Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

gnc bengülü

yıllardır boyle bır mac ızlemedık ama sonları hep aynı bıtıyor.son 10 dk. hoca takımı defansa cekıyor ercıyesede gol atma şansı doguyor.adamlar bastırdıkca bızımkıler hata yapıyo bu taktık akıllardan sılınmelı.serkan sercan sefa burhan superlerdı

Sadece Samsunspor

K.Erciyes başkanının açıklaması:

Futbol böyle birşey işte. Burhan bizde 34 maç yattı, Samsun'da bir maçta 2 gol attı. Bu golleri geçen sene atsaydı süperligde olacaktık.

;D ;D ;D ;D ;D ;D zaten erciyesli futbolcular sinirlerine hakim olamadıkları için maçtan sonra burhanın üzerine gittiler ama bişe yapamadılar yemedi tabii ;D

ozkan17

Dünki maçda bence yenilerimizden özellikle burhan harikaydı..Sanki gökden birsey indi bizi kurtardı.Kim beklerdi ki burhandan bu performansı..Gercekden de olağanüstü oynadı dün gece..Kale hakkında yorum yok.Ben gecsem kaleye yemin ederim o 2-0 dan sonraki pozisyonda elimden kacırmazdım yani eray o kadar kötü bir kaleci..Defansın ortası ve sol bek hakkında bısey dıyemem harıkaydılar sadece..Can biraz vasat gibiydi çünkü bunun sebebide önündeki ilhan özbayi iyi kitlemişdi orta sahadaki baskı,önde basmamız ve zaman zaman sefanın ona yakın oynaması ilhanı kitledi bu yüzden de can'a defansif anlamda pek yük düşmedi..Sefa muhtesemdii..Sercana yorumum yok,yorum yok çünkü söylenecek söz yok onun için..Harikasın sercan'ım..!!!

Zafer şakar macdan br hafta öncesi söyledigim gibi tecrübesini konuşturdu ve orta sahada gayet güzel ileri dogru net paslar çıkardı,top rakipdeyken yine tecrübesiyle alanı daralttı,duruşu bile tecrübeydi yanı tesekkürler zafer..Turguta gelince alışagelinmiş bir mevkiide değildi turgut ancak demekki hoca onda birşey gördü ki oraya koydu bence iyide yaptı harika bindirmeleri erciyes sol defansını hatta zaman zaman sol defans ortasını çökertti deyim yerindeyse..Bindirmeleriyle topla düz koşularıyla inglliz futbolunu hatırlattı bize sanki tevez,rooney varmış sahada gibi hissettim bir an..İleri ikilimiz için sadece uyumluydular,yıpratıcıydılar,en iyiside kralda özellikle bencillik yokdu herkez takıma oynaması gerelktiği bilincinin farkındaydı..İnşallah bu performansları istkrarlı bir sekilde sezon boyu devam eder..

Veysel Aksu için birsey demedim çünkü daha emin değilim hakkında..Mac içerisinde zaman zaman pozisyon sırasında top hem ondayken hemde rakipdeyken her an patlayacak bir bombaymnıs gibi durması hiç de güven verici değildi..Bence kendine birseyler katamazsa bu takımda ilerleyen haftalarda zor yer bulkur kendısıne ve yenı gelmesı muhtemel bir sag bek'in altında sezon boyu klubede yatmak zorunda kalabilir aksu..

Vee Vee Veee..Karakutu açıldı..Kel köründü..Hayrettin Gümüşdağ..

Hocamız hakkında şunu söyleyebilirmki;Türk milli takımını hatırlayın euro2008 deki kondisyonunu,macı bırakmayısını,90 dakika maçı kazanmak zorunda olmalarının bilinci ve daha neler neler bunların aynılarını ben hocamızın takıma kazandırdıgını,takım olma bilincinin tekrar kazandırdığıı düşünüyorum..Oyuncu değişiklikleride zamanında ve yerindeydi kutluyorum bize hediye ettiği 3 puandan dolayı tum samsunsporlu kardeşlerimizi

3 yıldır bizi üzen bizi kahreden Samsunspor'umuz..Hadi artık zafere yürüyelim..!!!

kuzey55

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 31 Ağustos 2008, 12:35:33
Kayseri Erciyes Şov yapar Şov !

