Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

pitbul055

Giorgi´nin gidişine üzüldüm
Kırmızı-Beyazlıların Sportif Direktörü İsa Turan, Gürcü futbolcu Giorgi Chelidze gibi bir oyuncuyu kaybetmekten dolayı çok üzgün olduğunu söyledi.
Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, kulüple ilgili son gelişmeler hakkında bilgi verdi. Kulübün transferde önünün açılamamasından dolayı sıkıntılar yaşadıklarını söyleyen İsa Turan, zamanın daraldığını ve transfer tahtasının açılmasını beklediklerini dile getirdi. Turan, "Transfer tahtası açıldığında beğendiğimiz oyuncularla görüşmelerimiz olacak. Biz şu anda transfer tahtası her an açılacakmış gibi araştırma yapıyor, hiç açılmayacak mış gibi de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Gürcü futbolcu Giorgi Chelidze gibi bir oyuncuyu kaybetmekten dolayı çok üzgünüm. Sorun çözüldüğü anda Giorgi´yi geri dönmesi konusunda arayacağım. Ama Bank Asya gibi bir ligde bu oyuncuyu bırakmazlar" dedi.

REFERANS ÜZERİNE DENİYORUZ
Ayrıca Fransa´nın FC Larient takımının futbolcusu olan ve U19 Milli Takımı´nda da oynayan Kerim Baş'ı da denediklerini sözlerine ekleyen Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, "Şu anda referans üzerine deniyoruz. 1990 doğumlu iyi bir oyuncu. Değerlendirmeyi ona göre yapacağız" diye konuştu. İsa Turan, Samsunspor´un yıldız futbolcusu Turgut Doğan Şahin´in Trabzonspor´a transferi konusunda ise, "Trabzonspor Kulübü´nden Turgut için hala resmi bir teklif gelmedi. Yalnız Turgut´u sormak ve bilgi almak için beni arıyorlar. Sadece bunu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Geçen sezon da bu yeteneksizler le yendik ilk 6 ya giren tüm takımları.demek istediğim zaten para yok olmayacakta.hiç olmazsa elindeki   kadronun ödemelerini düzgün yapılırsa çıkarlar adam gibi oynarlar belki.

AntZ

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 06 Ağustos 2009, 14:36:58
Geçen sezon da bu yeteneksizler le yendik ilk 6 ya giren tüm takımları.demek istediğim zaten para yok olmayacakta.hiç olmazsa elindeki   kadronun ödemelerini düzgün yapılırsa çıkarlar adam gibi oynarlar belki.

Umut garibin ekmeği..!

jean

55erhan55

transfer yapılmassa bu takım 10 puanla düşer malesef

cezayir55

simdi yonetciler ve teknik heyet yarin cikar bu hazirlik maci bizi ligde gorun der her zamanki sozler

Ollivanders

Alıntı yapılan: cezayir55 - 07 Ağustos 2009, 20:33:51
simdi yonetciler ve teknik heyet yarin cikar bu hazirlik maci bizi ligde gorun der her zamanki sozler

deseler ne olacak biz gorecegimiz gorduk kardesim.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: cezayir55 - 07 Ağustos 2009, 20:33:51
simdi yonetciler ve teknik heyet yarin cikar bu hazirlik maci bizi ligde gorun der

Kosif böyle söyler
Erkut gazetelere telefon açıp yalanlar
Tomaç benim yine haberim yok der
Çoruh, Erkut abim bilir der
İsa Turan, ben böyle demedim der
Turhan Hoca İngilizler de kirli çamaşırlarını evde yıkıyormuş der
Başka kim varsa da reddeder...

Üç aydır olan tek şey bu.

Sercan

kosif alpayla resim çekinirken pek bir mutluydu...

oguz_5528

Küçük kasaba takımlarına yenilmeye alıştık...

buda gelir buda geçer....

red_white

kosif helvaları tomaç topaçları ingiliz oynatan hocaları  sinirden ne yazcağımı bilemiyorum  >:(

Kürsat Berrak

KOMPLEKSLİ Kel TAHSİN...Alpay kim lan...???Sen hak etmesende BÜYÜK SAMSUNSPOR un Yöneticisisin...

FaTiH_HaN

yeter artik zerre kadar gururun haysiyetin varsa yarin istifani verirsin hakki. bu takimin icine ettiniz ruhsuz herifler.

gozgoz yýlmaz

Recep

Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç
Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç
Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç   Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç Aç
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(