Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

Atakumlu

baskan sene basındada dedi bu sene cıkmaya degil dusmemeye orta sıralara oynıcaz die.tamam baskan haklısın da bu teknik direktor boyle hatalar yapmasada elimizdeki kadroyla ust sıralı zorlasak..sadece zorlama deil bence guzel bi kadromuz var surekli bu kadroda bi aliyi ertesi hafta da veliyi oynatmasın..biz iyi olabilcegimiz bi senede amacımızı kucuk tutarsak basarı zaten gelmez..eskiden bizle hazırlık macı yapmaya sevinen takımdan kendi evimizde 4 yersek burda birileri suclu olmalı ve bence suclu teknik direktor..

jean

baskana guveniyoruz basarisiz olsak bile sucu degil adam vaad vererek gelmedi zaten turk telekoma yenilmistik o mactan sonraki en buyuk rezillik

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: ahk34 - 14 Eylül 2008, 19:26:14
başkan bu takıma kaç kuruş vermiş, meraktan ölecem ya  eskişehir antalya gibi siyaset takımı olduk,
başkan yalandan borçları kapadım felan diye sevinmesin tüm Bu güzellikler Turgut TÜFENK eseridir.
Birkezdaha TEŞEKKÜRLER Turgut TÜFENK
Adam gibi adam öz ve öz samsunun evladı en azından samsunsporlu

arkadaşım abicim sanki bizi turgut tüfenk i hiç düşünmüyo yerine koyuyosun  her kesin yeri ayrı bunu bilmek lazım...

vanlioglu

Alıntı yapılan: ahk34 - 14 Eylül 2008, 19:26:14
başkan bu takıma kaç kuruş vermiş, meraktan ölecem ya  eskişehir antalya gibi siyaset takımı olduk,
başkan yalandan borçları kapadım felan diye sevinmesin tüm Bu güzellikler Turgut TÜFENK eseridir.
Birkezdaha TEŞEKKÜRLER Turgut TÜFENK
Adam gibi adam öz ve öz samsunun evladı en azından samsunsporlu
Kardeşim sen seçim zamanının takip etmedin galiba gelecek gelecek dedikleri ve hüsrana uğratan adamdan bahsediosun bu güzellikleri bize sundu he :D:D:D ozmn gelip başkan olsaydı daa nie olmadı... şimdi bütün bu boş lafları bırakıp gerçekleri görün

ahk34

14 Eylül 2008, 23:07:02 #409 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 23:50:02 berusa55
Şuan maçlara çıkabiliyosan Turgut TÜFENK sayasinde demekki sen kongrede yaşananlardan haberin yok adam başkan olmadı ama tüm futbolcuların parasını verdi milleti deniz kenarından getirip borçlarını ödedi bu iş reklam işi değil, Samsunsporluluk işi, bence biraz bakış açını geliştir görmüyorsunsenin gördüğün tek şey siyaset büyüsü bu şehir yerel seçimde akp desteklemesin bak bakalım başkan kalıyomu, bak hırzız belediyeleri  elden gidiyor diye hemen yolunu bulup başkan yaptılar trabzonluyu eti bakır cemal yeşilyurt turgut tüfenk aday oldugunda nerdeydi siyaset işde bu, ki bende siyasal mezunuyum sayelerinde görsel olarak siyasetin nasıl yürüdüğünü gördüm..!

[/quote]

Kaya

ben anlamıyorum başkan a kızıyoruz da ona da destek sözü verenler ne yaptı acaba ben başkanı hiç tanımam yanyana bile gelmedim ama onunda gerekli desteği aldığını düşünmüyorum en büyük örnek bugün özel uçakla trabzon maçını izlemeye giden sayın ve saygıdeğer!!!bakanımz faruk özak ...kızacaksak biraz da bakanımıza kızalım verdiği sözler ne oldu diye

veis

faruk özakdan yardım beklemek bile hata bence samsunspor ve samsun camiası için faruk özakın maddi destegi resmen yıkım olur.koskoca samsuna elin trabzonlusu gelip maddi destek verecekse zaten samsunsprun durumunu özetlemeye bile gerek yok.

ahk34

Alıntı yapılan: veis - 15 Eylül 2008, 08:25:46
faruk özakdan yardım beklemek bile hata bence samsunspor ve samsun camiası için faruk özakın maddi destegi resmen yıkım olur.koskoca samsuna elin trabzonlusu gelip maddi destek verecekse zaten samsunsprun durumunu özetlemeye bile gerek yok.