senin adına çok üzüldüm beklentilerin boşa çıktı.rizespor başlığından vakit bulursan galibiyetimizle iligli yorum bekliyoruz senden...:) biliyorum zor olacak ama.

ozkan17

Vee ilk günden beri daha ağustosun 20lerinden beri dediğim gibi kazanacağız kazanacağız dedim sonuc ortada..birşeyler soylerken güvendiğiniz bieylerin olması lazım..benım güvendiğim tek şey de kralın dönüşü ve hayrettin hocaydı..Emin olun hiçbirimiz hatırlamıyoruz 3 senedir biyle bir samsunspor....O ara paslar neydi öyle..takım halinde defans takım halinde hücüm..Hele bir pozisyon varki;hatırlayın can soldan bindirmişdi orta yaptı ortasını defans karsıladı seken erciyes sahasının oretalarında kaldı ve kontra atağa kalkdı erciyes daha top o bölgedeyken can harika bir deparla topdan önce bölgesi  döndü ve boş olan bölgesini doldurdu topuda ayaklarıyla kesdi ve kornere gitti top..Yani demek istedigim harika bir kondisyonu var takımımızın..Ben ac içimde kimsene öhhö öhhöö ıhhh kıhh yapan kimse görmedim..bir maç daha cıkaracaklardı bizimkiler neredeyse bu kondisyonla..Hocamızın calısma stili cok guzel geldı bana harıka bır kondısyonumuz var.İnsallah bu surer gider boyle..

Taktiksel olarak 4-4-2 oynuyo gibi gorunsekde zaman zaman mac içindi turgut ve sercanın tamamen kanatlara yayılması 4-1-3-2 ye donmemize sebeb oldu..ki zaten bu dakikalarda turgunun bindirmeleri sercanın kıvrak hareketleri macın bize geleceğpini inandırmısdı bizlere..Ilk yarının ortalarında hatta daha macın ılk 10 dakikasında son derece etkili oynayıp hatta birde kaçırılan bir penaltı,macın bizim olacagını onaylıyo gibiydi..

Kral penaltı kacırdı ancak yılmadı..Bence bunu hayrettin hoca kattı takıma,nolursa olsun bırakmamalaroı gerektiğini öğretmişdi bence..

Ne zaman neresi olursa oradayız..Samsunspor nerede biz oradayız..Çünkü Biz Samsunspor'uz Hepimiz Samsunspor'luyuz..!!!

Tufan

ya aradım bulamadım yokmu kapalıdan resim ceken tribünler nasıl gözüktü merak ediyorum

berusa55

Alıntı yapılan: SPectre - 01 Eylül 2008, 14:13:48
ya aradım bulamadım yokmu kapalıdan resim ceken tribünler nasıl gözüktü merak ediyorum

Sevgili SPectre,

50 ve 51. sayfalarda maçla ilgili bazı fotoğraflara ulaşabilirsin...

kuzey55

bizim basınımızın aklına gelmez tribünden bi fotograf çekmek.ben bu kadar yaramaz yerel basın görmedim bizimkilerden başka..

kaan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Eylül 2008, 14:29:00
bizim basınımızın aklına gelmez tribünden bi fotograf çekmek.ben bu kadar yaramaz yerel basın görmedim bizimkilerden başka..
Eğer isterseniz bende maç sonu futbolcuların otobüse binerkenki fotoları ve maratondan çektiğim fotoğraflar var.

kuzey55

samsunsporla iligi ne olursa bekliyoruz kardeşim...

berusa55

Bu maçla ilgili resim ve dökümanları buraya yani maç başlığına koyalım sevgili Kaan

HoliganSamSunLu

uşaklar ben size ne dedim 2-1 maç bizim değilmi valla il yarıda futbolumuz 2. yarıda gollerimiz süperdi kaleci beni korkuttu

kaan

Bi kaç fotoda ben koyuyorum upload işi cok zor oldu bugun bilgisayarım cok yavaş o yuzden cektiğim butun fotoğrafları koyamıcam arkadaşlar.

Kusura bakmayın arkadaşlar butun fotoları ekleyemiyorum umarım beğenirsiniz.

ozkan17

HoliganSamSunLu