Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Emin Aslantuğ

Twitter'da okudum:

"Osman Hoca Lokman'a bir daha topu şişirirsen seni bu takımdan gönderirim" demiş. Bizim anlatmak istediğimiz bu.
Artık top şişirme ile maçlar kazanılmıyor. Yana pas yapmadığımız için Mersin maçını kaybettik. Top tutmayı beceremiyoruz.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Emin Aslantuğ - 10 Aralık 2013, 14:52:30
Twitter'da okudum:

"Osman Hoca Lokman'a bir daha topu şişirirsen seni bu takımdan gönderirim" demiş. Bizim anlatmak istediğimiz bu.
Artık top şişirme ile maçlar kazanılmıyor. Yana pas yapmadığımız için Mersin maçını kaybettik. Top tutmayı beceremiyoruz.

adam işi biliyor. bizimkliler dan dun Allah ne verdiyse vuruyor veya hiç vuramayıp gidip ceza sahası önüne atıyorlar ve rakip bizim kalede hep tehlike oluşturuyor

oguzhann555

Eski Asbaşkanımız Tarık Cengiz CHP den aday olmuş.Bir açıklamasında da YZY'ın Samsunspola ilgili açıklamalarına atıfta bulunmuş :)

http://hedefhalk.com/root.vol?title=buyuksehir-39in-ilk-gorevi-samsunspor-39dur&exec=page&nid=595810

55.hakan

Alıntı yapılan: Emin Aslantuğ - 10 Aralık 2013, 14:52:30
Twitter'da okudum:

Ah ah hayalim Osman hocanın gelmesiydi.O olsaydı biz ilk 2'de olacaktık.Teknik direktör farkı bazen o kadar etkili yapıyor ki takımı.Beğenmediğimiz Lokman'ı bile adam etti. Korkak olmayan hocalardandır Osman hoca ki bu özelliği bile yeterliydi benim için.

mehmet yılmaz

11 Aralık 2013, 14:23:08 #38899 Son düzenlenme: 11 Aralık 2013, 15:00:37 mehmet yýlmaz
Sabah kalktım ve tatil haberi gelmediği için okula gitmek için yola çıktım. Kar, kış lastiği, zincir üçgeninin iç açıları pek iç açıcı olmadığı için arabayla gitmek yerine toplu ulaşımı kullanayım dedim. :)

Çok zeki olduğum ortada lakin unuttuğum şey herkesin çok zeki olduğuydu Seferberlik emri almış acemi askerler misali herkes yol kenarındaydı.  ;D  Ben de mecburen insanlığın ilk ulaşım aracı olan tabanvayla gideyim dedim. Lakin yokuş aşağı inmenin karlı havada bu kadar zor olacağını unutmuşum. Tam üç düşme tehlikesinin ardından hanımın dileği tuttu ve Lise Caddesiyle Çiftlik'in kesiştiği yere yakın bir bölgede bir düştüm bir düştüm. Jeneriklik...  :o 8) Böyle röveşataya benzer bir hareketle yere çakıldım Etrafıma toplanan öğrenciler 'iyi misiniz? kafanızı vurmadınız değil mi?' diye sordular. İşin aslı sağlam ama sırtımın üstüne düştüm. Kafamı falan vurmadım. Yine de onları rahatlatmak gerekiyordu. 'iyiyim, iyiyim... Burası Sivas mı? Sivas lan burası, kim kimi takip ediyo?  Hebelüp, bübelüp, terelelli' deyip ardından çiftetelli oynadım.  :deli: :oyun:

İyi olduğumu anladılar, bıraktılar Neyse bunlar aramızda kalsın. Emniyet amirliğine de ricam, varsa mobeselerde, bir zahmet siliniversin.  :D 20 dakikada indiğim yolu 45 dakikada güç bela inip, Shell'in oradan Tekkeköy minibüsüne bindiğim sırada haber geldi; bizim okul da tatilmiş.  Görün bakın, bu gariban öğretmenler eğitim aşkına ne zorluklarla mücadele ediyorız? Az kalsın eğitim zayiatı olacaktım ya la... 8)

Fotolar, Haberexen

maraton

mehmet yılmaz

Sen de gör  ::)
5 gün tatilim var, evden çıkmam.  Bir cumaya bir de halisahaya giderim. ;)

samsunmania

11 Aralık 2013, 17:36:10 #38902 Son düzenlenme: 11 Aralık 2013, 17:44:38 samsunmania
aynı karın 2 katı da burada var. Biz işe gitmeye devam. Böyle adaletin ağzını seveyim. :redcard: ;D

emre

11 Aralık 2013, 18:05:02 #38903 Son düzenlenme: 11 Aralık 2013, 18:08:23 emre
Bizde neredeyse kar gelmeden tatil oldu. Yazılı yapacaktım, okul tatil oldu çocuklar yazılı yapmıyoruz dedim çocuk hocam neden tatil oldu dedi :) Bazı okulların bulunduğu yerlerde beyazlık bile yoktu. Ancak merkezde ve bazı köylerde bayağı yağış var.

Karın güzelliklerinden biri de şu resim.

edit. bu arada yarın da tatilmiş :D

furkan5534

mehmet yılmaz

Dünyaca meşhur ABD'li spor kanalı ESPN, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i 'Dünyanın En Kötü Spor Adamı' seçmiş. Bence Demirören, 'kötü mötü, spor adamıyım birader' diyerek bununla da mutlu olabilir. Spor adamı Demirören... Gece gece, iyi güldüm valla. :)

Burak

Dün Kavak merkezde anlamsız bir şekilde tatil değildi. Kavak'ta bu kararı alan neyin kafasını yaşıyordu acaba. Kavak'ta çalışan öğretmenlerin yüzde 80i Samsun'dan gelip gidiyor.Tabi eşimi de göndermedim bir kaza olunca falan akılları başlarına gelecek sanırım

Sadece Samsunspor

12 Aralık 2013, 10:45:49 #38907 Son düzenlenme: 12 Aralık 2013, 11:29:18 Sadece Samsunspor
Baskan Emin Kar savunmaya ovguler yagdirmis ozellikle cemil ve fatihi cok begeniyormus ???
Ben baska maclar mi izliyorum acaba ??

http://www.haberexen.com/savunmaya-ovgu-474330h.htm

80lerden

Basından mı okudun?

cezayir55

cemil tamamda fatihi begenmiyorum beklerimizde vasat