Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

Serkan

mehmet yılmaz

Rüyamda yine bu maçı gördüm. 0-2'den 2-2 oluyor ve yine bir gol yiyip kaybediyoruz. O kadar etkisinde kaldım demek ki! Sabah moral bozukluğu ile kalktım. Çok yazık, şöyle bulmuşken yeneceksin böyle takımları!!! :(

kaptan 55

çok büyük ümitlerle başlamıştık sezona zenke,agbetu,hakan bayraktar gibi isimlerin yanında cenk gibi bir isimde kadroya dahil edilince hüsranla yaşadığımız koskoca 5 yılı hepimiz bir anda unutuvermiştik.
ilk haftalar yine hüsrandı bizler için sonra bir hafta iyi bir hafta kötüyü oynadık,aslında ne oynadığımızı ben hiç kestiremesemde kimin kime vurduğu belli olmayan bu ligde bizimde birilerine vuracağımız aşikardı.elimizdeki mevcut kadro bence bu ligde denizlinin kadrosundan sonra en iyi kadro ama şu bir gerçek ki oyuncularımızın hocayı sevmediği,istemediğide su götürmez bir gerçek araya sıkıştırılan galibiyetler bunu geri plana atsada bu işin bu hocayla olmayacağı kaç kez kendini gösterdi.bizler ilk ikiden direk çıkmanın planlarını yaparken ilk altıya girmemeyi başarısızlık arz eden bir hoca için laf ebeliği yapmanında pek bir anlamı yok.bu hocayla devam edildikçe yıllardır çok iyi komşu olduğumuz hüsran bizi bu senede bırakmayacaktır.sizin anlayacağınız ya kalpar'a veda ya da devam hüsran'a..

çýlgýnlar1984

İzmirde Samsunsporumuzun Yanında Olan Tüm Gruplarımızın Yüregine Saglık Biz Samsunsporluyuz,,,

hakan55

Yaklaşık 4 saat oldu samsuna geleli.4-5 arkadaş çıktık samsundan özel arabayla izmire.Direk karşıyakaya geçtik.Ben hayatımda böyle sıcaklık böyle misafirperverlik görmedim resmen baş tacı yaptılar bizi.Snra çarşı turu yaptık hep beraber.Sonra alsancak stadyumuna hareket ettik.Deplasman tribününe kadar soktular bizi mükemmel insanlardı doğrusu.
Gelelim maça ilk yarı hep şunu dedim bizim takımdan hiç birşey olmaz karşıyakadan hiç olmaz.İinılmaz kötü futbol 2 tane top yok orta yok öyle geçti ilk yarı.İkinci yarının hemen başında bir gol daha yedi daha da moreller bozuldu.Sonrasında herkezin istediği nasıl oldugunu anlamadığı samsunspor oynamaya başladı.Hemen 2 gol bulduk 3.çok kaçırdık.Cenki çok begendim.Zenke nasıl kırmızı yedi göremedım..Ahmet şahin çok kritik kurtarışlar yaptı ama 3 golüde yemiyebilirdi..
İzmir polisi çok tuhaf karşıyaklı taraftarlar bizi götürürken polisler bizi arıcaklarken onlar bizim misafirimiz çek elini üstünden demesi emniyet amirine onunda elini çekmesi çok garipti samsunda yapsan ne olurdu kim bilir..

Alıntı yapılan: hakan55 - 05 Kasım 2010, 12:10:43
Açıkcası ben hakemden korkuyorum.Hiç iyi şeyler duymuyorum okumuyorum bu hakem hakkında.Umarım bizim maçı iyi yönetir de böyle iyi giderken hakemden çelme yememiş olurz..

Öncelikle dediğim çıktı resmen maçı katletti.Karşıyakanın penaltısından önce bizim buz gibi penaltıyı vermedi kafkafın penaltıyla alakası yok.Oyundan düşen karşıyakayı çaldğı düdüklerle hakem diri tutmaya çalıştı ve zaman zaman başardı..

alfredo55

arkadaşlar hiç üzülmeyin yenildik diye ben maçtaydım karşıyaka top felan oynamadı evet bizde ilk yarı kötüydük ama adamların pozisyonu olmadan maçı kazandılar ben tribündeydim bana göre o penaltı öncesi kesin ofsayt vardı belki yanılıyor olabilirimde fakat bana katılan çok taraftar vardı..1 penaltı 2 duran toptan kafa golü böyle yenildik..İkinci yarı Samsunsporumuzun oynadığı futbolu görseniz gurur duyardınız bütün topçular canını dişine takıp oynadı tabiki Cenk'i unutmamak lazım oyuna girer girmez maçın kaderini değiştirdi öyle pozisyonlar kaçtı ki çıldırmamak elde değildi olsun arkadaşlar böyle oynasınlar yenilsinler inanın bana gerçekten gurur duydum takımımdan sizde duyun...maç 2-2 olduktan sonra o efsane karşıyaka taraftarı sustu bizi dinledi bizde elimizden geleni yaptık ama şansızlık işte herkes inansın bu takımın Süper Lige çıkacağına desteğinizi hiç esirgemeyin..

