Yeni formalarımız

Başlatan fanli03, 26 Ağustos 2008, 23:33:23

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: fanli03 - 04 Eylül 2008, 10:17:31
Demekki arma olsun yeter derken içten değilmişsin önemli olan kulube yardım etmek samsunsporun lige çıkmaya hazırlandığı formayı sırtımıza geçirmek...Zamanında forumda atlet olsun kırmızı beyaz samsun forması alırdık diyorduk şimdide ne olursa olsun almalıyız...

ben kırmızı çizgili çıkana kadar almıcam, hem merak etme ben kulübe gerekli desteği her zaman yapıyorum ;)

HaSaNCaN

tamamda hani bu formalar lig başlado forma alamıyoz millet satalım diye kaç gün önce çıkartıyo biz sadece futbolcuların üzerinde bi model basit bi forma var.

KocumVolkan

04 Eylül 2008, 13:48:45 #77 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 13:52:39 KocumVolkan
arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama bence önemli bir sorun... Kaleci formasındaki ambleme iyi bakın... (ilk sayfadaki beyaz amblemin ta kendisi )
Bana öyle geliyorki kırmızı formamız ilk sayfadaki formaların  aynısı olacak...

MeL_55

formalar güzel adamlar hersey üretmıs bıze  ;D

fanli03

Çubukluda olsa çubuksuzda olsa bende 3 tane yeni sezon LEGEA forma olmasına rağmen bi 4.modelini alacağım Allah izin verirse Samsunspor büyük bir değişimin içinde bu tür ufak tefek forma gibi sorunlar oluşur Allahın izniyle bu değişimi başarıyla atlatırız

gozgoz yýlmaz

Samsunspor orkid çıkartsın onu da alırız :)

Ama daha piyasaya çıkmaamış formalar, genelde ekime kalıyordu, inşallah bu kez erken çıkar. Elbette alacağız.

Sercan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Eylül 2008, 22:24:27
Samsunspor orkid çıkartsın onu da alırız :)

Ama daha piyasaya çıkmaamış formalar, genelde ekime kalıyordu, inşallah bu kez erken çıkar. Elbette alacağız.

Abi koptum burda yha ne orkidi :):):)

gozgoz yýlmaz

Ula bildiğin Orkid işte, yazdırma bana şimdi. Maksat takıma para gitsin.

Sahte para çıkarsın onu da alırım. :) :)

Sercan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Eylül 2008, 22:34:46

Valla ne olursa artık alcaz :) maksat klübe faydalı olalım...

eLLis

Alalım abi bir paketde ondan alalım :-X

Sadece Samsunspor

denizden babam çıksa yerim hesabı yani ;D

erdem

bu samsunsport yazan ürünlere kulübümüze herhangi bir katkı olmuyor.çünkü kulüp üretmiyor.adam yapmış piyasaya sürüyor,dikkat edelim arkadaşlar.

ozkan17

sahte para fikri harika ;D samsun cıkarsın alırız valla onuda ;D

HaSaNCaN

ne alakası var ya tabiki kulube gidiyo. Açılacak mağazanın adıda SamsunsporT zaten.

eLLis

Alıntı yapılan: fanli03 - 04 Eylül 2008, 21:21:01
Çubukluda olsa çubuksuzda olsa bende 3 tane yeni sezon LEGEA forma olmasına rağmen bi 4.modelini alacağım Allah izin verirse Samsunspor büyük bir değişimin içinde bu tür ufak tefek forma gibi sorunlar oluşur Allahın izniyle bu değişimi başarıyla atlatırız

Kardeş şu diğer ikisinin resimlerinide paylaşsan seviniriz sitelerini vermişsin ama bulamadım çok merak ediyorum.