Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

MeL_55

14 Eylül 2008, 14:38:53 #390 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 14:42:01 berusa55

Formalarımız güzel ama...

maviay55

maçın özetini izledim cnnturk ten..böle bi kaleci yok abi evlere şenlik  >:( >:(

utanç verici bi skor..ne hallere düştük yazıklar olsun!!

HaSaNCaN

fotolar çok güzel. bide sbç kale arkasından ayrıydı demirler kaldırıldımı ?

HaSaNCaN

başkanımız üzerindeki atkı stordan galiba ? çok güzel bişeye benziyo

köprülüler

Ya iki haftadır bizim hocanın yaptığı bi taktiksel değişiklik var. Ne işe yaradığını hala çözemedim. Kartal maçının ilk yarısında bizim önümüzdeki kanatta sercan attığı çalımlar ve paslarla kartallıların başını döndürmüştü. Ordan bi ikide pozisyon bulduk hatta. Sonra bizim hoca naptı biliyormusunuz O ana kadar sahada hiçbir etkinliği olmayan Turgut'u sağ kanada sercan'ı da sol kanata sonrada yanına yedek kulübesine aldı. Bu bence Turgut'u kurtarma hareketiydi. Okuduğum kadarıyla giresun karşısında da aynısını yapmış sonra sercan'ı gene yanına almış.. Bu adam ne yapmaya çalışıyor. Yeter artık...

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: streeturk - 14 Eylül 2008, 15:06:14

başkanımız üzerindeki atkı stordan galiba ? çok güzel bişeye benziyo

bilemem ama süper birşey ben acayip heyecenlandım streeturk kardeşim öf beee

HaSaNCaN

evet çok güzel bi atkı tek kat ve ipek gibi kumaşı. lafa gerek yok manyak bir atkı çıksada hemen gidip alsak.

maviay55

çıkınca hemen hemen vakit kaybetmemek lazım..ne zmn çıkıo ki?

CurvaSudSamsunspor

biz böyle ürünler istiyoruz güzel ürünler trübün kültürü olsun herkes atkı kaşkol forma ile gelsin...

seckin55

14 Eylül 2008, 18:39:10 #399 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 18:40:32 berusa55
Alıntı yapılan: şirinler_1965 - 14 Eylül 2008, 16:22:50
Takımı bu hale getiren belediye başkanından yönetimine futbolcusuna hala hiçbişey yokmuş gibi taraftarımız tavır koymuyorsa bende dahil böyle bir Samsunsporluluk olmaz bu sonucun tek denedi SAMSUNSPOR TARAFTARIDIR.Ben maça gittim falan filkan hikaye eger tepkin olmayacksa git tv de izle maçını kardeşim.

Bu takıma senelerce sahip çıkanlara ne destegini verdik.Bu takımı bu hale getirenlere su ana kadar hangi tepkiyi verdik.Stadda bagır o kadar herşey orda bitti.SAMSUNSPORUN BU HALE GELMESİNDE TEK SORUMLU BİZİZ.bu düzen bir günde olmadı bir günde de son bulmayack.

yerden göğe haklısın canım kardeşim...biz hiç tepki veremıyoruz.dun aksamkı maçta go yedikçe sustuk yedikçe sustuk.inanki haykırasım geldı ordaki taraftarlara kös kös oturuyo herkez..giresun dalga yapıoyo biz izlioz...hocayı ıstıfaya çagırırken bile bazı kesim bagırdı.taraftar grupları sadece..biz hakediyoz bole oluyooo.maça gitmekle iş bitmiyo.orda seyirce baskısı olsaydı inanıyorumki maç 3-0 dan donerdı bile.baskı yok isyan yok.kös kos oturma var....kimsiniz kardesım.niye gelionuz maça...biz gideriz bizi bu hale getiren adamı belediye başkanı da seçeriz.biz kimizki....hepimiz koyun gibiyiz..az bi sıvazlandıgımı hepımız yumuşarızz..

samsunmania

"Şampiyonluk hedeflemiyoruz"
Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'un, kulüp başkanı Fuat Köktaş, "Şampiyonluk hedeflemiyoruz, ilk on içinde olabilecek bir takımı hedefliyoruz" dedi.

