Samsunspor Olağan Genel Kurulu - 10 Nisan 2009 Cuma Saat: 17.00 - ÇAGEM İlkadım

Başlatan Recep, 14 Şubat 2009, 19:22:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Sevgili Gaziosmanpaşalı lütfen yanlış anlama ve tepki olarak görme ama biraz ağır konuşmuşsun sanki. Öncelikle zaten açıkladığınız sebeplerden dolayı kayyuma bırakmayacaklarını bildiğimiz için en azından olumlu gelişmelerin olduğunu düşünenlerdenim. Bu yüzdendir ki çıkacak bir iki dengesiz nasıl hayırlı olmadı diyecek sözlerini fazla ağır buluyorum. Tabi ki çok mutlu değiliz ama kayyuma bırakmayacaklarını da biliyoruz. Özellikle Belediye Başkanları başta olmak üzere en azından artık bir takım kişi ve kurumları Samsunspor un yanında görmek hayırlıdır diye düşünüyorum. Pisliklerinin ortaya çıkmamasaı için 10 senenin dolmasını bekledikleri konusu da bence doğrudur ama hepsini aynı kefeye koymakta yanlış olur. Hakkı Tomaç kulüp başkanlığı yapalı nerdeyse 20 sene olacak. Onun dönemi içinde söylenen şeyler var, doğrudur ya da yanlıştır diye tartışmıyorum daha doğrusu bilmiyorum ama 20 sene önce başkanlık yapmış adam hangi 10 seneyi bekler? Kongre öncesinde Yusuf Ziya Yılmaz ın kongreye geleceği konuşuluyordu, sırf bu söylenti içinde kimse çıkıp aday olmaz. Gerçekten destek olunduğunu görmek ister. Şehirde destek veriyor neden aday çıkmıyor yaklaşımını da kendi adıma doğru bulmuyorum. İzlenen süreç en azından umut veriyor. Gerçekten destek olacaklarsa inşallah iyi bir başkan ve yönetim de çıkacaktır.

kaptan 55

çok uzun bir aradan sonra belediye başkanlarımızın kongreye katılması bence gelecek adına umut verici bir gelişme önümüzdeki zaman içinde göreceğiz kimleri SAMSUNSPOR'un yanında olduğunu

CriminaL

desteği inşallah sadece nakit vererek yapmazlar..Bu kulube kalıcı yatırımlar lazım düzenli olarak bir gelirin olması gerekli.yoksa sırf para vereceklerse vay halimize! bugun verirler yarın bir sebep bulup vermezler..Büyükşehir belediyesi ve diğer alt belediyeler umarım Samsunsporumuza kalıcı yatırımlar yaparlar yoksa '' taşıma su ile değirmen dönmez ! ''

mehmet yılmaz

@gaziosmanpaşalı

arkadaşım, ben de kongrenin hayırlı olabileceğini düşünenlerdenim, dengesiz mi olduk şimdi? meramını ifade ederken ağır kaçmış bazı sözlerin.

kongrede liste çıkmamasına neden bu kadar şaşırıldı anlamış değilim. yazımı okursan görürsün zaten. 5 hafta için yepyeni ve güçlü bir liste çıkmaz zaten. amaç ligi salimen tamamlamak, sonrasında belediyelerin desteklediği sağlam bir liste olacak zaten. emin ol o liste de aşağı yukarı bellidir ama hersey bizimle paylasılmıyordur.

kýrmýzýbeyaz55

Samsunsporun Süperlige Dönüş Projesinde yapılacak ilkiş bu takımın dağılmaması olmalıydı dünkü kongrede bu ışığı gördük,
Samsunspor Kongrelerinde görmeye alışık olmadığımız bu tablonun ilerleyen zamanlarda Samsunspor için değerler üreteceğine inancımızı artırdık.
Şehrimizin 5 yıllık yol haritası çıkartıldığını .. Samsunspor' un olmadığı bu haritanın  tadı tuzu olmadığının artık herkesin farkında olduğuna şahit olduk..
Birlik olmanın gerekliliğine dair söylemlerin eylemlere dönüşmesi ve artık taşı kayayı geçmiş dağ olmuş sorunların altına elini kolunu değil  tüm benliğini koyacak Samsunspor Sevdalılarını bu şehrin insanları tarafından özlemle beklendiğinin farkındalığını hissettik..