bu karaktersiz insanlar onuda yapar patron,
işin aslı ne biliyormusun?
bunlar koca samsunsporu yemeyle bitiremediler,
ki bizde taraftar olarak hovarda bir babanın borçla yaşayan evladı gibiyiz... öde öde bitiremedik bu borcu,

celebi

Alıntı yapılan: ahk34 - 15 Eylül 2008, 10:11:26
bu karaktersiz insanlar onuda yapar patron,
işin aslı ne biliyormusun?
bunlar koca samsunsporu yemeyle bitiremediler,
ki bizde taraftar olarak hovarda bir babanın borçla yaşayan evladı gibiyiz... öde öde bitiremedik bu borcu,

valla başkanımız sıkıntımız yok diyor ama dediğiniz gibi bu borçlar ne zaman bitecek 

yusuf celebi

Sevgili seckin55,Tahsin Kosif'in geçmişi karanlık diyorsun,karanlık olan geçmişi nedir bizleride aydınlatırsan seviniriz.

Can'ın oynamamasına bende üzülüyorum ama Can'ın alternatifi olsun diye alınan Mesut'u Tahsin Kosif aldı diye eleştirmenin mantığını anlamadım alınan oyuncuyu oynatan gümüşdağ.

Daha önceki yazılarımda belirttiğim üzere yapılan taransferlerden ;

Volkan : Bence iyi bir transfer,geleceği parlak,milli takıma yükselirse şaşırmayın..tabiki iyi bir sezon geçirirsek.

Mesut : Bu transferde mevcut ekonomik şartlara göre iyi sayılır,hata yapıyormu yapıyor ,hata yapmayan oyuncumu var,henüz bir kaç maç oynadığınıda göz önünde tutalım.

Veysel : İyi bir transfer,zaman zaman Veysel'de hata yapıyor olsada bu transferde iyi derece.

Murat : Milli olma ihtimali olan bir transfer daha.

Oktay : Bu transfer hakkında pek umutlu değilim aldığım bilgilerde sıradan bir oyuncu olduğu yönünde.

Turgay : Henüz bilgi sahibi olamadım.

Baktığımız zaman yapılan transferler genel olarak iyi ama bunu işleyecek ve verimli hale getirecek gümüşdağ'dır.

ahk34

Alıntı yapılan: celebi - 15 Eylül 2008, 10:14:21
valla başkanımız sıkıntımız yok diyor ama dediğiniz gibi bu borçlar ne zaman bitecek 

valla tek çözümü var getireceksin gelirler vergi dairesinin deniticilerini, noteri, yeminine sadık müşavirleri, tff sayışmanlarını, gözlemci ve izleme komitesi diyede bir ekip kuracan, jandarma, vali il emniyet, maliye herkeze vereceksin haberi bak bir günde nasıl borç ödeniyo kim çalmış kim ne kadar götürmüş bir günde alayından tahsil edersin.
ve nerden buldun yasası diye birşey var hukuga inanıyorsak kim yöneticilik ve görevde bulunduysa bu kurumda neyin vardı neyin oldu nasıl yaptın nerden gelen parayla yapıyorsun hepsini tek tek sorgularsın.
mesale soru örnekleri
sayın adnan ölmez atakumdaki recidanceleri hangi parayla yaptın
yusuf ziya yılmaz atakum hattına soktugunuz plaka paraları nerede
pnar market cemal yeşilyurt bu setvetin tabi kaynagı neresi
ama yapamazlarki hepsi aynı minübüsün yolcusu işlerin bir kaç kişi var onlar başımızın üsütünde ama samsunsporun üsütünde değiller.
sezgin başkan ilk zamanlar bunu yapmaya çalışınca ortalık karışmışdı belediye bir kuruş destek vermedi cemal yeşilyurtda sonradan verdi?