Köktaş, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, göreve geldikleri 12 Temmuz tarihi itibariyle yaşanan sıkıntıları aşmak için yoğun bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Lig başında Kayseri Erciyesspor karşısında galibiyet alarak iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Köktaş, şöyle konuştu:
''Dün sahamızda oynadığımız Giresunspor karşısında aldığımız mağlubiyet, bizleri olumsuz yönde etkiledi. Biz yönetime geldikten sonra kulübün sorunlarını ve mali yapısını düzelttik. Oyuncular paralarını alıp maça çıkıyorlar. Bir sorun yok. Şampiyonluk hedeflemiyoruz, ilk on içinde olabilecek bir takım hedefliyoruz. Biz takımın iskeletini bu yıl oluşturup, seneye hedefi olan bir takım haline geleceğimizi söyledik. Bunun en önemli nedeni de takımın daha genç olmasıdır. Futbolcuların oynamamasını bir yönetim zafiyetine ya da ekonomik problemlere bağlamak da mümkün değil. Bu sadece bir uyumsuzluktur.''

Köktaş, başarıyı primlendirdikleri gibi mutlaka başarısızlığı da kulüp olarak cezalandıracaklarını belirterek, ''Bunların nedenlerini ortadan kaldırmaya da gayret göstereceğiz. Bu anlamda taraftarımızın tepkilerini anlıyorum. Taraftarımız her zaman bize destek vermektedir. Onların desteğiyle takım olarak daha büyük başarılara imza atacağız'' dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20080914/sampiyonluk_hedeflemiyoruz.html

samsunmania

Köktaş'tan Giresun maçı yorumu!
14 Eylül 2008 / 18:13
Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, takımın iskeletinin yeni oluşmaya başladığına dikkat çekerek, başarılar gibi sürpriz yenilgilere de hazır olunmasını istedi.
Samsunspor'un dün akşam 19 Mayıs Stadı'nda Giresunspor karşısında 4-0 yenildiği karşılaşmanın ardından Kulüb Başkanı Fuat Köktaş bugün basın toplantısı düzenledi. Özellikle Samsunspor Kulübünün mali ve teknik altyapısını oluşturmak için çalıştıklarını belirten Başkan Köktaş, bu süreçte başarılar gibi sürpriz mağlubiyetlere de hazır olunması gerektiğini söyledi.

"Hedefimiz ilk 10"

"Hedefimiz şampiyonluk değil. İlk 10'da yer almayı hedefliyoruz" diyen Köktaş, bu yıl takımın iskeletinin oluşturulacağına vurgu yaptı. Köktaş; "Şampiyonluk bu yıl hedefimizde yok. Bu yıl takımın iskeletini oluşturup gelecek yıl şampiyonluğu hedefimize koyacağız" dedi.

Parasal problem yok!

Samsunspor'un bugün itibariyle parasal problemi olmadığına dikkat çeken Köktaş: "Başarısızlığın altında yatan neden para ise, bugün öyle bir problem yok. Başarısızlığı paraya ve ekonomik nedenlere bağlamak doğru değil.Kulüble ilgili hiç kimsenin ekonomik alacağı yok. Kulüb yönetimi olarak başarıyı primlendirdiğimiz gibi başarısızlığı da cezalandıracağız. 4-0 sahadan ayrılmayı hak etmedik. Ligin başındaki 3-4 maçta eksiklikler giderilmeli. Bundan sonra da hala aksayan yerler varsa, aksayan yerleri ayırır yeni filizlerle devam ederiz. Bugün itibariyle paniğe gerek yok. Kulüb Başkanı veya benim görevlendirdiğim kişinin ağzından yapılan açıklamalar bağlayıcı olur. Başka açıklamalarla taratarımız üzülmemeli. Popilist asla bu işi yapmayacağız. Taraftarımızı kısa süreli büyük beklenti içine sokmamalıyız" diye konuştu.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4639

samsunmania

14 Eylül 2008, 18:58:20 #402 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 19:01:29 samsunmania55
Vay be.Yıllar sonra ekonomik problemimiz yok gibi bir cümle duydum, okudum. İnsanın hoşuna gidiyor vallahi. Ama gereken tedbirler alınmazsa BAnk Asya'da da sıkıntı çekeriz.Ne olursa olsun kendi sahanda böye bir skor alamazsın. Gereken cezanın verilmesini umuyorum.Aynı zamanda t.direktöre verilen imtyazların da gözden geçirilmesi geekmektedir. Tabiri caizse fantezileri bırakması için kulağının da başkan tarafından çekilmesi lazım.

Sadece Samsunspor

Helal olsun başkan şu takımda güvendiğim bir sende birde serkan aykut

ahk34

başkan bu takıma kaç kuruş vermiş, meraktan ölecem ya  eskişehir antalya gibi siyaset takımı olduk,
başkan yalandan borçları kapadım felan diye sevinmesin tüm Bu güzellikler Turgut TÜFENK eseridir.
Birkezdaha TEŞEKKÜRLER Turgut TÜFENK
Adam gibi adam öz ve öz samsunun evladı en azından samsunsporlu