Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

Mert

Yanlış görmediysem Lazigo amcamız da ordaymış  :)

furkan5534

ileri adam akıllı gıdemedık yaw nerde serkan aykut celıl  :'(

furkan5534

ne 3. ligi ya :D bizim alaçamsporun stadı daha iyidir be :D amatör kulubler resmen

furkan5534

Alıntı yapılan: emre55 - 15 Şubat 2009, 16:51:35
ne düşmesi kardeşim ben rize nin bizden yukarıda olmasıını hazmedemiyorum.bi 2, lig hiç çekemem.
tabi yanlış anlaşılmasın ölümüne samsunspor ama o kadar da düşecek değiliz yani!!

sonuna kadar katılıyorum.biz süperlig istiyoruz bu ligi dil

ugrass

adam olda SAMSUNLUYUZ yazıp burdaki milleti atlatma... SAMSUNSPORun adını herkes agzına alamaz akıllı ol... SAMSUNLUYMUS...  >:(
Alıntı yapılan: samsunluyuzz - 15 Şubat 2009, 18:56:35
biz herşeyi gorduk koçum.

Benim yaşımı ögrenmek istiyorsanda 23

Taraftar olarak bari konuşmayın be s

şııkk şıkk şıkk samsun

başka birşey bilmiyorsanız ögretelim

furkan5534

Bana Kartali Veya feneri Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir samsunlu Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!  Nasıl söz ama =)

celebi

bluegreen55

5 araba değiştirip maça gidiyoruz yer yok diye gün güngören tarafına girmek zorunda kalıyoruz ki o tribünün yarıdan fazlasıda Samsunluydu zaten Neyse tam takım güzel oynuyor iyi hadi yeneceğiz geldiğimize değecek diyoruz bitane güngörenlu topçu sürekli hakeme oynamaya başlıyo birden hakemde daha önceden anlaşmış gibi normalde iki tarafada sarı kart gösterilen bir pozisyonda tutuyo bizimkine kırmızıyı veriyo ş.r.f.s.z (bende bu tip pozisyonlara uyuz olurum kışkırtıp hareketi yapanda kart görür onu üstünden itende kart görür ve bizimkide sarı görecek diye kızarken adam kırmızıyı çıkardı direk) Güzelim maçın içine etti neyse bütün küfürleri ettim zaten stadda şimdi yinelemeye gerek yok.
Sonra bizimkiler 10 kişi olmalarına rağmen güzel oynamaya devam ettiler .Hatta bi ara acaba iki tarafada kırmızımı gösterdi diye güngörenli oyuncuları saydım.
Maçın 2. yarısında Turgut son adamı geçip tam gidecekken düşürülüp faul verilmeyince ki faul verilse onlarında 10 kişi kalması lazımken hakem gene es geçince hakemin koşullu çıktığından emin oldum

Çocuklar iyi oynadılar çok koştular mücadele ettiler biraz daha acemi olmasalar kazanacak kontralarıda yaptılar..Helal olsun hepsine.

Birde bu havada Samsunsporun bu durumunda uyduruk bir yerde uyduruk bir takımla oynarken bile bukadar taraftar geliyor ise Play-Off lara kalsak ve İstanbulda oynansa yine, süper bir taraftar olucak heralde.

Oyuncuların kışkırtmalara karşı sakin olmları lazım bu konuda teknik heyete görev düşüyor. Yumrukda yesen karşılık vermemeleri lazım...

Ertuğrul Sağlam

takımda herşey yavaş yavaş yoluna girmeye başladı önce hoca istifa ettim dedi sonra başkan kongrede yokum dedi hepsini aştık şimdide hakemler düğmeye bastı yaa yüzümüz hiçmi gülmeyecek allah belanızı versin samsunspor düşmanları allah yüzünüzü güldürmesin!....