Bu tablo bir miladtır arkadaşlar. Bu tabloda yer alan herkes hem şahsiyetine hem de Samsunsporumuza değer katacaktır.

şimşek_55

1. Samsunspor  kayyuma  felan kalmaz.  GEcmısınde  bu kadar usulsuzluk olan  bır kulubu bırakmazlar  kayyuma.
2. Para  hersey degıldır  . Gelır ,para  onemlı olanda  o parayı dogru yonetecek dogru ınsanların  bu cesmenın basında olmasıdır. Yoksa  bırtakım kısılerın    zengınlesmesınden  baska bır sey olmaz.
3. Samsunspor kurumsallasmak  zorundadır. 
4. Samsunspor parayla  degıl artık  yetıstırdıgı oyuncuları  turk futboluna  armagan eden  ve  bu oyunculardan  dogru  paralar kazanarak futbol fabrıkası gorunumune  kazanmak  zorundadır.

Bunlar olmadıgı  surece burada  cok tartısıp cene yorarız. Ondan  bundan  para dılenmeye  devam ederız. Samsunsporuda  futbolcuların gozunde  bır merdıven  takım olmaktan  oteye gıtmez. Degısmeyen  tek taraftar olur  cunku  takımı tek  karsılıksız  seven yıne bu taraftardır. Taraftar  bagırır  takımın  kaderını  yonetıcıler cızer. Yonetıcıler gıder gelır  ama  taraftar yıne  bagırır. 

Kais

yönetici

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Ant55 - 11 Nisan 2009, 08:53:04
Sevgili Gaziosmanpaşalı lütfen yanlış anlama ve tepki olarak görme ama biraz ağır konuşmuşsun sanki. Öncelikle zaten açıkladığınız sebeplerden dolayı kayyuma bırakmayacaklarını bildiğimiz için en azından olumlu gelişmelerin olduğunu düşünenlerdenim. Bu yüzdendir ki çıkacak bir iki dengesiz nasıl hayırlı olmadı diyecek sözlerini fazla ağır buluyorum. Tabi ki çok mutlu değiliz ama kayyuma bırakmayacaklarını da biliyoruz. Özellikle Belediye Başkanları başta olmak üzere en azından artık bir takım kişi ve kurumları Samsunspor un yanında görmek hayırlıdır diye düşünüyorum. Pisliklerinin ortaya çıkmamasaı için 10 senenin dolmasını bekledikleri konusu da bence doğrudur ama hepsini aynı kefeye koymakta yanlış olur. Hakkı Tomaç kulüp başkanlığı yapalı nerdeyse 20 sene olacak. Onun dönemi içinde söylenen şeyler var, doğrudur ya da yanlıştır diye tartışmıyorum daha doğrusu bilmiyorum ama 20 sene önce başkanlık yapmış adam hangi 10 seneyi bekler? Kongre öncesinde Yusuf Ziya Yılmaz ın kongreye geleceği konuşuluyordu, sırf bu söylenti içinde kimse çıkıp aday olmaz. Gerçekten destek olunduğunu görmek ister. Şehirde destek veriyor neden aday çıkmıyor yaklaşımını da kendi adıma doğru bulmuyorum. İzlenen süreç en azından umut veriyor. Gerçekten destek olacaklarsa inşallah iyi bir başkan ve yönetim de çıkacaktır.
peki kardeşim senin dediğin gibi olsun ben burda durupduruken şimşekleri üstüme ne için çekeyim ama kendi bildiğim doğrularımı konuşuyorum  fazla değil şunun şurasında 20 yada bilemedin 30 gün sonunda haklılığım ortaya çıkacak. hakkı babaya gelince hakkı babaya sözümüz yok olamazda adamın içindeki samsun sevdası okadar saf ve temiz ki bunların pisliklerinin çıkması pahasına kayyuma bile kalmasına gönlü razı olmuyor.soruyorum can kardeş sana bu sorumu lütfen tenkit yada kızgınlık ifadesi olarak asla ve asla algılama sonucta hepimiz samsunsporun menfaatlerini düşünüyoruz ve gönül veriyoruz!!!zannediyormusun ki 25 veya 30 gün sonra acil ödenmesi gereken personel maaşı 5 aylık+futbolcu alacağı+vs gider olan 5 trilyon gibi bir nakit paranın ödeneceğini???adam dün cıktı söledi işte samsunsporun 2 kurtuluş yolu var.ya el birliği ile 38 trilyon vs kaç liraysa artık bir hamlede cıkıp şehir olarak ödeyeceğiz ki bu imkansız yada kayyuma bırakıp devlet alacaklarına sünger cekip kalan yönetici alacaklarınıda rica ederek vaz gecirilmesi    yani şirketleşme.ben idda ediyorum birdahaki kongrede bu acil para olan 5 trilyon toplanmassa bırakın bu milleti 3 te birini bile kongrede göremeyiz.peki soruyorum olacak olan ne ? gene kayyum..biz daha ilçe takımlarının bile kurduğu takım bütçesinden daha az bi maliyetle takım kurmuşuz o topçuların parasını verecek yönetim bulamıyoruz sonrada kalkıp seviniyoruz yönetimsiz kalmadık diye.. ant kardeş kusuruma bakma surcü lisan ettiysem lakin sinirimdendir isnirimde malum içinde bulunduğumuz çıkmazdandır  yoksa ne sana nede renklerimize  gönül veren kardeşlerimizedir.saygılarımla kırdıysam seni özür dilerim hakkını helal et

