Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

berusa55

21 Mart 2011, 02:21:13 #570 Son düzenlenme: 21 Mart 2011, 02:25:09 berusa55
Alıntı"Hedefe bir adım daha yaklaştık"
21 Mart 2011 / 00:14

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, hedefe bir adım daha yaklaştıklarını söyledi.

Samsunspor, Giresunspor'u tek golle mağlup ederek altında değerinde 3 puan aldı ve Bank Asya 1. Lig'de liderlik koltuğuna oturdu.

Zorlu geçen karşılaşma sonrası Samsunsporlu futbolcular ve maçı izlemeye gelen yaklaşık 18 bin taraftar büyük sevinç yaşadı. Futbolcular, taraftarları selamlayarak mutluluklarını paylaştı.

Karşılaşma sonrası Kenan ve Billy Mehmet ile basın mensuplarının karşısına çıkan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, hedefe bir adım daha yaklaştıklarını söyledi. Maçın zor geçeceğini bildiklerini ve ona göre hazırlandıklarını anlatan Kalpar, "İlk yarı iyi oynadık ve golü bulduk. İkinci yarıda Giresunspor'un kaybedecek bir şeyi yoktu. Ona göre oynadılar. Biz, skoru koruya çalıştık. Çok zorlandık. Giresunspor iyi mücadele etti. Biz de çok iyi direndik. Hedefe bir adım daha yaklaştık" dedi.

Dilaver'in çok güzel bir gol attığını vurgulayan Kalpar, futbolcuları tebrik etti. Taraftarlara teşekkür eden Kalpar, böyle taraftarın ligde olmadığının altını çizdi.

Tecrübeli savunma oyuncusu Kenan Yelek, maçın zor geçeceğini, rakibin kapanacağını bildiklerini, ona göre hazırlandıklarını ve iyi mücadele ettiklerini belirtti. Kenan, "Güzel bir galibiyet oldu. Bu galibiyeti, bize desteğini esirgemeyen Galip Öztürk'e hediye ediyoruz" diye konuştu.

Billy Mehmet ise denk bir mücadele olduğunu, güzel bir frikik golü ile galip geldikleri için mutlu olduklarını ifade etti.

GİRESUNSPOR ÜZGÜN
Giresunspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, sahada istedikleri her şeyi yaptıklarını, ancak son vuruşları yapamadıklarını kaydetti. Talihsiz bir gol yediklerini dile getiren Kaya, "Gol atalım derken gol yedik. Özellikle ikinci yarıda iyi oynadık. Bu futbolu önümüzdeki maçta da sahaya yansıtırsak istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum" dedi.

Giresunsporlu Adem, ölü topla gol yediklerini, ikinci yarıda iyi oynadıklarını ve Samsun'dan puansız dönmenin kendilerini üzdüğünü vurgulayarak, "Giresunspor ligde kalacak" ifadesini kullandı.

Kaleci Mehmet ise, "İkinci yarı iyi mücadele ettik. Kafa kafaya bir oyun oldu. Artık önümüzdeki maça bakmalıyız. Elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyacağız ve bu takımın ligde kalmasını sağlayacağız" şeklinde konuştu.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=29296

Galip Öztürk'ten  prim sağlam geldi anlaşılan. :D

kuzey55

kötü olduğumuz görüşüne asla katılmıyorum.stat full biz konuşsak bile tribün yapıyorum diyen birçok taraftardan daha fazla ses çıkardığımız kesin.kaldı ki sadece amele gibi bağırmak da çok önemli değil.gerekli anlarda bağırmak rakibi ve hakemi etki altında bırakmak daha önemli.hakemin kararlarında çıkan sesi tekrar dinleyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız.maç öncesi şovlarda rakibin gözünü korkutuyoruz resmen.maç içerisinde gerekli bölümlerinde gerekli desteği de verdiğimize inanıyorum.kaldı ki bu tv den statta edilen küfürleri futbolcu seslerini duyduğumuz günleri hatırlayalım.çok aşama kaydettik ve takdir edilen durumdayız.bu maç biraz düşük olsa da tempomuz gayet iyiydik.bu daha da gelişecek ilerleyen zamanlarda...