Akyol

Arkadaşlar sıkmayın canınızı biz herkesi yenebilecek bu ligin büyük takımıyız kimse ümitsizliğe kapılmasın geçmişi son 3 yıla dayanan manisayı da eli boş göndericez bakın göreceksiniz bu takım playoff şansını sonuna kadar kovalayacak umutsuzluğa kapılmayın desteğimiz artarak sürsün...

Yalnızca BİZ

Geçen sezondan çok iyi durumdayız... Takımımız çok iyi yolda, bizlere umut veriyor. Keyif almamızı sağlıyor...

celebi

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 16 Şubat 2009, 10:27:00
5 araba değiştirip maça gidiyoruz yer yok diye gün güngören tarafına girmek zorunda kalıyoruz ki o tribünün yarıdan fazlasıda Samsunluydu zaten Neyse tam takım güzel oynuyor iyi hadi yeneceğiz geldiğimize değecek diyoruz bitane güngörenlu topçu sürekli hakeme oynamaya başlıyo birden hakemde daha önceden anlaşmış gibi normalde iki tarafada sarı kart gösterilen bir pozisyonda tutuyo bizimkine kırmızıyı veriyo ş.r.f.s.z (bende bu tip pozisyonlara uyuz olurum kışkırtıp hareketi yapanda kart görür onu üstünden itende kart görür ve bizimkide sarı görecek diye kızarken adam kırmızıyı çıkardı direk) Güzelim maçın içine etti neyse bütün küfürleri ettim zaten stadda şimdi yinelemeye gerek yok.
Sonra bizimkiler 10 kişi olmalarına rağmen güzel oynamaya devam ettiler .Hatta bi ara acaba iki tarafada kırmızımı gösterdi diye güngörenli oyuncuları saydım.
Maçın 2. yarısında Turgut son adamı geçip tam gidecekken düşürülüp faul verilmeyince ki faul verilse onlarında 10 kişi kalması lazımken hakem gene es geçince hakemin koşullu çıktığından emin oldum

Çocuklar iyi oynadılar çok koştular mücadele ettiler biraz daha acemi olmasalar kazanacak kontralarıda yaptılar..Helal olsun hepsine.

Birde bu havada Samsunsporun bu durumunda uyduruk bir yerde uyduruk bir takımla oynarken bile bukadar taraftar geliyor ise Play-Off lara kalsak ve İstanbulda oynansa yine, süper bir taraftar olucak heralde.

Oyuncuların kışkırtmalara karşı sakin olmları lazım bu konuda teknik heyete görev düşüyor. Yumrukda yesen karşılık vermemeleri lazım...

benim yazıcaklarımın bir benzeri. ercüment hocanın da tribünlere gönderilmeside ayrı bir olaydı zaten

red_white

ercüment hocaya helal olsun yerinde müdahaleleri süperdi

CeLiL_55

Bu sezon en azından düşme korkusu yok içimizde bunada şükür takımımız ortalarda devam eder Ligi ilk 10'da bitirirse ne mutlu bize playoff HİKAYE.

Kais

Maçtan önce bir tesiste ts lileri gördük.giresundan bjk maçına gidiyordu.Onlardanda birşey olmaz.Resim çekiniyorlar bize heryer trabzon adlı atkılarının altında bende y...ın üstüde trabzon dedim sesini çıkartan olmadı.Çok komikti doğrusu.

Ben birde güngören tribününden bahsedim.Maçdan önce yazmıştım bunlar 3-4 takımlı bir tribün diye.Öyle çıktı altında bjk poları boynunda güngören atkısı veya ts atkılı formalı gs atkılı formalı davullarında bile ultraaslan yazan tribün bunlar nese yazmaya değmez...

Maça giriş rezaletti gene.Allah'tan Sezgin Gümüş ve Şafak Gedikoğlu geldilerde emnyet müdürüne telefonla kapıyı açtırttılar.Anlamadığım bize başkan neden sahip çıkmadı.Herneyse yine kırmızı kart ve hakem kurbanı olduk çıktık.Maçtan 1 saat önce süt oğlanı olan güngörnliler maça girdkten sonra aslan kesildiler.