Bank Asya 1.Lig 3.Hafta | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan MeL_55, 07 Eylül 2008, 19:00:02

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

takımı tebrik ediyorum ancak bu galibiyet kimseyi aldatmasın . Çünkü Samsun kötü değil çok kötü bir takım, geçen seneki Mardin gibi. Böyle kötü bir takıma karşı bile 2. yarının son yarım saatinde pilimiz bitti rakipten karşılık gelmeyince son 5 dk yine kontrolü elimize aldık.
Ciddi bire rakibe karşı böyle bir problemle tutunamayız

Bu arada samsunspor.biz forumunda bizim için demedikleri kalmamış:
'La Giresun kim la...Giresun'a bile rrezil olduk..10 yıl önce deseler kendileri de inanmazdı...fenere gs ye 4 attığımız yerde Giresun'dan 4 yedik... vb'

Karadeniz'de Samsun taraftarını yakın görürdük kendimize ama Samsunspor 1 alt lige düşerken taraftarı amatöre kadar düşmüş...

allah belanı versın hayrettın

seckin55

Alıntı yapılan: veis - 14 Eylül 2008, 00:29:00
CAN ULUN samsunsporda kadroya giremiyorsa bundaki tek sebep tahsin kosif dir ve bu siteyi takip ediyorsa bunuda çıkar söyler umarım.
veiscim tahsin kosif' in Samsunspor' da geçmişi karanlık zaten...

Clint_Eastwood

Bugünkü Halk Gazetesinin Başlığı

''Giresun Samsun'u çiğ çiğ yedi''

Bu başlığı atanın Allah belasını versin... Sanki Giresun yerel gazetesi... Halk gazetesini protesto edelim...

celebi

halk gazetesi Senin Allah bildiği gibi yapsın

tolga

bana göre hocanın geçenlerde verdiği rakibi çiği çiğ yiyeceğiz demecine istinaden hgocaya itaf edilmiş bir başlık

seckin55

Alıntı yapılan: celebi - 14 Eylül 2008, 12:19:42
halk gazetesi Senin Allah bildiği gibi yapsın
Protesto etmeye gerek yok hiç,,,çok guzel bir başlık..İnş teknık ekıp utanır da bırakır...bence halk gazetesinin teknık ekıbe karşı bir laf sokumudur...çok gusell

celebi

Alıntı yapılan: seckin55 - 14 Eylül 2008, 12:21:57
Protesto etmeye gerek yok hiç,,,çok guzel bir başlık..İnş teknık ekıp utanır da bırakır...bence halk gazetesinin teknık ekıbe karşı bir laf sokumudur...çok gusell

keşke öyle olsa ama öyle değildir

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 14 Eylül 2008, 12:18:22
Bugünkü Halk Gazetesinin Başlığı

''Giresun Samsun'u çiğ çiğ yedi''

Bu başlığı atanın Allah belasını versin... Sanki Giresun yerel gazetesi... Halk gazetesini protesto edelim...

Üstat burada ince bir kinaye var bence. Halk Gazetesi bu başlığı atarak Hayrettin Gümüşdağ'a atıfta bulunmuş. Yoksa Giresun'u taktığından değil. Hani demişti ya, büyük hoca, rakipleri çiğ çiğ yiyeceğiz diye. Al bak gör demeye getirmişler.

Haftaya da Karşıyaka, bizi deplasmanda yendi başlığı atarlar. Ya da "uçamadık!" Hocanın ünlü vecizeleri bunlar.

Bir Samsunlu olarak yerin dibine geçtim dün gece. Ama kimse topu başkasına atmasın bu 4 golün
1'i hocanın
1'i topçuların
1'i yönetimin ve buraya dikka1'i bizim taraftar gruplarınındır.
El kadar tribünler bir arada durup, birlikte bağırabiliyor, biz de her yıl stadın bir yerinden bir grup çıkıyor. kusura bakmayın ama ben 90'ların samsunspor tribinünü de bilirdim, sizinki saçmalık. birbirinizin sesini bastırıyordsunuz. destek yok, motiveasyon yok. herkes kendi dalgasında. bu mudur Samsunsporluluk?