sonuç itibariyle bir arada olmamızı ve bu güzellikleri ortaya çıkarmamızı sağlana bu siteye ve dolayısıyla rahmetli TEOMAN ABİYE bir kez daha teşekkür ediyorum.bu güzellikle görmesini çok isterdim.onun da hakkıydı hemde herkesten çok sonuna kadar...Ve bizlere öne ayak olan başta Engin abi,Erdem abi,Mehmet abi vee Koçyiğit ailesi...teşekkürler...

berusa55

AlıntıSelamlar..

Öncelikle Samsun'u aldığı galibiyetten ötürü tebrik ederim.Ben pek kendi takımımın sayfasının dışına yorum yapmam.Ama bugün özellikle bu sayfaya girip yorum yazmak istedim..

2 senedir Samsun tribünlerinin yükselişte olduğunu başta tribün dergi olmak üzere internet sitelerinden takip ediyorum.Bugün maçlarını canlı izledim..Keyif alacağımı İstiklal marşımız sırasında anlamıştım..Atkılar,doluluk,with you Japan..hepsi güzeldi..

Ben bu hava ile Samsun'un bu sene yükseleceğini düşünüyorum..şehir inanmış..hakediyorsunuz..yolunuz açık olsun..

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=75548&st=0&sk=t&sd=a&start=210

>l< >l<

davidsavage

Yeni lider Samsunspor!

20 Mart 2011 21:21 | NTVSpor.net

Bank Asya 1.Lig 26. hafta mücadelesinde Samsunspor, sahasında Giresunspor'u 1-0 yenerek ligin yeni lideri oldu.

FaTiH_HaN

Çok stresli maçtı 2. yarı hiç bitmeyecek zannettim. 2. yarı çok kötü oynadık bunun en büyük sebebi kalparın yanlış müdahaleleri orta sahadan adam çıkarıp forvete adam alması ardından yine orta sahadan adam çıkarıp kenanı alması çok saçma değişikliklerdi gerçi yedek kulubesinde oyunu rahatlatacak bir adam yoktu ama değişikliklerini tarzı yanlıştı 1-0 öndeyken neden orta saha çıkarılıp forvet alınsın? Taraftar müthişti ama önceki maçlardaki organize tezahürat olmadı. ama 61. dk süperdi çok organizeydi  :D

özkan

Yendik mi,yendik..

Okuduğum kadarıyla sayfaları ;

1-Şirinlerle maraton arasındaki uyuşmazlığın sebebi aşikar..Sbç ile şirinlerin arasındaki artık adını ne derseniz diyin o şeyin kurbanı maraton oldu.Şirinlerin her çağrısına geri cevap verildi maraton tarafından.Maraton sırt döndü gibi bişey olmadı.İşin açık yanı da şu,maratondaki davulun bir an önce kalkması,şirinler maraton karşılıklı yapılması herkezin isteği.45 yaşındaki adam bile bunu aynen böyle söyluyor..

2-Giresun'a neden kümeye demişiz;geçen sene siz samsunspor'lu değildiniz herhalde bunu yazanlar ? Onlar playoff'a  oynarken ,biz kümeye oynuyorduk.Adamlar bize söverken,kümeye derken nerdeydiniz ey bunu yazanlar ? .Acımıcaksın kimseye ki acınacak hale gelme..

3-Şundan adım gibi eminim,Herşeyin üzerine yemin de ederim,Bu site taraftarı olmasın o maraton hiç bir zaman bu hale GE-LE-MEZ !!!

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Mart 2011, 02:18:58
Samsun'umuzda da çok Giresunlu var malum onlardan da gelenler olmuştur maça; o tribünün hepsinin Giresun'dan geldiğini sanmıyorum.

aynı şey trabzon ve istanbul takımları içinde geçerli hiç zannetmiyorum bizim gibi değişik şehirlerden kalkıpta maça gelsinler . bizde sadece İstanbul'da bu durum sözkonusu olabilir birde Bursa'da sanırım onun dışında doldurduğumuz her tribüne harbi deplasman yaparız kofti değil ...

