Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

AntZ

05 Ağustos 2009, 20:38:01 #510 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 20:43:41 Ant55
Genel olarak baktığımızda söylediklerin doğru, tecrübe ve takımın uyumu anlamında defans dışında geçen seneye göre artıdayız. Ama defans sorunu çok büyük (Özellikle sağ ve sol bek). Transfer yapmadan da çözülecek gibi durmuyor. Atalay ve Serkan gidenlerin yerlerini dolduracak gibi de görünmüyor. Henüz izleme fırsatımız olmadığı için aksini de düşünemiyorum. İnşallah bizi yanıltırlar.

şimşek_55

bırılerı  devre arasında  kurtarır  takımı. Bu takımı dusmez.  Bu takım bır alt lıge duserse  alacaklı olan  buyuk ıs adamları  avuclarını acıp dıllerıyle  bır guzel avuclarını yalarlar. O yuzden  bu takım dusmez. Kotu sonuclar alabılır gelen gıdenler olabılır. Ama  bırını  bulurlar  ve bu takım lıgde kalır bence.

AntZ

O konuda katılıyorum, anlaşılan bizi yine stres dolu bir sene bekliyor.  :-[

şimşek_55

Alıntı yapılan: Ant55 - 05 Ağustos 2009, 20:43:04
O konuda katılıyorum, anlaşılan bizi yine stres dolu bir sene bekliyor.  :-[

BEnde sana bu konuda katılıyorum.  Heyecan dolu bır lıg yasıyacagız kesınlıkle.

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 05 Ağustos 2009, 19:42:38
Bu takım gecen sene kume dusmedı  lıg acılmadan  neden  kesın dustu  yorumları yapılıyor? Gıdenlerden  sadece Veysel ve gelmezse Kalecı Hasan  kaybımız olacak. Bu takım dusmez arkadaslar  umıtsız olmayalım. Dusurulur sadece

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 05 Ağustos 2009, 20:31:17
Pardon Canı  unutmusum. Can ve Hasan  dısında  kaybımız yok . 

Gökhan ve Veysel üst düzey adamlar olmasa da ,onlarda kayıp değil mi ? Takımda sağ bek yok kim oynayacak solda adam yok hoca çıldırmış Hakan'ı oraya koyuyor . Bence bunlar da kayıp en azından yedek kulübesi zenginleşirdi .

AntZ

06 Ağustos 2009, 10:06:58 #515 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 10:10:39 Ant55
Kimlerin ne amaçla koltuğa oturduğu zaten belli
Fuat Başkan geldi yaptığı en iyi iş şeffaflık oldu, şu kadar lira şu kadar kuruş borcumuz var şuraya şunu ödedik buraya bunu ödedik...

Ya şimdi?
Saman altından su yürütüp rol kesiyorlar.
Neymiş? İddaa gelirleri düşmüş Gerede ye hazırlık maçına gidememişiz  ;D
İddaa gelirlerinin düşmesi çok kötü etkilemiş!
Hadi canım
Zaten kulübün bütün iddaa gelirleri temlikli değil mi? Kerem gibi futbolcular demiyor mu temlikte ilk sırayı bize versinler tahtayı açtıralım diye... Bu durumda tahtanın açılmama sebebi eski futbolcular mı?
Kısaca bu yayın gelirleri, iddaa, toto, loto sürpriz yumurta vs. ne kadar resmi gelir varsa kime gidiyor?

Ve başımızda da bunların garantörü, bekçisi Hakkı...
Henüz tek kelime kime ne ödendiğini duymadık.
Hakkı işin zorlaştı valla, senin eski yöneticilerine ödensin diye bekçiliğini yaptığın iddaa gelirleri de gitti.

Senin tek amacın zaten bu eski yandaş yöneticilerine olan ödemeleri tıkır tıkır yapmak değil mi?
Hadi Hakkı süper lige çıkmak şart oldu, burda yiyecek para kalmadı. Yayın gelirleri yetmez sana ve yandaşlarına...

YaşarDoğu

"3 - 4 FUTBOLCUYLA GÖRÜŞÜYORUZ"

AlıntıKaraman, Samsunspor'dan 21 yaşındaki Turgut Doğan Şahin'in transferi için temaslarının sürdüğünü de ifade ederek, "Bu futbolcu gündemimizde olan bir isim. Genç ve gelecek vadediyor. Onun dışında 3 - 4 tane daha yerli futbolcuyla görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezon öncesi kadromuzu daha da güçlendirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz" diye konuştu.

kaynak: http://www.tumspor.com/haber/20090806/Unal-Karaman-Batuhani-bekliyoruz.php

CriminaL

AntZ

AlıntıSamsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile de ilgilendiklerini kaydeden Hacısalihoğlu, ''Samsunspor bizim kardeş kulübümüz!. Yalnız bir takım sorunları var. Ellerinde çok sınırlı bir kadroları var. Kendilerinden böyle bir talebimiz olduğunu ileteceğiz. Onları da zor durumda bırakmak istemeyiz. Turgut'u kadromuza katmak istiyoruz, ama tabii ki olursa'' diye konuştu.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090806/trabzon_kimleri_istiyor.html?ref=flas

CriminaL

adamlara makara olduk iyi mi.sınırlı kadroları var kardeş takım.bırakın bu işleri kardeş falan değiliz sizinle !

kuzey55

boşunamı geldi sanki bu işe bilmezler.isa turan ın bile göbeği çatladı turgutu verecem diye.elinde çok adam varya ver bakalım.sizin gibi adamlara bu kulüpte görev verenlere yazıklar olsun.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Amsterdamli - 05 Ağustos 2009, 13:20:29
Sevgili kardesim bu kadroya paralarini duzenli olarak ver gor bak nasil top oynuyorlar. Futbolcunun istememe luksu kalmaz ozaman. Yeterki kafalari rahat olsun.
gerçekten öyle.iddia ediyorum şu anki kadro ilk 6 ya rahat oynar.ama futbolcu grevleri herşeyi altüst eder.bu sezon para sıkıntısı had safhada olacağa benziyor.2. etap hazırlık kampını bile iptal ettik para yok diye.şu anki mevcut kadronun ödemeleri sorunsuz yapılabilse,transfer falan istemeyelim.

Jnr.Serkan

Tahta Sana KaFam Girsin !!!!!!!!
bu neymiş böyle.eldekilerle devam edelim.en azından klüp maddi sıkıntıdan bi nebze kurtulur.ama eminimki bu yönetm olduugu surece asla parayı + ya çeviremeyiz.bu yönetimle 1-0 mağlup başlıyoruz zaten lige

s_uzunkaya

arslanın ağzına boynunu kaptırmış ceylan gibi çaresiz, umutsuz çırpınıyoruz. burdaki zerzenişlerimizde sadece ceylanın panikten yerinden çıkacakmış gibi atan kalb sesleri olabiliyor.herkez canı çıksın diye keyifle seyrediyor.
anlayamıyorum okadar borclu klub var ve hepsi transferlerini yapıyorlar. biz sedece 2-3 çapulcu yüzünden transfer mi yapamıyoruz! samsunspor anadolunun ekolüdür,anadolunun sesidir.türk futboluna herzaman renk olmuştur.
DUYUN ARTIK SESİMİZİİİİİİİİİİ!!!!!!

cezayir55

nasil bu takim ilk altiya girecek nerde yetenekli oyuncular allah askina sen duygularinla  hareket ediyorsun ama gercek maalesef cok aci