jean

Yensek harika olcakti en azindan 2-2 yi korumaliydik iki gol atip beraberligi sagliyorsak takim bos degil demektir hala ilk 6 dayiz cok sukur ilk yari sonuna kadar inmemeliyiz cenk e gun dogdu direk oynicak artik gol zamani

gurkan

trıbunde karsıyaka taraftarının susup o stadın samsun dye ınledıgını gordum  ya 2 0 dan 2 2 ye  geldı takım 2 yarı  10 numara  oynadı  ben  kendı  adıma kızmadım ama  boyle takımları  bulunca en azından beraberlık  alsak ıyıydı ayrıca bızı adam gıbı  karsıladılar guzel ve sıcak bı muamele gorduk fakat maç sonuna dogru ne guzelde oluyor vb samsunada boyle... gıbı tezahuratlar hıc  yakısmadı  bıde ızmır cok guzelmıs yaaaaa... ;D

senol

nerede oynadığını ,ne yapacağını ,ne zaman hızlanıp yavaşlayacağını bilmeyen , ne tekniği var ne de taktiği ,bırakın bu takımda amatörde zor aynayacak oyuncu Abdullaziz bu takımda her hafta banko on birde oynuyor.hoca bunun yerine oynayacak başka oyuncun yok mu?birde transferi yılan hikayesine dönen,stoper oynayan fransadan zorla aldığımız bir zenci vardı,hoca bir günde onu oynatta nasıl bir oyuncu olduğunuz görelim.aldığımıza değermiymiş karar verriiriz oldumu.sezeride karşıyakalı olduğu içinmi bu maçta hatırladın?sen buınlara yanıt veremezsinde neyse yazdık işte...

GökhanÇağlar

bence maçın tek iyi yanı CENK in gol atması oldu.kalparın da artık abdülaziz ısrarından vazgeçmesi lazım.hakan bayraktarın yoklugu gerçekten hissedildi.denizli maçına anıl ve cenk le başlar da artık.kazansak yada en azından berabere kalsak süper olacaktı ama canları sagolsun.eminim ellerinden geleni yapmışlardır.bir de çok basit goller yiyoruz yakışmıyor samsunspor gibi takıma.denizli maçında stadı doldurmamız lazım.bence bu takım her türlü şampiyonluga oynar  :)

berusa55

Denizli macında stad muhakkak dolacak ama bir Karşıyaka galibiyeti sonrası beklediğimiz kalabalık olmayacak buna çok üzüldük. Her zaman her şartta tam destek.

Bu takımı bu sene süper lige çı-ka-ra-ca-ğıııız!

berusa55

Senin tipine kamış soksun bütün Samsunspor taratarları hemi! Az şuna bakın >:(

AlıntıDeniz Çoban böyle istedi
[ 08.11.2010 ]

Son 5 haftada yenilgi yüzü görmeyen Kırmızı-Beyazlılar, Hakem Deniz Çoban'ın verdiği kararlar sonrasında Karşıyaka'ya 3-2 mağlup oldu. Samsunspor'un golleri Cenk ve Murat'tan gelirken. Zenke 88'inci dakikada kırmızı kart gördü

PENALTI VE KIRMIZI KARTI VERMEDİ
Samsunspor, ligin 11'inci haftasında Karşıyaka'nın konuğu oldu. Mücadeleye tutuk başlayan Kırmızı-Beyazlılar, dakikalar geçtikçe oyunda dengeyi kurdu. 12'nci dakikada gelişen Samsunspor atağında Savaş çalımlarla ceza sahasına girdi. Savaş'ın rakibi tarafından adeta biçildiği pozisyonda Deniz Çoban devam kararı verdi ve bariz penaltıyı es geçti. 18'inci dakikada gelişen Karşıyaka atağında Orhan'ın Tiago'ya yaptığı harekete hakem penaltı dedi. Tiago durumu 1-0 yaptı. 45+2'de savunmanın arkasına atılan pasa Savaş hareketlendi. Son adam durumunda olan Ayhan, topu eliyle önüne aldı ancak Hakem Deniz Çoban yine devam dedi. İlk yarı 1-0 ev sahibi takımın üstünlüğü ile sonuçlandı.İkinci yarıya hızlı başlayan ve 46'da Savaş'la mutlak bir golden yararlanamayan Samsunspor, 48'de ikinci golü kalesinde gördü.

CENK VE MURAT'IN GOLLERİ YETMEDİ
Erdi'nin ortasında Dos Santos kafayı vurdu. Topun çizgiyi geçip geçmediği tartışılırken Hakem Deniz Çoban golü verdi (2-0). Bu golden sonra kendine gelen Samsunspor, üst üste ataklar geliştirmeye başladı. 57'nci dakikada ceza sahasına giren Savaş, rakibi tarafından düşürüldü ve hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Cenk, aradaki farkı bire indirdi (2-1). Kırmızı-Beyazlıların 66'ncı dakikada geliştirdiği atakta ceza sahası dışında topla buluşan Murat, mükemmel bir vuruşla skora dengeyi getiren gölü attı (2-2). 76'da sol kanattan Mustafa'nın kullandığı serbest atışta Taha'nın kafa vuruşunda top bir kez daha filelerle buluştu (3-2). 88'in8ci dakikada rakibine tekme sallayan Zenke, kırmızı kartla oyundan atıldı. Mücadelenin geri kalan bölümlerinde başka gol olmadı ve Samsunspor, 5 maç sonra sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=72420

celebi

Serkan