55.hakan

yusuf ziya'dan önce konuşan biri vardı trabzonu öve öve bitiremedi 25 milyon borçla bu takımı kimse sahiplenmez diyip olumsuz hava yarattı aman başkan olmayın diyecekti nerdeyse....şurada yılsonu murat ı oktay ı elimizde tutalım ve ligde kalalım artık bu sene için başka bir beklentim yok

KotuCocuk55

Ben Ant55'in şu görüşüne katılıyorum!
Seçimden sonra akp oy kayıplarını araştırmaya başladı,nasılsa oy belli diye sefa süren vekillerde bu sonuc sonrasında akp merkezinin sorgulamasına girdi ve bu sefer parti şehirde neler döndüğünü vekillerinin ağzından değil başka başka kaynaklarından dinledi ve bunları hatalı, oy kaybına neden olmuş çalışmalar gördü ve kendilerini fırçaladı.Fırçayı yiyen ve bu gidişle bir sonraki seçimlerde meclisin dışında kalacağını hisseden siyasilerde çark etti.Bence bunun değişimde ve yeni gelişmelerde payı vardır diye düşünüyorum.

cembaba

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Nisan 2009, 13:50:37
Kongrenin en büyük sürprizi Yzy'nin takıma acıkca destek vermesidir .. aslında ben takıma destek verememesinde trabzonlu vekillerin baskıları oldugunu dusunenlerdendim , vekillere rağmen aday gösterilip secımlerden daha da güçlü çıkan yzy'nin elinde şu an tüm ipler ..

neyse yzy'nin de inanılmaz hataları , yanlısları olmustur .. artık hersey gelecek seneye bağlı , şu takımı süper lig yolunda görmek lazım , herkes özledi Samsunsporu , bu gayet acık ..

bu arada uzun ve zor bu sürecin galibi kesınlıkle taraftardır .. o gün orada tum yerel ve genel yonetım bulunduysa , bu bizlerin ve bize önderlik eden abilerimizin sayesindedir ..

Buna kesinlikle katılıyorum. Ayrıca, çok güzel bir şekilde gerek taraftar gruplarının gerekse siz değerli site üyelerimizin baskıları, destekleri ve son olarak açılan pankart, bu ilişkiye en güzel örnektir. Teşekkürler bir kez daha. Buna ilaveten takımımızı sezon sonuna kadar yine her zaman olduğu gibi destekleyelim. Ne olursa olsun bu takım hepimizin.. Biz Samsunsporluyuz..

AŞKIMIZ, HER ZAMAN ARMAMIZA, MUHALİFLERE ve ya YÖNETİMLERE DEĞİL !

Kais