Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

ÇaÇa

kimse kimseyi kandırmasın yarın gidin tüm genç futbolcu kardeşlerimiz çiftlikte gezerler kimsede ne s. geziyorsun demez.Allahtan Ramazanda Barlarda Göremicez... Samsun Ruhunu Kaybetmiş Takım Kaybetse Nolur?

supernatural_55

çaça o kesn daa zaten elinde sigara tavla atanlar ganyan bayiinden çıkmayanlar hepsi bizde yanlş belki ama söylesek nolcak adam bizi mi sallicak ona göre biz neyiz ki o futbolcu para onda hesap sormaya ne hakkımz var vs.kısacası suçlu olan gene biz olcaz adalet işte...

vanlioglu

ya ben böle bi defans görmedim. top rakipdeyken bi hiçiz sanki mahallede küçük çocuklar topu almak için çabalar ya aynı öleyiz bu kadar olur... top bizdeyken gördüm ki pek sorun yok ama top rakipte iken sudan çıkmış balık gibi oluoz.. defansın solundaki mesutu neye göre almışlar çok merak ediorum helede böle bi adam gelipte 1 haftada can ı nasıl keser oda ayrı bi soru işareti... turgut nasıl bi gençtir anlamak zor ya adam dötünü kaldıramıyor bide kanatta oynuo hadiilerde top beklese santrafor oynasa tmm :S:S:S:S:S sercan gibi bi çocuğuda neden çıkardı anlamak güç... takımda ayağında topu tutabilen tek adam.Bu hoca ile nereye kadar gidebiliriz oda ayrı bi konu takımda diziliş taktik anlayış die bişe yok herkes kafasına göre takılıo ::S:S:S:S:S:S:

kuzey55

yanarım da giresun gibi köy takımının bizim taraftara dil uzatmasına,bizim stadımızda 4-0 galibiyeti kutlamasına yanarım.adamlar 3 saatlik deplasmana gelmişler 80 kişi samsunspor taraftarını sorgulamaya kalkıyolar.ama hakediyoruz biz her merdiven başında 50 kişi bağırmakla tribün olmuyo böyle taraftar müsveddelerinin ağzına sakız oluyoruz...

furkan5534

14 Eylül 2008, 01:57:09 #364 Son düzenlenme: 14 Eylül 2008, 02:01:56 berusa55
yaaa bırakın ya böle takımmı olur.serefsızler ya eray kımdır srfsız 4 macta 10 gol yedı adi herıf >:( >:( >:( >:(

@furkan5534

Üsluba biraz daha dikkat...

Tufan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 14 Eylül 2008, 01:52:54
yanarım da giresun gibi köy takımının bizim taraftara dil uzatmasına,bizim stadımızda 4-0 galibiyeti kutlamasına yanarım.adamlar 3 saatlik deplasmana gelmişler 80 kişi samsunspor taraftarını sorgulamaya kalkıyolar.ama hakediyoruz biz her merdiven başında 50 kişi bağırmakla tribün olmuyo böyle taraftar müsveddelerinin ağzına sakız oluyoruz...

kuzey banada en çok o koyuyor adamlar geldi meşaledir konfetidir showunu yaptı bastı gitti evine yazık ya yazık...
daha maçın başında baktım 4 farklı ses geliyor 4 bir yandan takım elden gidiyor görmüyor musun takımın gercek sahibi taraftar sahip çıkmazsa bütünleşmezse bu takım nasıl düzlüğe çıkacak

serkancengiz

bu hocayla bu kadar böyle takımmı kurulur yedekler içerde aslar kulübede elindeki kadroyu bilmiyomusun hoca bu defansla kimi yeneceksin ilk 15 dakikada çözemedinmi serkanla sercanı alırsan oyundan kimle gidecen kaleye bunun böyle olacağı belliydi bizi birisi bombalayacaktı oda giresuna nasip oldu sen hoca değilsin mahalle takımımı çalıştırıyosun koskoca samsun bu rezil adam

Sol Açık

Alıntı yapılan: iak5529 - 14 Eylül 2008, 01:04:31
vesi kardeş geçende bir yazı okudum samsunspor la davası olmayan ya da samsunsporun ona borcu olmasına karşın federasyona şikayet etmeyen tek futbolcudur serkan aykut

Doğrudur ve Kral'a haksızlık yapmak da ayıptır...

kuzey55

ahh ahhh uyku tutmuyo bugünkü maç aklıma geldikçe biz bunu haketmedik.acaba futbolcular ve hoca şuan rahat uyuyolarmıdır?

