Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

FORZA ÞÝMÞEKLER

perşembe günü bir çift kale izledim takım inanaılmazdı.bu takım play off oynar

FORZA ÞÝMÞEKLER

G     B     M     P   
1 Manisaspor 22 12 7 3 43
2 Kasımpaşa 21 12 6 3 42
3 Diyarbakırspor 22 12 3 7 39
4 Karşıyaka 21 10 7 4 37
5 Altay 22 9 10 3 37
6 Boluspor 22 10 4 8 34
7 Kartalspor 22 7 9 6 30
8 Ç.Rizespor 22 8 5 9 29
9 Karabükspor 22 7 8 7 29
10 Samsunspor 22 8 4 10 28
11 Orduspor 22 7 6 9 27
12 Gaziantep B.B. 22 7 6 9 27
13 Adanaspor 21 8 2 11 26
14 Malatyaspor 22 8 2 12 26
15 Güngören Bld. 22 8 2 12 26
16 Giresunspor 22 7 2 13 23
17 K.Erciyesspor 21 5 7 9 22
18 Sakaryaspor 22 4 4 14 16

emre

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 15 Şubat 2009, 16:47:42
yav ben düşücez felan diye korkuyorum siz play off hesabı yapyorsunuz :D haydi hayırlısı ama ne düşücez ne çıkıcaz gibi duruyor inşallah seneye çıkarız

ne düşmesi kardeşim ben rize nin bizden yukarıda olmasıını hazmedemiyorum.bi 2, lig hiç çekemem.
tabi yanlış anlaşılmasın ölümüne samsunspor ama o kadar da düşecek değiliz yani!!

mahserxxx

Yalnızca BİZ

7. ile 15. arasında 4 puan var. Çok süpriz bir ligimiz var...

jean

70 dakika 10 kisi oynayipta 1 puan almak cok guzel yanliz uzuldugum nokta eksik olmasak yenecektik

kuzey55

böyle rezil bir stad görmedim.maçtan önce kapıda yaklaşık 1500 kişi var maç başlamak üzere adamlar hala bozuk bir turnikeden tek tek içeri almaya çalışıyo.büyük kapıyı açtırıp içeriye zor da olsa girdik.taraftarımızın bir kısmı dışarda kaldı ve geri döndü.karşı kapalı tribünde ise yaklaşık 300 taraftarımız vardı.muratın atılmasıyla şok yaşadık ancak yine iyi pas yapıp rakibi oynatmadık.2. yarıya iyi başladık turgut birkaç pozisyonda topu ezdi ve sonuç alamadık malesef.taraftar çok iyiydi bugün maçın gidişatına göre etkisiz olduğumuz zamanlar oldu ancak genel itibariyle bu takımın hiçbir zaman yalnız kalmayacağını gösterdik...son olarak deplasmanda 10 kişi ile 1 puan iyidir..bizi böyle stadlarda 3. lig takımlarıyla oynatanlara lanet olsun.

ramcQ_55

red_white

işe bak be 1500 2000 kişi daracık kapıdan sokulmaya çalışıldı bu arada çevik kuvvet amirin emri olmadan joplarla saldırmaya başlıyorlardı toplanınca nasıl kaçtılar iyide darbe aldılar amiri köpeğe bağırır gibi bağırıyodu helal olsun Samsunda olsak saldırırdı bizim şerefsizler maça gelince 10 kişi kaldık maçında güngören evinde zor yenilen bir takım iyi mücadele ettik çocuklar basmadık yer bırakmadı pozisyonumuz yoktu pek ama iyi mücadele ettik diyebilirim

kadir55ist

selam
staddan yeni geldim asıl yorumlarımı sonra yapıcam ama öncelikle sahada yürekleriyle oynayan samsunsporlu futbolcu olduğunu bilip mücadele eden aslanlara teşekkürler.
taraftarımıza bu kötü havaya rağmen güngören stad görevlilerine ve tek turnikeye rağmen gösterdikleri muthiş desteğe teşekkürler.gönüllerine samsunsporu yerleştirip gelen taraftarımıza saygısızlık terbiyesizlik hatta hakkını hasp etmeye çalışan bir kaç arkadaş diyemicem onlarada yazıklar olsun.
emeği geçen herkese teşekkürler.
samsunspor bir sevdadır...

GençKozluklu

Arkadaşlar maçıda pek izledim sayılmaz. Ancak sizler için bol bol resim ve video çektim. Videoları daha sonra paylaşacağım. Resimler aşağıdaki gibidir.

SAMSUNSPOR taraftarı her zaamn ki gibi büyük taraftar olduğunu gösterdi. Stada bu soğuk havaya karşın akın etti. Maça 15 dakika geç de olsa erken girenlerden sayılırım.  :P

Bu takıma biraz destekler neler yapabileceğini biliyoruz ama şehrin ileri gelenelri bu sesi bir türlü duymuyor.

Hayırlı günler dileklerimle.

Saygılar sunarım

Sadece Samsunspor

arkadaşlar bu ne diyor yaaa kafası iyi heralde ;D

kuzey55

5 te birimiz kadardınız.hepinizde gs fb atkıları vardı...yaşın sanırım 10-12 yoksa 10 gol kaçırdık demezdin.biz yanlış maçmı izledik acaba? orta sahayı gecen her pozisyonu gol pozisyonu sandın galiba.çamur içinde 3.lig takımı ve stadı tek kelimeyle...samsun takımının ve taraftarının büyüklüğünü görmüşsünüzdür bugün.,

Ayrıca görüntüler sadece üst kısımdan bir o kadar da alt kısımda taraftar vardı.

**KaR6**

sildim mesajları arkadaslar, bırakın seref yoksununu.. yas zaten en fazla 13..

karizma recep abimin ayak bastıgı yerde ot bitermi, yine kazanamadık işte ;)

samsunluyuzz

biz herşeyi gorduk koçum.

Benim yaşımı ögrenmek istiyorsanda 23

Taraftar olarak bari konuşmayın be s

şııkk şıkk şıkk samsun

başka birşey bilmiyorsanız ögretelim