Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

kerem55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Ağustos 2009, 21:03:37
Kosif böyle söyler
Erkut gazetelere telefon açıp yalanlar
Tomaç benim yine haberim yok der
Çoruh, Erkut abim bilir der
İsa Turan, ben böyle demedim der
Turhan Hoca İngilizler de kirli çamaşırlarını evde yıkıyormuş der
Başka kim varsa da reddeder...

Üç aydır olan tek şey bu.

berusa55

AlıntıÜçüncü Lig takımlarından Siirtspor karşısında sergilenen kötü futbol sonrası alınan mağlubiyet Samsunsporlu yöneticileri alarma geçildi. Transfer tahtasının açılması için futbolculara şok teklif sunuldu

Haberin içeriği: http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3234

Akyol

Allah'ım sen bu takımın kaderiyle oynayanlara öyle bir tokat vur ki yerden kalkamasınlar! Bu nasıl bişey ya yok efendim taksitler birgün bile gecikse borçlar katlanacak falan... Ne oluyor, nereye gidiyoruz yine kimlere peşkeş çekiliyor tahta açılacak diye. Yahu çıkın deyin ki yok kardeşim açamıyoruz beceremiyoruz takımımız bu deyip çekilin kenara. Bizi neden namerte muhtaç durumuna düşürüyosunuz >:( >:( :(

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Ağustos 2009, 16:15:15
Üçüncü Lig takımlarından Siirtspor karşısında sergilenen kötü futbol sonrası alınan mağlubiyet Samsunsporlu yöneticileri alarma geçildi. Transfer tahtasının açılması için futbolculara şok teklif sunuldu

Transfer tahtasının ise önümüzdeki hafta içinde açılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bizim gazetelerin klavyelerinde basınca bu cümleyi yazan kısa yol tuşu var herhalde...

FaTiH_HaN

aynen ant55 sık kullanılanlar gibi basıp basıp aynı haberi veriyolar :)

supernatural_55

abi o nasıl anlaşma yaa manyadı mı bunlar iyice ödenmezse sıfırlancak diyo adamları zengin mi etcenz siz ya daha ilk taksit için arayışa girmişler devamını getrceğnden emin değiller bu sözleşmeyi yapıyolar walla kayyuma gitsin gerekirse bu ne ya böyle yöneticilik mi olur iyice batırcanız kilidi siz mi vurmak istiyosunuz bu kulube yazıklar olsun lan gidin artık ya.küme düşmek daha iyidir bu sözleşmeden >:( >:( >:(
bu kadar saydım ama umarım haber hatalı yanlış falandır böyle iş olmaz yani

eLLis

supernatural_55

bu sözleşme resmen biz bu kulübe kilidi vurcaz demektir...Allah.tan kerem kabul etmemiş acil paraya mı ihtiyacı var ne bizi sevdiğinden yapmayacağına göre böyle bişeyi..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Ağustos 2009, 16:15:15
Haberin içeriği: http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3234

Dünya tarihinde böyle bir anlaşma mı var, bu kadar mı beceriksiz yönetim olur, neymiş efendim eğer borç hemen gününde ödenmezse verdiğimiz paralar sayılmayacak tekrar aynı para ödenecek, yok arkadaş tamam adam olmayabilirsin ama az çok hesap kitap bilirsiniz ya

supernatural_55

tahsin öyle dememiştir yanlış yazmışlardır!!!

Sercan

Oflu

Rezil rüsva ettiniz bizi, ise yaramaz pislikler. Sizde ne gezer Samsunsporu yönetebilecek yürek? Siz anca Jiplerinizle Samsun-Taflan arasi gidis gelis yaparsiniz. Daha cocuklariniza Samsunsporlulugu ögretemediniz, bize mi ögreteceksiniz? Kim siniz lan siz? 3-5 capulcu kapotcuya kaldik, Allahim ya rabbim! Agirliginiz ne sizin? >:(

Özakla, Mustafa Demirle görüserek, Feneriuma celenk göndererek yöneticilik yapilmiyor. Para arayisina girmisseniz, önce kendiniz 5-10 bin Lira cikarin verin takimada, sokaga cikacak yüzünüz olsun, haysiyet ve sereften mahkum terbiyesiz mahlukatlar! >:(

Serefsizlik diz boyu, millet meydani bos buldu, Gazzeyi katleden yahudi Siyonistler gibi cirit atiyor Samsunda. >:(

Allah hepinizin belasini versin, Insallah bir gün sizin tuttugunuz takimlara Trabzonda, Istanbulda 7-8 tane atarizda, kuyruk aciniz iyice belli olur.

jean

bir bakima haklilar bence yapacak birsey yok baska yoksa kesin gidiciyiz

AntZ

Belediye suları kesmiş, bizimkiler evde çamaşır yıkayacak hala. Çamaşırlar çürüyüp gidince sular kesikti yıkayamadık demezler inşallah.

Yeter artık yıkayın şu kirli çamaşırları, evde mi yıkayacaksınız, derede mi, nerde yıkarsanız yıkayın ama yıkayın biran önce.

Kirli çamaşırlarınız fena halde kokmaya başladı.