Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

55.hakan

98 deki 2-1 kazandığımız maçı ben de izlemiştim.maratondaydık 3 kuzen maça gelmiştik hava yağmurluydu , ama maçtan çok zevk almıştım her zamanki gibi..karabük ün kaleci şevkiydi,ona göre bir tezahürat uydurulmuştu tamamını soleyemeyeceğim hatırladığım kadarıyle şöyleydi
İncili boncuklu şevki güzel ..cuklu  şevki  :D  deli olmuştu şevki...

seckin55

ben en son erdoğan lı karabuku hatırlıyorum..yanılmıyorsam bizdeki eski mehmet yılmazın amcası olur kendisi..kaptanlarıydı.iyi golcuydu ama pekde futbolcu tipi yoktu..en son onun donemınde duşmuştu karabuk...şuanda da tanınmış olarak bjk' li ümit aydın var sanırım

europe_55

Yeter artik bu macla beraber cikisa gecelim ve DÖNSÜN ARTIK EFSANE ait oldugu lige.

Bize SÜPER LIG yakisir...

celebi

Ladikli

Karabükle hep kavgalı gürültülü maçlarımız olurdu.Deplasmana ilçelerden otobüsler kaldırılırdı...Bu maçı neyapıp edip kazanıp,hayrettine hediye etmek lazım.

celebi

Alıntı yapılan: Ladikli - 08 Kasım 2008, 11:37:06
Karabükle hep kavgalı gürültülü maçlarımız olurdu.Deplasmana ilçelerden otobüsler kaldırılırdı...Bu maçı neyapıp edip kazanıp,hayrettine hediye etmek lazım.

Hayrettine hediyemi ???

anacak kapak göndeririz ona

Akyol

Maça ilginin yoğun olacağını düşünüyorum hava çok güzel maç pazar günü e birde doktor!!! gitti rahat yeneriz herkese selam...:)

FaT1h

macı rahat alıp yolumuza yeni ufuklar acarak devam ederiz birde haftaya altaya bi darbe vurursak deymeyin keyfimize

celebi

55.hakan

İshal olan Serkan'a tedavi
Samsunspor'un golcü futbolcusu Serkan Aykut, halsizlik nedeniyle dünkü antrenmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı.
İshal olduğu için idmanı tamamamlayamayan ve kendini yorgun hisseden Kral, Kulüp Doktoru Mehmet Özden tarafından kontrol edildi. Serum takılacak ve bir gün istirahat edecek Serkan Aykut'un pazar günü oynanacak Karabükspor karşılaşmasına yetiştirileceği açıklandı. Karabükspor karşılaşmasında oynamak istediğini dile getiren Kral, "Ne olursa olsun gerekirse iğne ile de olsa bu maçta takımdaki yerimi alacağım" dedi.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=14253

celebi

hadi bakalım serkan iyileşte takımdaki yerini al

celebi

tanju55

celebi

Kais