celebi

Alıntı yapılan: ahk34 - 15 Eylül 2008, 10:39:29
valla tek çözümü var getireceksin gelirler vergi dairesinin deniticilerini, noteri, yeminine sadık müşavirleri, tff sayışmanlarını, gözlemci ve izleme komitesi diyede bir ekip kuracan, jandarma, vali il emniyet, maliye herkeze vereceksin haberi bak bir günde nasıl borç ödeniyo kim çalmış kim ne kadar götürmüş bir günde alayından tahsil edersin.
ve nerden buldun yasası diye birşey var hukuga inanıyorsak kim yöneticilik ve görevde bulunduysa bu kurumda neyin vardı neyin oldu nasıl yaptın nerden gelen parayla yapıyorsun hepsini tek tek sorgularsın.
mesale soru örnekleri
sayın adnan ölmez atakumdaki recidanceleri hangi parayla yaptın
yusuf ziya yılmaz atakum hattına soktugunuz plaka paraları nerede
pnar market cemal yeşilyurt bu setvetin tabi kaynagı neresi
ama yapamazlarki hepsi aynı minübüsün yolcusu işlerin bir kaç kişi var onlar başımızın üsütünde ama samsunsporun üsütünde değiller.
sezgin başkan ilk zamanlar bunu yapmaya çalışınca ortalık karışmışdı belediye bir kuruş destek vermedi cemal yeşilyurtda sonradan verdi?

zaten gerekli destek 2 sene öncesinden başlayıp yapılsaydı SAMSUNSPORUMUZ şimdi bu durumlrda olmazdı

tolga

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 15 Eylül 2008, 10:25:33
Sevgili seckin55,Tahsin Kosif'in geçmişi karanlık diyorsun,karanlık olan geçmişi nedir bizleride aydınlatırsan seviniriz.

Can'ın oynamamasına bende üzülüyorum ama Can'ın alternatifi olsun diye alınan Mesut'u Tahsin Kosif aldı diye eleştirmenin mantığını anlamadım alınan oyuncuyu oynatan gümüşdağ.

Daha önceki yazılarımda belirttiğim üzere yapılan taransferlerden ;

Volkan : Bence iyi bir transfer,geleceği parlak,milli takıma yükselirse şaşırmayın..tabiki iyi bir sezon geçirirsek.

Mesut : Bu transferde mevcut ekonomik şartlara göre iyi sayılır,hata yapıyormu yapıyor ,hata yapmayan oyuncumu var,henüz bir kaç maç oynadığınıda göz önünde tutalım.

Veysel : İyi bir transfer,zaman zaman Veysel'de hata yapıyor olsada bu transferde iyi derece.

Murat : Milli olma ihtimali olan bir transfer daha.

Oktay : Bu transfer hakkında pek umutlu değilim aldığım bilgilerde sıradan bir oyuncu olduğu yönünde.

Turgay : Henüz bilgi sahibi olamadım.

Baktığımız zaman yapılan transferler genel olarak iyi ama bunu işleyecek ve verimli hale getirecek gümüşdağ'dır.

sevgili yusuf yanlış bilgiler almışsın bu alınan futbolcuların daha kendi geldikleri kulüblerinde doğru dürüst maç oynamışlıkları yok saydığın adamlar 2.lig b ve 3.lig  topçuları şu an desenki bu futbolcuları bedelsiz serbest bırakıyoruz kimse almaz bizden başkakarakter olarak iyi çocuklar olabilir ama futbolcu olarak vasatın altındalar SAMSUNSPOR bu kadar ucuz değil ama maalesef ucuzlattılar   

yusuf celebi

sevgili Tolga,ben bu oyuncuları seyrettiğim kadarıyla yorumluyorum ve futbolun içinden gelen biri olarak yani az çok futbolu bildiğimi düşündüğüm için kendimce değerlendiriyorum ve bu oyuncuların takım istikrarlı bir hale kavuşursa olumlu görüş bildirdiğim bu oyuncuların Samsunspor'a olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Bir diğer konu şu,Samsunspor mevcut ekonomik şartlarda çok daha iyi oyuncular alabilirmi ?.

Yanlış tercih yapılmadı demiyorum,yanlış tercihlerde yapıldı ama şu unutulmamalıdırki her kulüpte işi iyi bilenler bile bariz yanlış tercihler yapılabiliyor.
İnsana dayalı yatırımlarda her zaman sonuç alınamayabiliyor.

Dolayısıyla hatasız kul olmaz misali gelen yöneticilerinde yanlış yapma haklarınında var olduğunu bilmemiz gerekir,en azından iyi niyetliyse ve Samsunspor ruhuna ve bilincine sahipse o kişilere karşı hoş görülü olmamız gerekir.

yaman55

19 mayıs stadından hiç bukadar utanarak ayrılmamıştım