Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

tuzlalı

09 Kasım 2008, 03:39:47 #135 Son düzenlenme: 09 Kasım 2008, 03:51:09 tuzlalý
Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Kasım 2008, 03:01:33
sanırım bu lafı derken , şaka yaptın , gülücük koymayı falan unuttun ..

Senin mesajda benzemiş benimkine.

Bari bir gurbetçi yapmasın bunu desemmi ?  :D

samsun155

samsun155

Tribün_ali

Bu macı alacagız başkada altarnetifi yok öle veya böle alınacak manzeret aranmayacak yoksa işimiz zor olur az kaldı gelecem şu askerlik bitecek allahgın izniyle kaldıgım yerden devam edecem

ugrass

kardeşler ben ankarada öğrenciyim maçtan fotograf koyarsanız sevinrm ya =( bare resmlerde görelim trübnleri... şimdiden teşekkr ederm..!

ayrılık koydu...

guvensolmaz

edmontdante

Alıntı yapılan: samsun155 - 09 Kasım 2008, 10:27:45
dk.55 kenan kafa ile gol atacak
demedi demeyin

İnşaallah atar kardeşim ama o malatya maçında yaptığı neydi öyle

cem 55

kenan son 2 macta rize ve malatya maclarında defansın en kötü oyuncusuydu malatya macında 2 golde bariz hataları vardı kenandan golden ziyade defansta kendine çeki düzen vermesini bekliyorum bugun oktay murat yıldırım ve volkan çekiç üçlüsü orta sahada beraber oynarlarsa orta sahada üstünlügü ele geçirip galip gelecegimizi düsünüyorum karabük deplasmanlarda cok gol yiyen bi takım degil iyi savunma yapıyolar bu maç taraftarımızada cok iş düsüyo gol ne kadar geçikirse geçiksin takıma destegini kesmemeliler karabük son diyarbakır deplasmanında 80.dakikada 1-0 öne geçti ama 85 ve 90 dakikada gelen gollerle sahadan 2-1 yenik ayrıldılar içerde oynadıgımız ve 78.dakikada oktayın attıgı golle 1-0 kazandıgımız ordu macına benzer bi maç bekliyorum yine internet basında bizlere ve statdaki kardeşlerimize stres dolu bi 90 dakika allah bizim ve futbolcularımızın yardımcısı olsun

mehmet yılmaz

09 Kasım 2008, 12:56:41 #143 Son düzenlenme: 09 Kasım 2008, 12:58:53 samsuni
@35ama55
Tuzlalı benim çok sevdiğim, dostlarımdan birisidir, niyeti ortada, tabii sen aramızdaki bağı bilmediğin için ve o da genele yazdığı için haklı olarak yanlış anlamışsın... Sağolasın, durumu anlatmaya çalıştığın için ;)

@tuzlalı
Bu maçta sana inat ilk yarıyı kapalıda, ikinci yarının ilk 15 dakikasını kale arkasında, son yarım saatini de maratonda izlemeyi planlıyorum ;)

GençKozluklu

Bu maçı mutlaka almalıyız. Kaybetmeyi düşünmek dahi istemiyorum. Umarım futbolcularda kesin kazanırıs rehavetine girmezler.

Bir mağlubiyetle işler iyice karışır. Serkan Aykut'un bu maç başlangıç maçı olmasını da diliyorum. Daha öcne yaptıkalrının karşılığını SAMSUNSPOR'dan fazlasıyla almıştır. Serkan Aykut'u kral yapan da bu cami ve takımdır. En zor günlerinde Serkan^dan takıma ağabeylik yapmasını beklemeiş olammaın altında hiçbir art niyet aranmamasını rica ederim.

Banim için futbolculardan öcne SAMSUNSPOR gelmektedir.

Saygılarımla

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Kasım 2008, 12:56:41
@35ama55
Tuzlalı benim çok sevdiğim, dostlarımdan birisidir, niyeti ortada, tabii sen aramızdaki bağı bilmediğin için ve o da genele yazdığı için haklı olarak yanlış anlamışsın... Sağolasın, durumu anlatmaya çalıştığın için ;)

@tuzlalı
Bu maçta sana inat ilk yarıyı kapalıda, ikinci yarının ilk 15 dakikasını kale arkasında, son yarım saatini de maratonda izlemeyi planlıyorum ;)

Düşününce tuzlalının dediği gibi gerçekten kötü oluyorya  :'( Atkıyı takıp 17inc ekran karşısına geçip maç takipetmekte ayrı bir keyif veriyor insana :P
olum davut sen kendini bunla avut :)

mehmet yılmaz

Bir de şöyle düşün ama...
Mesela Rize'ye kaybediyoruz, adamlar tribünde, yanımızda, keyifleri gıcır; tahrik ediyorlar... Burada olmak da zor doğrusu.

Kazanınca da ayrı bir keyif ama o da son yıllarda nadiren oluyor :(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Kasım 2008, 13:11:40
Bir de şöyle düşün ama...
Mesela Rize'ye kaybediyoruz, adamlar tribünde, yanımızda, keyifleri gıcır; tahrik ediyorlar... Burada olmak da zor doğrusu.

Kazanınca da ayrı bir keyif ama o da son yıllarda nadiren oluyor :(

Katılıyorum belli bir noktaya kadar.. :) biz gurbetciler için ( orada olmak ) hepsinden önemli..

tuzlalı

09 Kasım 2008, 13:23:56 #148 Son düzenlenme: 09 Kasım 2008, 13:55:28 tuzlalý
@Samsuni

O stadın bana inat durabileceğin tek tribünü, Karabük tribünü olur ancak.

Sen bir dene bakalım yine. Belki şans olur galip gelirsek öteki maçlarda da uğur yaparız. Okuyup üflemeyi de unutmayalım.  ;) (şu ifadeyi de koyalımda "35ama55" kardeşin gazabından sıyrılalım)

GurbetciFanatik

ya arkadaslar yirtirmayin ya  o ne öyle fark atacagiz sov yapacagiz diye  biraz ciddi olalim.

Benim tahminim bu maci 6 - 1 aliriz  ;D ;D ;D ;D ;D