Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

celebi

55.hakan

Alıntı yapılan: Tamer55 - 11 Ağustos 2009, 09:46:02
bügünkü denge gazetesinde tahtanın açıldığı ve ilk imzayı gürcünün attığı yazıyor

gerçek mi bu haber gerçekten gazeteden mi okudun ???

Ertuğrul Sağlam

bügünkü denge gazetesinde tahtanın açıldığı ve ilk imzayı gürcünün attığı yazıyor

insanlarla dalga geçmeyin...... >:(

55.hakan

Sercan

Arkadaşlar Tamer55'in dediği gibi yazan haber var Denge Gazetesinde ama doğru mu bilmiyorum...

55.hakan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Ağustos 2009, 10:29:22

Arkadaşlar Tamer55'in dediği gibi yazan haber var Denge Gazetesinde ama doğru mu bilmiyorum...
inşallah açılmıştır demekten başka çare yok herhalde ama gürcü'yü nerden buldular hemen eğer akşam saatlerinde açıldıysa tahta son baskıya yetişmiştir deyip umut dünyası diyelim...

Sercan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2009, 10:31:52
inşallah açılmıştır demekten başka çare yok herhalde ama gürcü'yü nerden buldular hemen eğer akşam saatlerinde açıldıysa tahta son baskıya yetişmiştir deyip umut dünyası diyelim...

Valla burda yazıyı okuyunca hemen atladım arabaya gazete alıp geldim,fotoğrafını çektim,siteye koydum ama inşallah doğru haberdir.ARTIK BIKTIK...

55.hakan

hacettepe maçı cebeci stadında yazıyor orda yaaa şok oldum ;Dhacettepenin sitesinde tesislerde yazıyordu ???

celebi

yok kardeşim ben forma ile imza atma sahnesini görmeden inanma. bu adam çanakkale söylentisi falan vardı kim uyduruyor bu haberleri nerelerinden uyduruyorlar. ve inşaallah doğrudur ne diyeyim

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 10:33:55
yok kardeşim ben forma ile imza atma sahnesini görmeden inanma. bu adam çanakkale söylentisi falan vardı kim uyduruyor bu haberleri nerelerinden uyduruyorlar. ve inşaallah doğrudur ne diyeyim

İnşallah doğrudur abi acilen böyle bir forvete ihtiyacımız var...

55.hakan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Ağustos 2009, 10:38:25
İnşallah doğrudur abi acilen böyle bir forvete ihtiyacımız var...
denge gazetesi yazarlarımız öğrenebilir bunu hemen aslında  ;)

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2009, 10:33:55

Kodalak

Sercan

Arkadaşlar para ve diğer konularda anlaşılmış sadece federasyona akşam çekilen fax yetişmemiş,o yüzden bugüne kalmış ve bugün sözleşme imzalanacakmış.Anlaşma dün akşam Nuri Asan tesislerinde Erkut Tutu ve Georgi arasında yapılmış...

Kodalak

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Ağustos 2009, 10:45:51
Arkadaşlar para ve diğer konularda anlaşılmış sadece federasyona akşam çekilen fax yetişmemiş,o yüzden bugüne kalmış ve bugün sözleşme imzalanacakmış.Anlaşma dün akşam Nuri Asan tesislerinde Erkut Tutu ve Georgi arasında yapılmış...

kaynak sağlammı kardeş