Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

Tufan

Mersin maçındada gördük aynı futbolu 20dk falan sürekli ayağa pas yapan organize şuurlu göze hoş gelen takım diğer 70dk sıradan bir mücadele tahminim bugünde öyle oldu.
şu 20dklık iyi futbolu 1 devreye yayabilsek alıp götürürüz.
takımda şans olucak birazda :(

Ollivanders

Mert kardesim o 20 dakikalık iyi futboldaki ilk 11 i sayar mısın ?

merkez

Maç esnasında attım kendimi dışarı.Malum hasta ruhlu bir yapı olunca bünyede zaman geçirmek için arabaya atlayıp delice dolaşmak lazım.Asrın icadı internete telefondan ulaşabilmenin dayanılmaz hafifliğine rağmen elim bir türlü gitmedi telefona belki de içime doğmuştu ilk golü yediğimiz.1-0 sokuru görünce zaten gardım düştü,zira ben rahat kazanacağız diye düşünmüş kendime o şekilde motive etmişltim ne yazık ki.O arada yaptığımız telefon görüşmelerine samsunspoprlu dostlarımın hepsinin fikri tekti...Bu maç bizim için kırıılma başka bir deyişle final maçıydı ve biz her zamanki gibi bu maçı kaybedecektik.İçim böyle dese de rahatsız ryhum oğlum bi kere daha bak ulen şu skora dedi ve malesef baktım ...1-1 veya 1-2 beklerken 2-o ı görünce dünyam başıma yıkıldı.Uzaklardan gelen sıcak bir dostuın sesi 2-2 olduğunu söyleyip beni tekrar umutlkandırsa da netice belli...

Bu takımda kim ne derse desin Zenke-Agbetu-Aziz şu an için kızağa çekilmeli.Anıl ve Cenk forma şansı bulmalıdır.Zenkesiz bir Samsunspor nasıl olacak bu hafta göreceğiz.Belki de bu kırmızıda bir hayır vardır...

ahmetsefa55

07 Kasım 2010, 20:55:31 #243 Son düzenlenme: 07 Kasım 2010, 20:57:16 ahmetsefa55
1 Denizlispor 9 6 3 0 19 8 21  
2 G.Antep Bld.Spor 11 5 4 2 20 10 19  
3 Orduspor 10 5 4 1 17 8 19  
4 Çaykur Rizespor 11 5 4 2 15 8 19  
5 Erciyesspor 9 4 5 0 13 8 17  
6 Samsunspor 10 4 4 2 12 8 16   
7 Boluspor 10 4 3 3 17 11 15  
8 TKİ Tavşanlı Linyitspor 9 3 3 3 5 8 12    

Ollivanders

celebi

mehmet yılmaz

Hakemin ne mal olduğunu bütün Türkiye biliyor zaten. Yediğimiz iki golü seyrettim, böyle üfürükten gol yerden, ne maç kazanabilirsin ne de şampiyon olabilrsin. Yine gitti moral :(

celebi

mehmet yılmaz

Birkaç sayfa önce bir facebook linki vermişler, oradan baktım...

Kaya

http://www.facebook.com/karsiyakafc

burda sayfanın aşağı kısımlarına yüklemişler sanırım gizli çekim gibi bir şey..

davidsavage

maçı naklen vermişler uydu üzerinden özel kanalda bi bayan yayın yapmış ama nasıl yapıyor bilmiyorum.

Forvetim

Alıntı yapılan: davidsavage - 07 Kasım 2010, 22:08:25
maçı naklen vermişler uydu üzerinden özel kanalda bi bayan yayın yapmış ama nasıl yapıyor bilmiyorum.
yaparlar usta, bir tek bizde basın yayın organları şehrinin takımına bu kadar duyarsız olabiliyor. tv52 maç varken spiker 90 dk. canlı anlatım yapıyor. yeniasır tv ege takımlarını dönüşümlü bağlanıp bilgilendiriyor, kaçkar tv, çay tv keza öyle, bizim! aks tv ise Samsunspordan bihaber tv.de skor bile yazmıyorlar. maç olduğu saatlerde özellikle açıp bakıyorum paso şifalı bitkiler tanıtımı var. benim için bu tv.kesinlikle Samsun tv.si değil olamazda. önce Samsunsporlu olmalılar ki Samsun tv. olabilsinler. yalnızız yalnız.

Ekrem

berusa55

AKS Tv Samsunun kanalı değildir. Ünyenin kanalı olan bu sözde tv kanalı sadece Samsun'umuzun nimetlerinden yararlanmaktadır...

Forvetim abimizin dediği gibi yalnızız!

red_white

arkadaşlar inanamıyorum ya bu 2 golü amatör bir takım yemezdi  :( nazar değdi ahmete vallahi  :(  hayretler içerisindeyim hala