Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

2-0 a rağmen oyunu bırakmayan takımızı yürekten kutluyorum hep böyle oynayın canımızı verelim

çok güzel şeyler olacak ancak kalparın aziz ısrarı resmen takımı yakacak anıl kesinlikle 11 de oynamalı cenk yorulduğunda savaş girmeli oyuna ama en az 60 dk cenk oynamalı geç olmadan doğruyu görmeli kalpar.

şampiyonluğa yürekten inanıyorum

edmontdante

Erkut TUTU'nun Karşıyaka Taraftarı tarafından dövüldüğü şu anda Emniyette  oldukları,şikayetci olunduğu duyumu geldi biraz önce.

**KaR6**

moralim bozuk ama takıma inancım arttı.. 2-0 dan sonra deplasmanda oyunu bırakmayıp 2-2 ye getiren bir takım, yenilgiyi haketmemiş demektir.. hele de hakemin negatif yönetimi mevcutken..

bunun yanında kalpar'ın yaptığı oyuncu değişiklikleri de yapılabileceklerin en iyisiydi.. futbol biraz da şans oyunu..

havlu atmayalım taraftar olarak, deplasmanda yenildik ilk defa, namağlup şampiyon olacaz diye de bir şart yok, bu takım haftaya denizliye bayragı verecek!

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Kasım 2010, 17:41:37
Erkut TUTU'nun Karşıyaka Taraftarı tarafından dövüldüğü şu anda Emniyette  oldukları,şikayetci olunduğu duyumu geldi biraz önce.

Abi bende duymustum yöneticiler birbirine girdi diye

davidsavage

puan durumunda fazla bi değişiklik yok haftaya denizliye koyalım işler hepten karışsın,ama zenkenin olamamsı kötü oldu ya :(

55.hakan

Sağlık olsun demek istiyorum ama içimden gelmiyor , kazanabileceğimiz maç olmuştu çünkü 2-2'den sonra.Arada tökezlemek normaldir.Heyacanı yitirmemek lazım.

YaşarDoğu

Alıntıank Asya 1. Lig'de Karşıyaka, Samsunspor'u 3-2 yendi. Karşıyaka, ligde 6 maçın ardından kendi evinde galibiyet aldı. Karşılaşmanın 74. dakikasında protokol tribünde bir süre gerginlik yaşandı. İki kulübün yöneticileri arasındaki sözlü tartışma fazla büyümeden önlendi.

yeni asır

brigand

1 penaltı 2 kafa. daha kalabalık daha defansif ortasahayla cıkmasını beklerdim hocanın. kaybettik , belki dahada kaybedicez ama bırakmak yok sonuna kadar devam. cıkacagız bu sene süper lige. bu arada karsıyakanın sitesindede yazıyordu seref tribününde kavga cıktı diye.

YaşarDoğu

AlıntıBank Asya 1. Lig'de Samsunspor'u 3-2 yenen Karşıyaka'nın teknik direktörü Kemal Kılıç, ''Puan olarak hedefimizin çok gerisindeyiz'' dedi.

Kılıç, maçtan sonra yaptığı açıklamada, bugün aldıkları galibiyetle İzmir'de kazanamama stresinden kurtulduklarını, geleceğe daha umutla baktıklarını söyledi.

Her şeye rağmen düşündükleri puanın çok gerisinde olduklarını ifade eden Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

''2-0'dan sonra 10-15 dakika çok kötü ve yanlış oynadık. Bunun cezasını çektik ve kalemizde 2 gol gördük. Ancak her zamanki inatçı karakterimiz ortaya çıktı ve oyunu kazanmasını bildik. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Bu galibiyet özellikle istatistiksel olarak olumlu bir maç. İlk kez İzmir'de kazanmamız çok önemli. Oynadığımız maçların puan ortalamasına baktığımız zaman hedefimizin çok gerisindeyiz. Kalan 6 maçın en az 4'ünü kazanmamız gerekiyor.''

Kıvanç'ın sakatlığı nedeniyle maçta yer almadığını, Okan Öztürk'ü de dinledirmeyi tercih ettiklerini ifade eden Kılıç, ''Bu kadronun sürekliliğini görmek lazım, kadro rotasyonunu doğru yaptığımızı düşünüyorum'' dedi.

Karşıyaka, bu sonuçla İzmir'de 6 maç sonra sahadan galibiyetle ayrıldı. Yeşil kırmızılar son olarak 2 Mayısta Çaykur Rizespor'u 3-1 yenmişti.

-SAMSUNSPOR CEPHESİ-
Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise futbol adına çok güzel bir maçın geride kaldığını belirterek, şöyle konuştu:

''Ancak bizim açımızdan üzüntülü bir maç oldu. 2-0 geriye düştükten sonra müthiş bir futbol oynayan, kazanabilmek için mücadele eden bir Samsunspor vardı. Öne geçme fırsatını da yakaladık ama bunu değerlendiremedik. Hiçbir takımın yememesi gereken goller yedik. Özellikle yediğimiz son golde yanlışlıklar, hatalar zinciri vardı. Profesyonel bir takımın yememesi gereken bir gol olarak değerlendiriyorum. Hatalar olabiliyor. Basit gol yediğimiz için mağlup olduk. Ancak futbolcularımın gösterdiği mücadele adına çok memnunum.''

Karşılaşmayı 3 bin 482 kişi izlerken, hasılat da 31 bin 720 lira oldu.

ajansspor

YaşarDoğu

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Kasım 2010, 23:57:27
bugunku mactan sonra umutlanmamak elde degıl tabı karsıyakayı bı daha ne zaman boyle bulcaz vurup gecmemız lazım ama cok fazla yorulduk gıbıme gelıyo gıresun antep dıyarbakır mersın sımdı de ksk  5. macımız olacak 3-4 gun arayla oynıcamız bu bızım ıcın mactakı tek handıkapımız olucak sanırım ve tabı kalpar azızde ısrar etmesse cok ıyı olcak ınsallah net bır galıbıyet alırız

berusa55

Çok ama çok can sıkıcı bir mağlubiyet oldu bu. Tarifsiz bir sıkıntı düştü içime. Denizli maçı öncesi yaşanmamlıydı. Neyse inşallah mağlubiyetlerde devamlılık arz etmeyiz. denizli maçını kayıpsız geçmekten başka amaç olmamalı şu saatten sonra.

brigand

sıctıgımın travzonlusu yüzündenmi yemiş kırmızıyı.

Mustee13

Ancak bu şeklide kaybedebilirdik. Futbol oynamayan Karşıyaka'yı ve oynatmayan hakemi tebrik ediyorum. Türk futbolu sizlerle ilerleyecek. Eminim  >:(

SmSnLee

Hiç hesapta olmayan bir yenilgi aldık ve moralim bozuldu.Bir iki kelam edelim diye siteye girdim,dahada can sıkıcı oldu.Zenke kırmızı kart gördü,haftaya denizli maçında yok bu takım için kötü oldu elbette.Fakat nedir arkadaş yok bilmem ne yaptığının travzonlusu yüzünden yemiş kırmızıyı.Bu üzücü durumda bile laf sokma telaşasındayız.Benimde bir yanım trabzonlu,pardon travzanlı dicektim.Hadi sövün bana da.