Bank Asya 1.Lig 11.Hafta Samsunsporumuz-Kdç.Karabükspor

Başlatan samsunmania, 03 Kasım 2008, 00:49:53

« önceki - sonraki »

cgr

Kral'a söyliyelim boll boll kola içsin gerçi yapmadığı iş değil ya :)

GençKozluklu

Alıntı yapılan: hakanelgun - 08 Kasım 2008, 15:17:35
                             İshal olan Serkan'a tedavi
Samsunspor'un golcü futbolcusu Serkan Aykut, halsizlik nedeniyle dünkü antrenmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı.
İshal olduğu için idmanı tamamamlayamayan ve kendini yorgun hisseden Kral, Kulüp Doktoru Mehmet Özden tarafından kontrol edildi. Serum takılacak ve bir gün istirahat edecek Serkan Aykut'un pazar günü oynanacak Karabükspor karşılaşmasına yetiştirileceği açıklandı. Karabükspor karşılaşmasında oynamak istediğini dile getiren Kral, "Ne olursa olsun gerekirse iğne ile de olsa bu maçta takımdaki yerimi alacağım" dedi.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=14253

Nedense bu haber bana pek tanıdık geldi.  Geçen yılda Pazartesi günleri Serkan çok hırslı, çok iddail deniliyordu. Maç gününe bir gün kala her ne hikmetse ya sakatlanıyordu ya da sakatlığı nüksediyor bir maraz çıkıyordu.
Bu yılda aynı hikaye. Serkan ishal olmuş. Kusura bakmasınlarda kargalar bile güler. Kendine iyi bakan bir oyuncu kolay kolay böyle basit rahatsızlıklara yakalanmaz. Biliyorum diyeceksiniz ki insandır hasta olma hakkı var. Eyvallah. Daha bu bir debir. Ne yazık ki haftaya da benzer mazaretleri duyarsak şaşırmayacağım.
Oynarsa da hastahasta oynadı denilerek taraftara karşı duygu sömürüsü yapıalcka, kötü futbolun ya mazereti olacak ya da hasta hasta takımı için fedakarlık gösterdi denilecek.

Üzgünüm ancak Serkan Aytuk gerçeği budur. Bu Serkan'a güvenemeyiz arkadaşlar. Benim Serkan'a olan kırgıznlığım ve kızgınlığım bundandır.

Saygılarımla

Ladikli

08 Kasım 2008, 17:23:38 #122 Son düzenlenme: 08 Kasım 2008, 17:25:46 Ladikli
PUAN DURUMU   
2008-2009 2007-2008  34. Hafta 33. Hafta 32. Hafta 31. Hafta 30. Hafta 29. Hafta 28. Hafta 27. Hafta 26. Hafta 25. Hafta 24. Hafta 23. Hafta 22. Hafta 21. Hafta 20. Hafta 19. Hafta 18. Hafta 17. Hafta 16. Hafta 15. Hafta 14. Hafta 13. Hafta 12. Hafta 11. Hafta 10. Hafta 9. Hafta 8. Hafta 7. Hafta 6. Hafta 5. Hafta 4. Hafta 3. Hafta 2. Hafta 1. Hafta 

Takım O AV P

1-Manisaspor 10 15 22

2-Altay 10 9 20

3-Kasımpaşaspor 11 4 20

4-Karşıyaka 10 1 18

5-Diyarbakırspor 10 2 17

6-Çaykur Rize 11 1 17

7-Kartalspor 10 5 16

8-Güngören Bel 10 -1 16

9-Malatyaspor 11 -6 14

10-Orduspor 11 2 13

11-Gaziantep B.Ş. Bld. 11 -1 13

12-Boluspor 10 -3 11

13-Adanaspor 11 -5 11

14-Samsunspor 10 -7 10

15-Sakaryaspor 10 -3 9

16-Giresunspor 10 -4 9

17-K. Karabükspor 10 -6 9

18-K. Erciyesspor 10 -3 8

samsunmania

Bu maç bizim. Hiç şüphem yok. T.Direktörümüzün de açıklamaları kendine güvenini gösteriyor. İnşallah şanssızlık olmaz.

jean

bu maci ne yapip edip almaliyiz bugun herkes berabere kaldi yararlanmamiz lazim 3 haftadir puanimiz yok

Sadece Samsunspor

AlıntıTüredi: "Hocadan daha ciddi sorunlarımız var"

08 Kasım 2008 / 17:52

Samsunspor 2. Başkanı İsmail Türedi, "Karabükspor maçını alacağımızdan eminim" dedi.

