Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

Sioux

lamı cimi yok birader, şampiyon olacaksan hakemi de yeneceksin. ksk gibi beş para etmez bir takıma yenilmenin mazereti olamaz.

brigand

ben bu takımın idmanlarda ne yaptıgını cok merak ediyorum ya. hiç sanmıyorumki ne ofansif anlamda nede defansif anlamda organize pozisyonlar çalışılmış olsun. böyle düşünmemin en önemli sebebi, takım oyunun sadece belirli bir bölümünde etkili olabiliyor. oda 1-2 pozisyon peşpeşe yakaladıgımızda oyuncuların artan istekleriyle. rakip o baskıyı atlattıktan sonra maç sonuna kadar aynı düzen devam. belki tüm maçta etkili olamassın ama ilk yarı 20 - 25 dakka ikinci yarı 15 - 20 dakka tempo yapman gerekiyor. ( Şayet bu ligden çıkmak istiyorsan) ben hala hocanın takıma birşey katmadıgı kanısındayım. her pozisyonda şuursuz atak yapıyorz, her pozisyonda şuursuz defans yapıyoruz. çalışılmış bir kurgumuz olmadıgını savunuyorum. kişisel yeteneklerle geldik gidiyoruz. kadro olarak denizliden sonra en iyi takıma sahibiz bence. bu kadronun hakkını veremiyor kalpar. >:(
ne olursa olsun bu kadar saçma sapan top oynayan, kötü karşıyakayı yenecektik. he yenemedik 2-2 yaptıgımızda, hocanın oyunu rolanteye alıp. kalabalık ortasahayla karsıyakanın gelmesini beklemesi gerekiyordu. ozaman 1 puan garanti, 3 puan da daha olası olurdu.

kumköylü ahmet

huseyin kalpar neye oynadigini bilmiyor ki harekete gecsin >:(

King1965

basarılı takımız bız 3 puan ıcın sevmedık senı samsunum hadı bastır alalım kupaları

samsunmania

İlk yarı sahada olmayan bir Samsunspor. KSK uyduruk bir penaltı ile öne geçti. Tiago içeri girerken ayağı kaydı, sendeleyerek giderken bizim oyuncu müdahele etti. Tam bir Deniz Çoban klasiği. Öncesinde bizim buz gibi penaltıyı es geçen bir hakemin bunu hiç vermemesi lazımdı. Daha sonra Savaş'ın çok itiraz ettiği bir pozisyonda KSK'nın son adamı elle topu düzelterek Savaş'ın önünden aldı. Rezalet oyunumuza rağmen şu pozisyonlada hakem adaletli olsaydı, bizden çok daha kötü oynayan KSK karşısında hem önde hem bir kişi fazla olurduk. İkinci yarı ölüleri diriltmesiyle meşhur olan takımımız KSK'nın yetenek düşmanı forvetinden de gol yemeyi başardı ama bu resmen dirilişimiz oldu. Öyle bir 50.-70.dk arası oynadık ki 4-2 öne geçmemek işten değildi ama yine kurşunu kendimize sıktık ve ahmakça bir golle 3 puanı teslim ettik. Çok yazık oldu, çok üzüldüm. Tribündeki herkes kahroldu. KSK çok kötü oynadı ama 3 puanı aldı.

Ahmeti

kaşıyaka maçını takip ederken başıma gelenler.
Krşyka-1/samsun-0 = inceden başıma bir ağrı girdi.
Krşyka-2/samsun-0= başıma inanılmaz bir ağrı girdi.
Krşyka-2/samsun-1=başımın ağrısı biraz azaldı.
Krşyka-2/samsun-2=ağrı falan kalmadı.
kendi kendime konuşuyorum haydi oğlum alacağız bu maçı dağıldı krşyka derken cepin internetinden takip ediyordum ki şarz bitti sonrasını sizinde bildiğiniz gibi isyan.

YaşarDoğu

16 SS 1965

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 07 Kasım 2010, 23:24:24

http://futboliknet.blogspot.com/2010/11/karsyaka-3-2-samsunspor.html

Ben böyle rezillik görmedim resmen koyun yerine soktular bizi bi köşeye şıkıştırdılar boş koltukta kalmadı merdiven boşluğunda izledik maçı 20-30 kişi vardı sırf merdiven boşluğunda

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 08 Kasım 2010, 00:38:54
Ben böyle rezillik görmedim resmen koyun yerine soktular bizi bi köşeye şıkıştırdılar boş koltukta kalmadı merdiven boşluğunda izledik maçı 20-30 kişi vardı sırf merdiven boşluğunda
senı anlıyabılıyorum altay macında bende vardım ızmır polısı kadar mal bı polıs daha gormedım bunlar nasıl ksk-goztepe-altay derbılerını ıdare edıyolar hayret

mehmet yılmaz

Şu an TRT1'de golleri gösterdi. Murat şahane gol atmış, Cenk'in penaltı vuruşu çok klas. Tiago'nun penaltısını Ahmet neredeyse çıkartacakmış. Yediğimiz iki gol de çok bomba, kafa topları. KSK'nin brezilyalısı çok antipatik bir gol sevinci sergilemiş. Daha da sinir oldum şimdi...  :( :( :(

celebi

celebi

FaTiH_HaN

08 Kasım 2010, 10:21:06 #269 Son düzenlenme: 08 Kasım 2010, 10:23:16 fatih_han55
     Bu kadar salak organizasyon görmedim stadda polislerin ve görevlilerin ne yaptığını anlayabilen varmı? Girerken bozuk paraları topladılar içerde su aldık para üstünü madeni para ile verdiler. stad içinde  tuvalet paralı, polisler tribünler boş olduğu halde tüm taraftarları g. t. içi kadar köşeye sıkıştırdılar. En sakin etliye sütlüye karışmaz adamlar bile çileden çıktı.

O kadar olumsuzluğa, yenilmemize, hakemin maçı katletmesine rağmen takımın 2. yarı oynadığı oyunu çok çok beğendim. hele bir 25 dk vardıki nefesimiz kesildi izlerken artık pozisyonları takip edemez olduk. Cenke ayrı bir parantez açmak lazım sadece attığı penaltıyı söylemiyorum  tüm pozisyonlarımızda atağı yönlendirdi. vücut çalımları, verkaçlar, tek toplar, çapraz koşular falan harika oynadı çok istekliydi. Ama cenk ayarında onun dilinden incelerinden anlayan oyuncu olmadığı için çok atağımız ziyan oldu Cenkte her atakta takım arkadaşlarına sitem etti ne yapıyorsunuz diye.  Zenkenin kırmızı görmesine sevindim. Keşke 90. dk da birde ahbetu görseydi. bu kadar beceriksizlik olamaz. Anıl ve Cenk artık takımda ilk 11 başlamalı haftaya zenke yok bakalım nasıl bir kadro ile  maça çıkacaz..