyeli az olan tayfayı yorunca maç boyu yorgunluktan seyir hali mevcut oluyor. :o

Maça gelince haftalardır tarafımızca oynaması beklenen Dilaver Agbetu'nun cezalı olması sebebiyle ilk kez 11 çıkma fırsatı buldu.O ilk devre iyi oynayıp kazandığımız 5 li orta saha sistemi bugünde aynı şekilde sahadaydı.Yalnız değişen şey  Agbetunun daha çok içeri giren oyuncu özelliği  Dilaver ise daha iyi top ile oynayan oyun kurma çabasında ve ara pası özelliklerini sahaya yansıtan tipte bir oyuncu.Zenke ileride çok yalnız kalmasına rağmen hem pozisyon buldu hemde gollük paslar attı.

Gelelim başbelamız Hüseyin Kalpar'a neyse bir şey demiyorum bunalttı artık.... :o >:(

cembaba

hee öyle mi oldu? Bilmediğimden kusura bakmayın.

Alıntıhttp://www.facebook.com/mehmetcemakalin#!/video/video.php?v=1914987082801&oid=9218885567&comments

bu video da gayet maraton'la karşılıklı yapılmaya çalışılmış.

samsunspor.co.nr

ugrass

edmontdante

Alıntı yapılan: CemBaba - 21 Mart 2011, 01:25:07
hee öyle mi oldu? Bilmediğimden kusura bakmayın.

bu video da gayet maraton'la karşılıklı yapılmaya çalışılmış.

Maç öncesiydi Cem

berkay55

laf söylemek bana düşmez ama maç başlamadan kendini yoruyor taraftarımız maçta sessizlik hüküm sürüyor adana deplasmanı öncesinde de aynı şeyler yaşandı erkenden şampiyon şimşekler yapıyoruz ve kendimizi yoruyoruz sonrada ses kesiliyor 90 100 kişi olan giresunluların sesi geliyordu televizyondan

spooks

King Of The North

Çok şükür açtığım 3 başlıkta da muvakkak olduk, güzel bir uyku çekelim galibitten ve liderlikten sonra...

Ollivanders

Aralarında olay olmadıgına sevindim. Bozmayalım bu havayı  :-X :-X :-X

edmontdante

Alıntı yapılan: berkay55 - 21 Mart 2011, 01:48:16
laf söylemek bana düşmez ama maç başlamadan kendini yoruyor taraftarımız maçta sessizlik hüküm sürüyor adana deplasmanı öncesinde de aynı şeyler yaşandı erkenden şampiyon şimşekler yapıyoruz ve kendimizi yoruyoruz sonrada ses kesiliyor 90 100 kişi olan giresunluların sesi geliyordu televizyondan

bence maç öncesi bir şeyler yapmakta güzel.ısınmaya çıkan rakip üzerinde etkisi oluyor dur ayrıca bizi de havaya sokuyor.ama bu akşam stresten sanırım biraz kötüydük.bir de şirinler maratona dönmeyince  daha da koptu maraton

Ollivanders

Deplasman tribununun resmini çeken var mı ?  :)

mehmet yılmaz

Şöyle bir foto var; az da olsa fikir verir.

ahmetsefa55

berusa55

Samsun'umuzda da çok Giresunlu var malum onlardan da gelenler olmuştur maça; o tribünün hepsinin Giresun'dan geldiğini sanmıyorum.