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden, son haftalarda aldığı sonuçlarla sıkıntılı günler geçiren ve teknik direktör Hayrettin Gümüşdağ'ın istifasından sonra antrenör Nafız Turhal tarafından Karabükspor maçına hazırlanan Samsunspor, Nuri Hasan Tesisleri'nde kampa girdi.

Bugün yapılan son idmanda futbolcuların moralli ve istekli olmaları, teknik heyeti ve idmanı izlemeye gelen yöneticileri sevindirdi. Sakat olan Veysel bugün yapılan çalışmada düz koşu yaparken, sakatlıkları geçen Sefa ve Hakan Koçarslan çalışmada yer aldı. Kulüp doktoru Mehmet Özden, sakatlığı süren Veysel'in yarın oynanacak Karabükspor maçında forma giyemeyeceğini söyledi. Antrenör Nafız Turhal'ın yarınki maçta Serkan Aykut'u ilk 11'de oynatması bekleniyor.

Samsunspor 2. Başkanı İsmail Türedi, kulübün son durumu ve yarın oynanacak olan Karabükspor maçıyla ilgili olarak, "Hocanın istifasının futbolcular üzerinde olumsuz bir etkisini görmedik. Antrenmanlarda futbolcuların istekli çalışmaları bizi çok mutlu ediyor. Yarın oynayacağımız Karabükspor maçından tedirgin değiliz maçı alırız. Alacağımızdan da eminiz, rahatız ve en rahat olduğumuz hafta diyebilirim" dedi.

Teknik direktör arayışlarına da değinen Türedi, "Hocadan önce çok ciddi bir ekonomik problemimiz var. Önümüzü görmeden hocayla ilgili şu anda bir şey söyleyemeyeceğiz. Pazartesi günkü yönetim kurulu toplantısında ekonomik problemlerle ilgili görüşmemiz olacak. Hocayla ilgili olarak ondan sonra karar vereceğiz. Takımı yalnız ve başıboş hissettirmiyoruz. Her şey gayet yolunda" diye konuştu.

Ayrıca bugün yapılan antrenmanı Samsunspor alt yapı 7 yaş grubu minik futbolcu adayları ziyaret ederek futbolcu ağabeylerine çikolata ikram etti.

İşte bu ya bu çocukların hepsi şimdi Samsunsporlu olacaklar çok iyi yoldayız haydi samsun'um

yarınki maçta serkan show yapacak inşallah, dersane çıkışı koşa koşa maça gelcem inşallah maç başına yetişirim

Sempatik Bengülü

yarın pazar olmasına rağmen çalışıyorum malesef ve bende artık işyerinden takip etmeye çalışıcam maçı bu hafta çok umutluyum 3 puan bizim 1-0 biticekmiş gibi geliyor bana

aydın uzun

yarın yenmeligiz.başka çaremiz yok.mutlu  olmak bizimde hakımız.
SAMSUNSPORUM.

Baskent_Samsunspor

yarım sıfır olsun şu maçı alalımda zaten gerisi gelir oyun hiç önemli değil yeterki yenelim şu kara bulutlar bi dağılsın

kuzey55

çok rahat olduklarını söylüyolar umarım bu rehavet yaratmaz takımda ve küçümsemezler umarım karabük ü...yoksa hüsran olur ve sonuncu sırada buluruz kendimizi...