Kaya

hiç zannetmiyorum çok rahat uyuyorlardır merak etme kardeş

red_white

adam bilmio teknik direktörlük nedir bilmioo bu adamm çiğ çiğ yiyeceğiz yedinmi 4 tanesi ulan giresundanda fark yedirdinya helal olsun kimse takıma yenildi die kızmıo yenilebilir ama Samsunspor rezik olamaz rezil ettin biziii gitttt ualnnnn

Akyol

Arkadaşlar taraftar konusunda hak veriyorum çok dağınık duruyoruz zaten bir araya gelmemiz imkansızmış ama bizi bir araya getirecek gaza getirecek en öenmli unsur takımın gösterdiği performanstır bakın erciyes maçına ben maratonda izliyorum maçları maraton bile coştu o maçta hele bu maç daha kalabalıktı herkes atkılarını almış gelmiş ekipler halinde aileler çoluk çocuk tam istenilen ortam yakalanıyor hoop bu sefer de sayın tercümanımız ortaya çıkıyor inanılır şey değil!!! bu kafayla giderseler daha çoook yenilir bu takım daha çoook ezilir bizim şehrimizin insanı  :-[ :-[

Baskent_Samsunspor

samsunun taraftarı 4-0 lık yenilgiye hazmettiği sürece bu takımdan hiçbirşey olmaz...11 tane genç 1.5 milyonluk şehre haadi lan diyor resmen ....şehirde samsunspor taraftarı kalmamışki stadyuma gir istifa istifa bağır eve git olmaz böyle bişi olmaz nerde o eski gruplar nerede o eski samsunspor taraftarı ...biz daha bu eskilerle çok övünürüz ...halen inanmıyorum yaa bu tribünlerin maç boyunca kosife kaptırdığını biliridm bu adam şimdi samsunda yönetici bu ne saçma mantık aklım almıyor daha doğrusu inanamıyom..

utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürecem ama siz ya rabbi şükür sonunda yağmur geldi diyeceksiniz

bize yine hüsran bize yine kocaman bir yalan yalnız bu kadar ahı alan adamlar nasıl rahat uyur bende bir süre bunu düşüneyim Allah tahsilatınız affetsin ne diyeyim ddaa

55erhan55

arkadaşlar dün akşam koyu bir samsunspor taraftarı olarak utandığımdan sahura kadar uyuyamadaım karşımızda giresunspor takımı var ve biz kendi sahamızda oynuyoruz ama ne tam ilk 16 dakka orta sahayı geçemedik ve 17.dakika golü yedik ayrıca samsunsporumun kalecisine bakıyorum bafra belediyesinde dahi yedek kalecei olamaz bu kaleciyi bu takıma alanı kınıyorum turgayı alanıda kınıyorum orda ppozisyon yok ve adam penaltı yaptırıyor bu takımda görünen köy kılavuz istemiyor bu takıma adam gibi 6 futbolcu lazım tabi eray ömür turgay turgut kenan gibi olmayan topçular ya aAllah aşkına bu ömürde ne var benim göremediğim bu adamın bu takımda ne iişi var ayıptır samsunspor takımı bu kadar ucuz takım değil

nomak55

hepimizin içinde fırtınalar kopuyor...ne kadar anlatırsak anlatalım hissettiklerimize tam anlamıyla tercüman olamıyoruz malesef ben şimdi neye yanasam o-4 amı taraftaaramı yoksa oyuncak gibi kullanılan futbolcularımızamı.....nerden bakrasn bak biz gene yanrızzz bizim taraftarımızı birlik haline getirmeyenler utansınlar biz birlik olmadıkça bunların sonu gelmeyecek aslında sunuda söylemek lazım bizi birleştirmiyorlarsa grup liderlerinin siizi bizi bırakıp samsunspor demeleri lazım..