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: seckin55 - 14 Eylül 2008, 12:21:57

Başlıkta ''Teknik ekibi çiğ çiğ yedi'' demiyor! ''Samsun'u çiğ çiğ yedi'' diyor!

Ayrıca bunlarda utanacak yüz göremiyorum...

Yine cefayı taraftar çekecek...!

gozgoz yýlmaz

Hey gidi bir zamanlar Halk Gazetesi, Trabzon'u 3-1 yenince, "Samsunspor, Trabzon'a 3-1 çekti." başlığı atmıştı. Bu hocaya bir gönderme. Yerel gazeteler içinde belki de tek Samsunsporlu gazete Halk'tır. İnşaLlah değişmezler.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Eylül 2008, 12:23:20

ben 90'ların samsunspor tribinünü de bilirdim, sizinki saçmalık. birbirinizin sesini bastırıyordsunuz. destek yok, motiveasyon yok. herkes kendi dalgasında. bu mudur Samsunsporluluk?

90'lı yıllardaki bütünlük olsa tribünde biz zaten bu hallere düşer miydik üstad? O yıllarda birbilik bütünlük vardı tek yumruk olurdu stad... 1996 da Türkiye Kupası maçında galatasarayı 2-1 yendğimiz maçtaki gibi olsak, bu stattan kimse puan alamaz... Ama biz gibi Samsun'da zamana yenik düştü... Gruplaşmalar, bölünmeler, rant peşinde koşanlar... Hiç bir şey, hiç bir taraftar grubu Samsunsporun üzerinde değildir...

Dün kara bir Cumartesiydi... Benim gibi şampiyonluğa oynayan, kupa finali oyanayan, balkan kupasını görmüş bir taraftar için dün gece ölümden beterdi...

aydın uzun

samsunspor forması bukadar ucuz olmaz.bırakkı giresunsporu adamlar oynadı ve yendiler.bizim için kötü günler yeni başlatı.allah yardımcığımız olsun.gümüşdağ git ve bizi mübarek ramazan ayında günah sokma.......... !!!!!!!!!!tamamı gümüşdağmısın nesin

aydın uzun

samsunsporlu olanları bukadar üzmeye kimseni hakkı yok.bizleri samsunsporu bırakmamız için yapıyorsanız boşuna uğraşmayın.bırakmayız ölene kadar birtek samsunsporluyuz. >:(  >:( >:(

furkan88

bu takım atak oynayacak.başka hiçbi şansı yok. malzeme bu.bizim takımın durumu aynı milli takıma benziyo.defans yapmaya çalıştığımız zaman durum dün akşamki gibi oluyo, olacak.(bi hafta hakan bi hafta gökhan bu oyuncak değil.uyum diye bişey var.)dün akşam topu ileri taşıyan maç boyunca sercan ve murattı.hocamız ne yaptı sercanı çıkardı muratı aldı.bu takımda volkanla muratı oynatmazsan butakım hiçbişekilde ileride top yapamaz.(nedeni topa hakim olmaları topu saklayabilmeleri.aklıma bi anda ömür geldi)sadece pres topu kap at ara pası gol bu başka bişey olmaz.sercan volkan ve murat, bu takımın kaderi bu üç topçuya bağlı.bu üç topçu olmazsa vay halimize.başka türlü bu takım hiçbişekilde ileri gidemez.ileride top yapamaz.gittiği gibi geri döner.dün akşam muratı görünce içimden bu hoca ayrım yapıyo dedim.yoksa bu çocuğu oynatmaması için hiçbi neden yok.aynı şekilde volkanda.

ÇaÇa

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 14 Eylül 2008, 01:21:32
çaça o kesn daa zaten elinde sigara tavla atanlar ganyan bayiinden çıkmayanlar hepsi bizde yanlş belki ama söylesek nolcak adam bizi mi sallicak ona göre biz neyiz ki o futbolcu para onda hesap sormaya ne hakkımz var vs.kısacası suçlu olan gene biz olcaz adalet işte...
Eskiden öyle değilmiş be kardeşim Bizim hızlı zamanımızda da öyle değildi ,Musalar,Adnanlar,Canerler dili olsada konuşsa :)