55.hakan

ilk dakikalarda gol bulursak rahat geçer maç ,devamı gelir deplasmanda öne geçince skoru koruyamıyoruz ama evimizde ne kadar golü erken bulursak kardır böle maçlarda tecrübeli oyunculara iş düşüyor.umarım serkan oynar

mehmet yılmaz

Maraton tayfasından peşinen özür dileyeyim

Yarın kapalı sağ tarafta öğrencilerle birlikte olacağım çok büyük bir ihtimalle. Maratonun karşıdan nasıl göründüğünü de merak etmiyor değildim, fotoğraf çekerim.

Tabii işin riskli tarafları da var. Okulda gayet aklı başında görünen hocalarının nasıl bir psikopat, nasıl bir fanatik olduğunu da görebilirler. İnşallah takım iyi bir oyunla, net bir galibiyet elde eder de biz de keyifli bir hal sergileriz.

Yoksa, okuldaki bütün saygınlık çöpe gidecek!  :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Kasım 2008, 01:23:45

Yarın kapalı sağ tarafta öğrencilerle birlikte olacağım çok büyük bir ihtimalle. Maratonun karşıdan nasıl göründüğünü de merak etmiyor değildim, fotoğraf çekerim.

Tabii işin riskli tarafları da var. Okulda gayet aklı başında görünen hocalarının nasıl bir psikopat, nasıl bir fanatik olduğunu da görebilirler. İnşallah takım iyi bir oyunla, net bir galibiyet elde eder de biz de keyifli bir hal sergileriz.

Yoksa, okuldaki bütün saygınlık çöpe gidecek!  :)

bende büyük ihtimal kapalıdayım mehmet abi kapalı çift görüşürüz

Kaya

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 08 Kasım 2008, 16:43:43
Nedense bu haber bana pek tanıdık geldi.  Geçen yılda Pazartesi günleri Serkan çok hırslı, çok iddail deniliyordu. Maç gününe bir gün kala her ne hikmetse ya sakatlanıyordu ya da sakatlığı nüksediyor bir maraz çıkıyordu.
Bu yılda aynı hikaye. Serkan ishal olmuş. Kusura bakmasınlarda kargalar bile güler. Kendine iyi bakan bir oyuncu kolay kolay böyle basit rahatsızlıklara yakalanmaz. Biliyorum diyeceksiniz ki insandır hasta olma hakkı var. Eyvallah. Daha bu bir debir. Ne yazık ki haftaya da benzer mazaretleri duyarsak şaşırmayacağım.
Oynarsa da hastahasta oynadı denilerek taraftara karşı duygu sömürüsü yapıalcka, kötü futbolun ya mazereti olacak ya da hasta hasta takımı için fedakarlık gösterdi denilecek.

Üzgünüm ancak Serkan Aytuk gerçeği budur. Bu Serkan'a güvenemeyiz arkadaşlar. Benim Serkan'a olan kırgıznlığım ve kızgınlığım bundandır.

Saygılarımla

abi kusura bakma da sen serkan aykut a takmışsın ya bence serkan asli görevini yeterince yaptı bu takım için senin bence diğer bir başlıkta tahkim kurulu kararı diye belirtilen konuya yorum yapmalısın orda da caner le celil in ismi var  >:( ???

tuzlalı

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Kasım 2008, 01:23:45

Yarın kapalı sağ tarafta öğrencilerle birlikte olacağım çok büyük bir ihtimalle. Maratonun karşıdan nasıl göründüğünü de merak etmiyor değildim.

Gerçekten ayıp oluyor. Bizler uzaklardan stada gidebilenlerin ne kadar şanslı olduğunu  düşünüp iç çekiyorken, siz hangi tribüne geçsem fantezisi içindesiniz.

Ben hiç bir maçı rahat izleyemiyorum maalesef son yıllarda. Malatya maçında da radyodan 1-3 ü duyunca dahi, deplasmanda ulaşılmış bu güzel skorun mutluluğunu dolu dolu yaşayamadım.
Malatyanın alacağından değilde, kalan sürenin bizim maçı vermemiz için yeterli bir süre olduğu kanaatindeydim çünkü.

İnşallah alalım şu maçı artık.