Yeni formalarımız

Başlatan fanli03, 26 Ağustos 2008, 23:33:23

« önceki - sonraki »

MeL_55

28 Ağustos 2008, 21:44:15 #45 Son düzenlenme: 28 Ağustos 2008, 22:10:17 MeL_55
LEGEA ıle sponsporlugumuz olmadıgı kesındı zaten.
2008-2009 sezon LEGEA tarafından yapılan formaları gösterıyordu...
nerdesye 60 takımın ıcınde samsunspor yoktu  :-\

ama amblemler yanlıs yerde..
o kenarında beyaz olan yerde curvasudun dedıgı kıbı kırmızı amblem kullanabılınır..

fanli03

Abilerim kardeşlerim ben yapacağımı yapıp sizlere başkandan gelen formalarımızı sundum yorumlar sizin...

fanli03

Arkadaşlar sizlerede tanıttığım gibi formalarımız LEGEA markası tarafından yaptırılmıtır Ayrıca siteye LEGEA yönetimiyle konuştuğunu söyleyen arkadaşımızı yanlış bilgi verdiğinden dolayı şiddetle kınıyorum...

samet

HaSaNCaN

erciyes maçındaki forma çok basit geldi sadece kenarların siyah çizgiler vardı.

fanli03

01 Eylül 2008, 13:08:13 #50 Son düzenlenme: 01 Eylül 2008, 15:52:48 berusa55
Yönetime bunlar arkadaşlar bende beğenmedim en azında çizgiler kırmızı olaydı

http://www.legea.com/site/catalog/ Alın bu linkdeki formaların kırmızı beyaz ları samsunspor öbür formaları siteye duyrulur

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: streeturk - 01 Eylül 2008, 11:36:07
erciyes maçındaki forma çok basit geldi sadece kenarların siyah çizgiler vardı.
aynen katiliyorum kupkuru bembeyaz forma hic begenmedim git gide formalarimizin hali kalmadi adidasdan pumadan nereye geldik

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: fanli03 - 01 Eylül 2008, 13:08:13
Yönetime bunlar arkadaşlar bende beğenmedim en azında çizgiler kırmızı olaydı

http://www.legea.com/site/catalog/ Alın bu linkdeki formaların kırmızı beyaz ları samsunspor öbür formaları siteye duyrulur
24üncü sayfadaki formalari cok begendim bunun kirmizi beyazi olsa hrvatistan formasi gibi... bunlar bari olsaydi veya 30uncu sayfadaki forma. celtic glasgow formasina benzer birsey

16 SS 1965

HaSaNCaN

formalar satışa çıktımı ?

Sadece Samsunspor

bu formanın neyini alacağız allah aşkına samsunsporla ilgili hiç bişe yok çizgiler bile siyah yav sadece samsunspor arması var - tamam arma olsun yeter dedik ama bu kadarda değil erciyes maçındaki forma çok kötüydü - erciyesin forması çok güzeldi

HaSaNCaN

ne yani erciyesin formasınımı alim :D şaka maka kırmızı formalardan birinisini alacağız mecbur.

nomak55

şu forma işine uzun zamandır ihtimam göstermediler bi şu kırmızı beyaz ubukulu adidas vardı ondan sonrası hep hikaye hele düştüğümüz sezonki komple beyaz formamız neydi öyle aman yarabbbiii dümdüz beyaz 3 tanede kırmızı çizgi oldu sana forma bende yaparım onu çarşaftan adidasa gitmeye gerek yok  >:(

ozkan17

birisi sunu öğrensin allah aşkına kim beğenipde karar veriyo şu formayı yaptıralım falan diye..kimin .ğrenç zevki bu formalar yaa

Tufan

forma kötü reklamda kötü dıt ne abi ya