Yeni formalarımız

Başlatan fanli03, 26 Ağustos 2008, 23:33:23

« önceki - sonraki »

Sercan

Bence formalar o kadarda kötü diil ama amblem çok saçma olmuş.reklamda rus pazarı işi gibi duruyo...

fanli03

Arkadaşlar amblem samsunspor kulübünün zamanı olmadağı için dikilmemiş elimdeki 3 formanın 2 sindde dikili amblem.FORMALARIMIZIN yaka kısımları özellikle güzel amblem işini lütfen yok olarak algılamayınız...

fanli03

Ayrıca koçumvolkan adlı arkadaşımızın koyduğu linkte samsunspor formasını giyen en sağdaki vatandaşta benim yani sponsorluk organizasyonunda samsunsporu ben temsil ettim ve fuat köktaşa samsunspor.biz sitesini biliosunuz bu sitede arkanızda olan ve şampiyonluk turu atma isteyen 1lerce kişi var onları mahçup etmessiniz inşallah dedim oda seneye inşallah turkcell in balosunda olacağız samsunu temsilen o zamanda yine seni koyacağım standa dedi takım havaya girmiş gibi gözüküyor başkan çok şeyler bekliyor bu takımdan...

AntZ

Alıntı yapılan: fanli03 - 27 Ağustos 2008, 12:45:04
Ayrıca koçumvolkan adlı arkadaşımızın koyduğu linkte samsunspor formasını giyen en sağdaki vatandaşta benim yani sponsorluk organizasyonunda samsunsporu ben temsil ettim

Yakışmış kardeş  ;)

fanli03

Sağolasın samsunspou temsil etmek büyük bi şerefdir bizler için

kuzey55

bencede formalar kötü durmuyo kalsik değil en azından.sana da harbi yakışmış kardeş..

fanli03

Tekrar sağolun abi aslında amblemsizi giyecektim ama amblem olmassa olmaz dedik..

fanli03

Forma hakkında sorularınız olursa 05548019815 e sms atabilirsiniz...

HoliganSamSunLu

tişort gibi forma çok gülünç olmuş

HaSaNCaN

Arkadaşlar yada samsunspor@samsunspor.org.tr adresine e-mail yağmuruda olabilir ben attım sizde atın.

MeL_55

formalar güzel reklam da güzel olmus...
amblem ters taraf olmus galıba. onu düzeltırler ınsallah
ve dıkılmesı lazım

Sercan

27 Ağustos 2008, 16:16:17 #26 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2008, 16:24:23 berusa55
bence de fena değil ama siyah rengi de kullansalar daha iyi olacak...

ngonge

legea italyan markası ve bence güzel formalar yapıyor. sitesinde dünya çapında birçok kulubun sponsoru olduklarının listesi var. ülke ülke yazmışlar türkiye ve samsunspor yok ama. herhalde anlaşıldı ama seri üretim falan olmadı. bu da ellerindeki demo olabilir. tam ayrıntısını bilmiyorum ama legea forma bence diğerlerinden ayrı olduğu için tercih sebebi. son yıllardaki formalarımızın hepsinden güzel olacağına eminim.

kaan

Alıntı yapılan: ngonge - 27 Ağustos 2008, 17:13:29
legea italyan markası ve bence güzel formalar yapıyor. sitesinde dünya çapında birçok kulubun sponsoru olduklarının listesi var. ülke ülke yazmışlar türkiye ve samsunspor yok ama. herhalde anlaşıldı ama seri üretim falan olmadı. bu da ellerindeki demo olabilir. tam ayrıntısını bilmiyorum ama legea forma bence diğerlerinden ayrı olduğu için tercih sebebi. son yıllardaki formalarımızın hepsinden güzel olacağına eminim.
İnşallah tasarımlar güzel olur kardeş dediğin gibi.

fanli03

Alıntı yapılan: MeL_55 - 27 Ağustos 2008, 15:24:24
formalar güzel reklam da güzel olmus...
amblem ters taraf olmus galıba. onu düzeltırler ınsallah
ve dıkılmesı lazım

Abi amblem dikili fakat tam bi özen gösterilmemeiş acele olduğu için ayrıca zannedersem bank asya yazacak reklam yerinde