Forvetim

oyunun gergin geçeceği herkesçe biliniyordu serbest vuruştan atamasak son dk.kadar gol arıyor olabilirdik attık üstüne yattık. tribünlerde önceki haftalara göre biraz düşüş göze çarptı onuda maçın stresine ve 2.golun gelmeyişine bağlayabiliriz artı tam dolu olunca bir organize eksiliğide yaşandı kopukluk olarak, bir kavgadan bahsedenler var ama olmadı öyle birşey konfeti dağıtılırken bir kargaşa oldu onu kavga sandılar herhalde, şirinlerlede bir sorun göremedim her çağrıya karşılık verildi çağrıda yapıldı ama herkeste bir eksiklik bir stres vardı işte. inşallah sonraki maçlarda daha iyi oluruz. tribünlerimize nazar değmesin çok iyiyiz. artık nerede ne yapılacağını herkes kavramış durumda. giresun düşmez diye düşünüyorum aslında iyi oynuyorlar bu hafta akhisarı yenip kendilerini kurtarsınlar. biz de her maçı tavşanlı maçı gibi ciddi ciddi oynarsak mutlu sona ulaşacağız Allah'ın izniyle.

FaTiH_HaN

Tüm Türkiye Samsunspor taraftarını konuşuyor ama bizim konuştuğumuz şeylere bakıyorum hay anasını satim yine mi şirinler-sbç gerginliği  >:( o kadar emek edilmiş organize olunmuş herkes fenerini alıp gelmiş bir karşılıklı şimşekler yapılmadı taraftar gurupları yüzünden yazık günah kaç tane insanın emeği var  :(

King Of The North

samet_55

zorda olsa bize 3 puan lazımdı onuda aldık..o bize yeter.. maraton -şirinler hepsi güzeldi.tribünlerin.valla kar gibi benim oldugum yer.

Forvetim

şimşekler yapıldı aslında ama şampiyon diye yapılır oldu haliyle son haftalarda, kimi şimşekler diyor kimi şampiyon, karışıyor ve anlaşılmıyor. alıştığımız ve yaptığımız birkaç tezahürat ta maç kopmadığı için es geçildi (tribünler sırayla, kırmızı beyaz şampiyon samsun) yoksa ben tribünler arasında bir sorun olduğunu sanmıyorum, olmasın da. artık şampiyonluk moduna geçtik.  :)

edmontdante

Forvetim,şimşekler maç başlamadan yapıldı.maç içinde olmadı.

mehmet yılmaz

21 Mart 2011, 12:14:21 #583 Son düzenlenme: 21 Mart 2011, 12:49:50 samsuni
Alıntı yapılan: özkan17 - 21 Mart 2011, 10:12:45

2-Giresun'a neden kümeye demişiz;geçen sene siz samsunspor'lu değildiniz herhalde bunu yazanlar ? Onlar playoff'a  oynarken ,biz kümeye oynuyorduk.Adamlar bize söverken,kümeye derken nerdeydiniz ey bunu yazanlar ? .Acımıcaksın kimseye ki acınacak hale gelme..

Evet Özkan, ben Samsunspor taraftarı değildim, nasıl da anladın hemen?
Bir fikir yazarken iddialı sözler sarf etmeyin! Sen bağırılmasını savunursun ben ise "zaten yenmişiz, adamların gönlünü alıp yollasak ne kaybederiz?" diye sormuşum. Ya da şöyle diyelim, Giresun'a sövülünce iki puan daha mı verdiler bize? Yapma Allah aşkına!

Ayrıca grup ismi yazmayalım burada; maç öncesi ve sırasında hiç bir sorun yaşanmamış gruplarımız arasında. Bizzat görüştük, olmamış bir şeyi burada yazmanın anlamı yok!

kuzey55

şu maçın tekrarını izliyorum da neresi kötüydü tribünün...